Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie sie zajaralem tymi furkami wczoraj:)))

Dzis chyba wpadne nimi na Monze. Zobaczymy jak w tych limitach sprawuja sie autka na torze typowo szybkosciowym.

Potem juz tylko testy na kretym BH lub Suzuka i dobieranie limitow i aut powinno sie wyklarowac:)

Laker gwarantuje Ci ze w tych autkach nie zgasisz fajka w czasie jazdy;)))

Daj  znać jakbyś był dzisiaj to może też wpadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany rzućcie jakieś czasy dla orientacji bo w tym tygodniu nie mam czasu na treningi a chciałbym wiedzieć czego się spodziewać. Yogi, tor wydaje się alpinowy - oceń czy trafiłem w Twoją definicję  :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na dzisiejszym wyścigu mnie nie będzie - plany związane z wykorzystaniem sonki uległy zmianie, towarzystwo się zleciało.  Życzę konkretnej jazdy ;) Powodzenia!

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany rzućcie jakieś czasy dla orientacji bo w tym tygodniu nie mam czasu na treningi a chciałbym wiedzieć czego się spodziewać. Yogi, tor wydaje się alpinowy - oceń czy trafiłem w Twoją definicję  :)

Czasów z treningów już nie pamiętam , wczoraj śmigaliśmy Vision Carami. Co do toru to faktycznie powinien podejść Alpinie bo prostych mało i krótkie. Do tego większość czasu jedzie się w uślizgu z zakretu w zakręt więc bedziesz zadowolony ...raczej:)))

 

Do wieczora:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Fifa wrocila... Dam sobire spokoj do nast eventu

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz wyscig mi nie wyszedl za dobrze ale przez chwile bawilem sie swietnie potwierdza sie zasada ze im bardziej chce pojechac tym bardziej mi nie wychodzi. dzieki ze poczekaliscie na mnie mam nadzieje ze nikt nie uciekl z tego powodu, szkoda nervusa (nowy dostawca neta?) bmw ma pecha w tych zawodach a szkoda bo to swietna marka :) . na drugim kolku opoznilem hamowanie i wyjechalem pod kola blacka chcialem go puscic i przez to zablokowalem nervusa i falo (nie przemyslany manewr -sorki) generalnie z pracy wyszedlem wku... na maksa i mialem troche wyrzutow sumienia ze na wszystkich zaczalem kur... w pracy. nie pomagalo mi to w skupieniu inna sprawa to skrzynia biegow o wiele za dluga przez brak czasu na setup albo chociaz wczucie sie w gre jechalem jak ciotka. ostatnia nadzieja w nurbie nie licze na podium bo moje autko nie prowadzi sie zbyt fajnie.

we wtorek jade na urlop i nie bedzie mnie przez 3 tygodnie

https://www.youtube.com/watch?v=9X_u6W_c2a0

Edytowane przez Nie_znam_Lakera
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie super sciganko przez większość dystansu. Dzięki cienglasz. Szkoda Nervusa bo nastawialem się na walkę z tobą... Takie były moje obserwacje po sprintach ze jedziemy na tym torze podobnym tempem.

Początek jechałem trochę nerwowo i miałem i objechało mnie kilku scigantow w tym falo, Yogi (ekstra atak) Cienglasz. Wszystko w ciągu 2-3 okrążeń. Pomyślałem jest źle. Ale potem koncentracja i było tylko lepiej. Cienglasz zrobił jakiś błąd i udało się zyskać pozycję. Tradycyjnie wiedziałem ze jadę wolniejszym tempem ale postanowiłem bronić pozycję. Super ściganie.

Do zobaczenia w poniedziałek.

@laker

Wow ale rolka... Nie wiedziałem ze takie coś jest możliwe ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela, ponownie - przepraszam Cię bardzo. Dawno już nie zdarzył mi się błąd w GT, który kosztował by kogoś uszkodzenia - przerwałem tę passę :sad: Wiedziałem, że muszę szukać miejsca na torze gdzie mogę Cię zaatakować i wyszły mi dwie opcje: na tym nawrocie oraz jakieś dwa łuki wcześniej - lewy trójkowy na wyjściu. Brak treningu sprawił, że nie byłem do końca pewny sprzętu i na dohamowaniu na nawrocie przesadziłem - zagapiłem się na Ciebie i straciłem z oczu dystans mojego auta do zakrętu. Był mniejszy niż droga hamowania i bum :sad: Dzwon był mocny, aż dziwne, że nie wyrzuciło Cię z trasy - u mnie uszkodzony przód, u Ciebie pewnie dużo więcej - aż dziw bierze, że trzymałeś potem tempo, do zjazdu do boksu. Potem znowu polowanie na Twój błąd i próba znalezienia właściwego miejsca. Drugie z wymienionych wyżej okazało się pomocne - na szybkim wyjściu byłem w stanie wyprzedzić i utrzymać pozycję przed serią zakrętów i szybkich łuków po nawrocie - wtedy już wiedziałem, że złapałem wiatr w żagle i mogę pruć do przodu. Yogi coraz bliżej, zbliżała się kolejna walka. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że w tym aspekcie różnice między autami czynią ową walkę tak różną - punkty dohamowań, zachowanie w zakrętach, miejsca ataku - przy Nissanie zupełnie inaczej niż przy Maździe. Fascynujące to jest i świetnie świadczy o GT :) Niestety, ugryźć Yogiego nie dałem rady. Gdybym miał te 5-10 KM więcej, może ugrał bym coś więcej. Cholernie brakuje mocy na prostych sekcjach, przewaga czasowa na całym okrążeniu w zasadzie przestaje się liczyć...Dzięki za walkę niemniej, zarówno za Tobą i Pelą jechało się świetnie. Cieszę się, że wybrałem jazdę z Wami niż piwo na mieście :)

 

Teraz Nurb. Nie mogę się doczekać. To będzie prawdziwa przyjemność jechać Alpiną po krętych sekcjach toru. Boję się też prostych i tych mega długich partii z delikatnymi łukami gdzie będę niszczony ale to nie ma znaczenia :) Zaraz pewnie odpalę gierkę i przejadę się dla zajawki :)

 

PS. Tradycyjnie po wyścigu oglądam powtórkę. Nie zapisałem jej tym razem więc wypełniłem ten czas próbą Vision carów. Są...świetne :) Przejechałem się tylko Lexusem, BMW i Toyotą - największe wrażenie zrobiła na mnie ta ostatnia. Świetnie brzmi, wysoko się kręci, mogę tym jechać już teraz ;) 

Edytowane przez cieglo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem cienglasz ze luz. Dopóki ktoś mi takich numerów nie robi celowo (a tutaj nikt tak nie robi) lub nie zdaza się to często (tutaj nikomu się to często nie zdaza) jest luz ;)

u mnie nie było uszkodzeń wiec może dlatego trzymałem tempo ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscig bardzo fajny, szczegolnie poczatek kiedy jechal z nami Nervus:)

Po niezlym starcie i pierwszych zakretach instaluje sie za niebieskim BMW i zaczyna sie super walka. Wiedzialem ze bedzie mega trudno bo na treningach Nervus mial swietne tempo. Strasznie sie wkurzylem gdy nagle BMW zniknelo z toru:(

Szkoda tej awari Nervus i dzieki za super sciganie wczesniej:))

Dalej probuje gonic Falo ale po DCku Bmki mam problemy z koncentracja i raczej trace niz zyskuje.

Jade w sumie samotnie bo z tylu walcza Pela i Cienglasz a z przodu jakies kilkaset metrow, Falo:)

Black i Jaski odjechali w sina dal. W drugim stincie dogania mnie Cienglasz i w koncu mam to czego mi brakowalo , walka zderzak.w zderzak :)

Tak jak przewidywalem Alpina jest duzo szybsza na tym kretym torze ale trzymam wewnetrzna jak tylko moge i dzieki temu trzymam pozycje.

Super walka w ktora w koncu wtraca sie dublujacy nas Jaski.

I tu troche sie zdenerwowalem bo gdy puszczalem Jaskiego musialem zwolnic i zjechac z optymalnego toru co wykorzystal Cienglasz i sklejony z Samba mnie wyprzedzil:( Pomyslalem ze to troche nie ladnie z Twojej strony Cienglasz ale z drugiej strony moglem sie tego spodziewac , w sumie manewr dozwolony;) Nie zdazylem pozadnie tego przemyslec bo po chwili Alpina pojechala bardzo szeroko i odzyskalem pozycje:) Mialem wrazenie ze specjalnie mnie posciles Cienglasz w zwiazku z atakiem w czasie dubla ??? Dzieki temu do ostatnich metrow musze wstrzymywac szybsza Alpine i walczyc o pozycje:))) Dzieki Cienglasz za Mega pojedynek:)))

Swietny wyscig Panowie:))

Graty Jaski:))

Graty Black, ciebie to nawet nie widzialem na torze , byles za szybki:))

Graty Falo, ten Twoj tuner to tylko sciemnia ze jest taki slaby:)))

Dzieki wszystkim za wyscig i do poniedzialku:)))

Co do Vision Carow to:

Merc jest jak Mazda Peli , najszybszy na prostej ale slabo w zakretach,

BMW jest jak moj Nissan szybkie na prostej i niezle w zakretach a Toyota i Lexus sa odpowiednikiem Alpiny , slabo z Vmax ale miazdza w zakretach.

Nie zdecydowalem sie jeszcze jakie limity dla Toyoty i Lexusa, bedzie to cos pomiedzy 595 a 605 PO:))

Dzis wybywam na ostry klubing wiec nie wiem czy bede mial sile na niedzielny trening ale sie postaram:)))

Pozdro i do zobaczenia na torze:))

a byly uszkodzenia wlaczone? bo ja niezle wyrznalem w bande i nic

Byly ....przeczytaj post Cienglasza:)) Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Yogi, puściłem Cię, pozycję powinno zdobywać się po uczciwej walce a nie zamotce na torze.

Ps. To dla vision nie będzie jednego ścisłego limitu po?

Edytowane przez cieglo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Yogi, puściłem Cię, pozycję powinno zdobywać się po uczciwej walce a nie zamotce na torze.

Filozofia scigania by GTbN:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze dopiero teraz Nervus ale strasznie zabalowalem w sobote i dopiero dochodze do siebie .

Ponizej wyniki ostatniego wyscigu:

1) Jaski

2) Black

3) Falo

4) Yogi

5) Cienglasz

6) Pela

7) Laker

8) Catani

9) Nervus

Mam tez wniosek aby DC traktowac jak awarie samochodu skutkujaca spadnieciem na koniec stawki w danym wyscigu a co za tym idzie przyznaniem punktow o ile ta ostatnia pozycja takie generuje. Warto rozroznic sytuacje gdy ktos stawia sie na wyscig ale przez awarie nie moze go ukonczyc ze zwykla nieobecnoscia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie nie będzie,....siła wyższa  :biggrin:  A co do ostatniego wyścigu to Nervusowi należy się 8 pozycja bo ja mam miejsce niepunktowane ze względu na gościnny występ w Alfie.

Dziękuję za uwagę  ;)  W środę stawiam się na treningu no chyba że będzie jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również. Jak na razie plany krzyżyują się z wieczorami za kółkiem także ten tydzień niestety mam tak zaplanowany - życzę Panowie bicia rekordów ;)

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEGA SCIGANIE!!! Takich emocji dawno nie miałem. Mega dzięki falo i black. To była poezja. Te pojedynki. Lekkie obcierki... Ekstra. Dzieki falo za emocje. Dzieki za fair jazdę! Było mega super. Jak to mawiał klasyk: miód i orzeszki ;) Potwierdza się stara prawda że ten tor jest ekstra ale dla aut w takim jak dziś limicie. Do dziś mam traume po jeździe na północnej pętli Zonda... To naprawdę nie są auta na ten tor. No ale limit PO 400...czemu nie :). Dzieki wszystkim. Gratulacje jaski za zwycięstwo. Objechales nas Gimbusem ;) graty Laker bi pokazałeś jak się jeździ na Nordschliefe. Brawo black i jeszcze raz dziękuję za walkę.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEGA MEGA !    jechalo sie extra na tych oponach nurb mi nie straszny na poczatku blad i spadek na 4 lub piate miejsce tuz za  odrywajaca sie grupa. potem pogon ktora nie przyniosla efektu bo ciezko bylo zaatakowac :)    czulem ze moge pojechac troche szybciej niz pierwsza trojka i tak jak jaski postanowilem zjechac  do pit-u  wtedy zaczelo sie polowanie na PKS  niestety co jakis czas male bledy powodowaly ze tracilem to co nadrabialem na prostych dopiero w polowie  piatego okrazenia sie uspokoilem i zaczalem jechac swoim tempem, na mete wpadlem tuz za Jaskim ktory pokazal klase wygrywajac w zielonym piekle.  nie mialem czasu na powtorke  ale zastanawiam sie co z innymi sie stalo  Nervus,Yogi zawsze szybcy na nurbie myslalem ze to z wami bede walczyl, obawialem sie tez Cieglasza ktory w poprzednich wyscigach niezle wymiatal .  Pela ktory nie lubil nurba mnie zaskoczyl :)  a Falo chyba jako jedyny byl szybszy niz ja na prostych - tez dzieki za walke Falo.  

 

ps. Pela bl sie nie liczy bo Jaski mial za wolny autobus,a na nurbie pokaze jak sie jezdzi w niedziele :D

 

Jaski wyslij adres i kod pocztowy :thumbsup:  

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurb przyjemny ale ograniczenia sprzętowe sprawiły, że zacząłem ziewać :) Umiejscowiłem się na P6 i tak do mety, bez nadziei na zbliżenie do reszty - bl na poziomie 9:16 nie dał szansy na podjęcie walki i czerpanie radości z pojedynków z innymi, jak na mniejszych torach...Fajnym przerywnikiem była jedynie sytuacja z Nervem - po krótkiej pogoni wyjeżdżam na szybkim piątkowym łuku i nagle...zamieram :biggrin: Nerv wyjeżdża na trasę po wycieczce na zielone, wprost przed maskę pędzącej ok. 200 km/h Alpiny :) Szybkie ogarnięcie, trochę mną pozamiatało, skończyło się na piaskownicy - wykaraskałem się i ruszyłem, Nerv ładnie poczekał. Były emocje, bałem się, że nieodpowiednie depnięcie hamulca postawi mnie bokiem i zaliczę bandę ale na szczęście skończyło się na strachu :)

 

Dziwny wyścig Yogiego ale paradoksalnie - nie wiem czy dobrze policzyłem - ma P1 w generalce! :) Graty Yogi :) Wiadomo, Jaski nie miał wzorowej frekwencji ale wynik idzie w świat i opowiadać co wnukom będzie :) Ja też się cieszę, był to fajny event, co prawda pod znakiem braku mocy ale także z nadmiarem sterowności co pozwoliło na zdobycie pierwszej wygranej w wyścigu GTbN (cieszę się też, że wreszcie ogarnąłem manual i przejechałem na drążku pełen event bez nawet cienia tęsknoty za automatem)  :) Graty dla Samby, masakra jakaś ścigać się tym busem z całą resztą :) Szczególny szacun dla Lakera, widać, że Nurb to jego tor a bl wczoraj to tylko ugruntował :)

 

Nowy event :) Czekamy na wytyczne. Mam nadzieję, że w kalendarzu pojawi się Ascari ;)

Edytowane przez cieglo
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam dziekuje ze przemeczyliscie sie w tym mega powolnym evencie szkoda ze frekfencja  byla slaba (tyczy sie tez mnie) ale i tak widok tych autek na torze strasznie mnie jaral. dzis jade na urlop i nie bedzie mnie az do  18 pazdziernika , musialem przygotowac auto na droge co mnie troche kosztowalo i nie kupie tak odrazu ps4 po powrocie wiec pewnie jeszcze pojezdzimy w GT6   do zobaczenia na torze  po powrocie  :thanks:  :thanks:  :thanks:  :thanks:  :thanks:  :thanks:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×