Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się wpisać do PSN :(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sharent musisz zaczekač na Nervusa

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pełne rozczarowanie. Jeszcze nigdy mi się niezdarzylo wyjść z wyścigu z własnej woli i to razem z innymi uczestnikami. Dokończenie tego eventu nie ma sensu. Zero przyjemności i rywalizacji.

Albo biorę inne auto żeby jechać sobie z tyłu z innymi. Albo coś stwórzmy.

Najlepsze rozwiązanie jest takie. Bierzemy jakiegoś potwora czyli Yogiego Mustanga lub jeszcze coś mocniejszego i jedziemy jedna marką.Moze też być Supra Nervusa jest to obojętnie co ale jedna marka . I wtedy będzie zabawa i rywalizacja.

Bo narazie to wygląda to tak. Cieglasz jedzie daleko z przodu,potem ja,potem Jaski lub Catani i wszyscy się niewiedza bo różnice po kilkadziesiąt sek. Gdzieś z tyłu walczy sobie Nervus z scharentem a daleko na końcu Laker zwiedza tory spacerkiem. TO NIE MA SENSU !!!

Edytowane przez GTL_FALO
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Gdzieś z tyłu walczy sobie Nervus z scharentem a daleko na końcu Laker zwiedza tory spacerkiem. TO NIE MA SENSU !!!

Hoho, Nervus mnie minął po prostu, a nie walczył (przy okazji, sorry za strzał, nie spodziewałem się, że zaraz po tym, jak mnie wyprzedziłeś będziesz od razu hamował). A Laker jechał o sekundę na kółku szybciej - po prostu zwiedził kuwetę kilka razy. Z resztą się zgadzam.

Edytowane przez sharent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh o 20 juz spałem i nie dało sie inaczej:) Szkoda bo chętnie bym powalczył z Fordem na RBR:)

Co do różnic to nie rozpaczaj Falo i jak Ci przewaga przeszkadza to zdejmij podłogę;) Narazie za nami dwa kręte tory , przed nami te bardziej szybkościowe , zobaczymy jak na nich sprawa bedzie wyglądać:) Poza tym przy tej mocy w autach drogowych to walka z samochodem zazwyczaj jest i miała być wyzwaniem;) do momentu założenia wiadomo czego;) Jak sie komuś nudzi samotna i przewidywalna jazda z przodu to wystarczy zdjąć to coś i juz zabawy więcej:))

No i po raz kolejny dodam ze mieszamy koncepcje i zawsze było tak ze przychodził event z rożnymi autami i to one wtedy grają główne role i kierowca oczywiście:) Auto samo sie nie wybierze i samo nie pojedzie:) W sumie tez myślałem o M5 ale ja bez testu odrzuciłem bo pomyślałem ze zbyt duża i rodzinna ...to nie moze być to , a tu prosze . Szacun Falo ze dobrze wybrałeś:)

Także mniej narzekania a więcej zabawy autem:))

Graty Cienglasz za zwycięstwo :))

A i to taka ciekawostka GTbN , narzeka Falo ze jest za szybki i przez to nie ma z kim powalczyć:) Fajne tu chłopaki jeżdżą;)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, założenia do eventu są krótko mówiąc nietrafione. Niewypał. Jeszcze łudziłem się po Suzuce, że może charakter torów jest w stanie różnice wyrównać - nie ma takiej opcji. Zero motywacji do takiej jazdy. Wystarczy powiedzieć, że kiedy już wiedziałem jak wyglądać będzie wyścig, moim głównym zmartwieniem stało się myślenie o tym jak skundlić BMW by było konkurencyjne (w przewrotnym sensie :) ) albo jaką furę wybrać zamiast niego. Na koniec wspólnie podjęliśmy decyzję, że dalej jechać nie ma sensu a potem w pokoju dyskutowaliśmy, że w sumie jak wszyscy wezmą monster Mustanga to będzie i fajnie i sprawiedliwie. 

 

Piszesz, że mieszamy koncepcje ale niektóre są po prostu niezjadliwe. Trzeba to umieć przyznać. Może inaczej wygląda to z pozycji kogoś kto znalazł się w stawce i może rywalizować, mieć zabawę. Z mojego (i Falo) punktu widzenia nie ma zabawy i nie mamy złudzeń. Jasne, z chęcią przygarnę nagrodę za najlepszy wybór auta ale dalsza jazda to już katorga a najgorsze jest to, że takie przeczucia miałem jeszcze przed startem eventu i niestety wszystko się potwierdza :sad: Ja sobie podłogi nie zdejmę bo jej nie mam :) Nie wiem czy kogoś przypadkiem nie parafrazuję ale wolę zająć ostatnie miejsce po walce i emocjach niż wygrać bez presji.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falo już raz chciał zamykać GTbN. Czemu i dlaczego akurat on? Nie mam pojęcia. Cienglasz jak coś nie pasowało, to strzelałeś focha i nie startowałeś. Może to dobry pomysł jest i tym razem.

Wczoraj w połowie wyścigu złapałem DC. Zanim mnie to spotkało jechało się fajnie. Pomimo tego, że na drugim zakręcie wyleciałem w powietrze i spadłem na koniec. Wszystkim nie dogodzisz.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focha nie było, jeśli masz na myśli Lotusa Senny to winne było zużycie gum. Nie musisz tego rozumieć, Twoja sprawa ale uważam, że to racjonalnie uzasadniłem, szczegóły w postach na forum. Dopóki mogłem - rywalizowałem, potem przyszła refleksja i obiektywne fakty. Nie pamiętam Twoich komentarzy w sytuacji kiedy Laker nie dawał rady jechać automatem po Nurbie a do restartu wyścigu doszło. Był foch czy nie? :)

 

Generalnie krytyka jest konstruktywna, nikt nie ma złych intencji. Chodzi o fajne ściganie, każdy próbuje ustawić się w sytuacji gdzie może zapracować na sukces w wyścigu a nie dostać go w prezencie. I pod tym względem wszyscy chyba mamy podobne zdanie. Może po prostu do grona marek zakazanych należy dołączyć także i BMW. Zgłaszam więc prośbę o możliwość zmiany auta.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to przesadnie kombinujcie:) BMW jest szybkie i dobrze . To chyba nie teoria ze seria M jak żadna inna drogówka nadaje sie na tor ;) Przy tej mocy stawka i tak sie rozjedzie a jak zmienicie auta ( o ile byłoby to możliwe ;)to i tak jakieś tam auto bedzie prowadzić a inne jechac z tylu .

A co do samej koncepcji to nie będziemy ciagle jeździć jedną marką:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, mi bardziej chodzi o spłaszczenie stawki. BMW jest o rząd wielkości szybsze i wiem, że za każdym razem kiedy spapram wyjście z zakrętu albo wypadnę w piach - za chwilę i tak będę na Twoich plecach a walka nie ma najmniejszego sensu :) To auto jedzie, nie ja :) Myślę, że chwila treningu w tym potworze już dała by Ci przedsmak - stabilne, szybkie, zwrotne, zużycie opon do zaniedbania. Gdybym miał możliwość np. przesiadki na Merca - wg tempa z wczoraj miałbym jakieś 0,3 sekundy straty do Cata a to już zapowiedź fajnej walki :) Ostatecznie mamy tuning, mogę moją Beemę zgnoić np. do 600 PO ale wtedy powstają problemy interpretacji osiągniętych wyników ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie ci zdusić Beemke żebyś był zadowolony, jest za szybka w zakrętach. Jak wyrównasz się czasowo to na prostej odechce ci się ścigania.

 

 

Na Monzy jak dojdzie do głosu moc to może już tak nie będziecie odjeżdżać ;).

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do lidera tracilem 6 sek na kółku, nawet nie chce mi się myśleć co będzie na monzy lub la sarthe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem czym jedziesz Sharent :). Na Monzy jak trochę jeździłem z Nervusem i Yogim to ja i Nervus mieliśmy niemal identyczne czasy. Na Suzuce różnica była 3-4s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to zapytaj Nervusa jak wyglądała tam jego (i Twoja) strata do mnie :) Śmiem twierdzić, że tam przewagę będę miał jeszcze większą. Na 6/7 biegu nie ma mocarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sek na Suzuce masz na myśli? Jeśli piszesz, że miałeś na Monza czasy podobne jak Nerv to nie wiem skąd nagle wykombinujesz te kilka sekund :) Chyba, że masz jakiegoś asa w rękawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w mojej kampanii pt. "zmiana auta" bardzo mi nie pomaga :) Jesteś egoistą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, to zbij auto do parametrów mojej m3 i pobawimy się razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w mojej kampanii pt. "zmiana auta" bardzo mi nie pomaga :) Jesteś egoistą ;)

Dobrze wiedziałeś na co się piszesz. Teraz akcje "znudziło mi się, chce inne auto" do mnie nie przemawiają ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falo już raz chciał zamykać GTbN. Czemu i dlaczego akurat on? Nie mam pojęcia. Cienglasz jak coś nie pasowało, to strzelałeś focha i nie startowałeś. Może to dobry pomysł jest i tym razem.

Wczoraj w połowie wyścigu złapałem DC. Zanim mnie to spotkało jechało się fajnie. Pomimo tego, że na drugim zakręcie wyleciałem w powietrze i spadłem na koniec. Wszystkim nie dogodzisz.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Nic nie chciałem zamykać.Po prostu od świat  była tu jakaś posucha i chyba kiedyś napisałem ze to już chyba koniec GTbN . Ale napisałem to po to żeby jakoś was wybudzić  ze snu zimowego  bo nie dawaliście znaku życia na forum.   

 

 

Co do zdjęcia podłogi to chyba pójdzie to znów w druga stronę i będę niekonkurencyjny bo mam mało kucyków coś kolo 735. Ale spróbuje tylko nie w ten piątek bo mnie nie ma . Będę w poniedziałek  

Edytowane przez GTL_FALO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mowilem Jaski ze bedzie draka ?? :biggrin:

Nie przypominam sobie :).

 

Będzie ktoś wieczorem? Pojeździłbym np. Corvettą C5 po Nurbie ;).

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jakie czasy robicie na Monza, najlepiej bez nitro. Spróbuję dopasować na tej podstawie PO u siebie.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×