Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej....jaki miał sens dojechać do końca w czterech ?

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Falo dawaj Twój BL z RBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam ale jak mi przypomnisz swój to moze mi coś zaświta. Po prostu nie koduje takich żeczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:22:800 jakoś miałem, bez nitro. Rozważam czy degradować Beemkę i jeśli tak to do jakiego poziomu. Jeśli zjadę do Twojego - nie wiem czy po czasie czy np. po PO - wtedy nie ma sensu, żebyś Ty kundlił swoje auto. Z drugiej strony muszę to przetestować bo boję się, że faktycznie mogę stracić zbyt dużo na prostych, jak pisał Jaski (wtedy popłynę na takiej Monzie). Tak źle i tak niedobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się przypominało. Pisałeś, że robisz 1:24 a przy dobrym wietrze wysokie 1:23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pany nie macie pojęcia jak żałuję że przesiadłem się na ps4 błąd błąd i jeszcze raz błąd przez trzy m - ce udało mi się trzy cztery wyścigi online przejechać porażka ta gra PC jest zjeb....wiec na razie jak macie w planach przeskoczyć na PC odradzam chętnie polata ł bym z wami ale nie mam ps3 i nie wiem czy znów sobie nie kupię bo jazda z wami to sama przyjemność

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj! PS3, używane i tylko do GT, to wydatek niewielki w stosunku do ^ godzin zabawy :D

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto dzisiaj jadziem znowu RBR i mam nadzieję że dojedziemy w komplecie. :biggrin:

 

PS.: No Nervus jakbyś nie miał DC ostatnio to powalczylibyśmy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No narazie widzę tylko Cienglasza online. Catani znowu zniknąłeś mi z listy znajomych . Jesteś online ? Stawiasz pokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To auto jest przegięte. Myślałem, że jak zetnę 20 PO (do poziomu 600), niecałe 750 KM i współczynnik masa/moc na poziomie 1,74 to dołączę do stawki. Nic z tych rzeczy. Nawet raz nie użyłem nitro a mimo to bez problemu odjechałem. Rzucam zabawki. Jeśli event będzie kontynuowany (przy wczorajszej frekwencji mam spore obawy) to po prostu wezmę sobie Skyline'a i pojadę poza klasyfikacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienglasz, Nervus, Yogi, CATANI , na końcu wypadł Nervus z powodu DC

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Cienglasz dublował

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiepsko troche ja jutro moge pocisnac karawanem skoro juz go nabylem. Jedziemy jutro? Cieglasz postaram sie wypchnac cie z toru gdy bedziesz mnie dublowal wiec bedziesz mial co odrabiac :) .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj znowu w czterech pojedziemy :) Zastanawiałem się nad alternatywą dla BMW i na RBR sprawdzałem np. wspomnianego Skyline'a oraz Merca SLS. Oba okazały się jeszcze szybsze niż Beema :ohmy: Więc może Laker zamień kombiaka na Merca i my się pościgamy na szczycie? Jeśli nie to daj znać jakie masz parametry w S4 i ja spróbuję dobrać coś pod Ciebie :)

 

PS. W sobotę nie byłem w stanie utrzymać pokoju dłużej niż 2 minuty :sad: O ile udało mi się go założyć rzecz jasna. 9/10 prób kończyło się z reguły błędem...

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem

ja tez ale juZ ciezko mi sie patrzy, za godz bede spal chyba :) a co do zmiany mojego auta to chyba sie nie Zmienia w trakcie eventu. ?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze w trasie jakieś 150 km przede mną więc dzisiaj odpadnę, .....jak wrócę to padnę na pysk

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się iskierka nadziei na fajne ściganie. Najpierw próbowałem dostosować auto do konkurencji a w zasadzie głównie do Falo. Ten się dobrze maskował i jego potencjał oszacowałem na niskie 1:32. Jadąc w limicie 600 PO nie mogłem złamać 1:33 więc dobiłem do regulaminowych 620 i tutaj przy pierwszej próbie wpadło 1:30:500. Jako, że w ostatniej chwili Falo apelował o pozostanie w obszarze 1:32, po formującym uznałem, że dobrym kompromisem będzie start w limicie 610 PO i tak też ruszyłem do wyścigu. To był strzał w dziesiątkę - patrząc po BL zmieściliśmy się z Falo i Blackiem (mówiłem, że ten Skyline jest cholernie szybki) w 0,230 s! Teoretycznie świetny materiał na dobrą walkę. Tylko teoretycznie niestety:

- na początku ogromny kocioł. Masa dymu, jadę z duszą na ramieniu by w kogoś nie przydzwonić. Widzę, że ofiarami padli Falo oraz Nerv, oni zostają z tyłu

- gonię bodajże Lakera (szybko zjadam) a potem dłuższa pogoń za Blackiem, która dała mi chyba największe emocje w dotychczasowym evencie. Zbliżam się stabilnie, wcale nie za szybko a po drodze jeszcze piaskownica. Ostatecznie Black łapie chyba pobocze na szybkim łuku i...koniec wyścigu

 

W międzyczasie okazuje się, że I Nerv i Falo potrafią pojechać dużo szybciej niż to szacowałem. Falo schodzi poniżej 1:31, oszust :) Odrabia jak szatan i na ostatnim kółku chyba odbiera  P2 Blackowi ale gazety donoszą, że dywersyjna robota Lakera odwraca ten stan rzeczy ;) Niemniej, w tym wyścigu zabawy pozbawiły mnie Wasze błędy - chociaż sam zwiedzałem piasek to generalnie pojechałem dobrze i już wiem jak czuje się Jaski w każdym jednym wyścigu w naszym gronie. Nie jest to fajne uczucie i nie mam zielonego pojęcia jak wykrzesać z siebie motywację na piątkowy wyścig. Takie wyścigi mnie po prostu nie bawią. Dobrze powiedział Laker - co innego w większym gronie, wtedy koloryt aut byłby ciekawy. Szkoda marnej frekwencji. Szkoda, że nie zdążył Cat, szkoda, że nie jeździ Pela. Na mecie było nas 4 (nie wiem czy liczyć Lakera ;)), Nerv chyba nawet sam wyszedł...Dzięki za wspólny wieczór.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja pokoju do gier wreszcie zakończona:) Wczoraj dojechał stojak pod kiere WSP deluxe i w końcu zamontowałem na nim zakurzona T500. Gdy to robiłem moja córa popatrzyła po pokoju i stwierdziła " Tato ale tu gadżetów " :) Spojrzalem na pokój i faktycznie;)

Jeden pokój a : dwa telewizory , dwie rożne kablówki (UPC I Vectra) , dwa dekodery , dwie konsole , router z mrogajacymi światełkami no i wielka kierownica na stojaku, obok laptop , służbowy IPAD i telefony , mój i dwa moich dzieci:) Ja pierdziu faktycznie sie tego zebrało.

Potem przypomniałem sobie jak było kiedy ja byłem w wieku moich szkrabów ...tez miałem pokój do gier ....Podworko!:) a w domu czarno biały telewizor i mnóstwo książek , hehe . Potem jak miałem ze 12 lat to pierwsze Commodore Amiga i jakieś kasetowe konsole , kurczę niezły skok :)

Muszę ztestowac ten nowy stojak wiec pewnie coś dzisiaj wieczorem posmigam , tylko nie za późno , coś koło 20 sie pojawię także do zobaczenia na torze , jak by co:))

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś Amigowcem? Piona brachu :)

 

PS Nie chwal się adresem bo obłowić się w tym Twoim game roomie można odpowiednio :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×