Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy sie przesiadacie na ps4 bo już tęsknię za wamiP Carsy już sa naprawdę bardzo dobre, asseto corsa zaraz wchodzi i super DIRT można się pobawić w rajdy np. ustawić na tydzień "open rooma" online i bawić się korespondencyjnie.

no i ps4 tańsza coraz bardziej

ps Jarek jutro idziemy na kontrol termin ostatni to 1 maja będzie już na dniach

Ja w lutym 2015 zmieniłem kierownicę żeby być na tą przesiadke gotowy. Po drodze fanatec zaczął być kompatybilny (a sprzedałem), potem słyszałem narzekania na bug w project cars (dzięki za info ze juz jest dobrze), no a teraz coś słyszę o jakiejś PS4 Neo (takie chyba PS4.5) ... Z kierownicą już się raz pospieszylem (choć nie żałuję ;) więc co do przesiadki to cierpliwie czekam na targi E3 czy jakoś tam ;)... A może i do GT Sport poczekam... Zobaczy się ;) Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neo to jak na razie bujda zresztą trzeba jak coś mieć tv 4k a to już przesada na razie 

 

a p cars po wersji 10.0 działa OK i sama gra miodzik dla takich wariatów jak my teraz u nas zaczyna sie sezon GR.5 czyli Ford Capri VS BMW 320 

 

a ostatni sezon to były stare DTM Mercedes Benz 190 vs Bmw 3 to była piękna seria śmigamy teraz w formie 15 min kwali , wyścig sprint 20 minut, wyścig główny 45 min z odwróconą kolejnością po sprincie ze startem lotnym po pierwszym kółku, 

​pogoda zmienna bez abs oczywiście i wspomagaczy z tankowanie i obowiązkowym pitem w 2 wyścigu 

 

na miesiąc maj dochodzi Ferrari Italia GT3 za free już będzie chyba 13 autek w serii GT3 

Edytowane przez Gustaw
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Gustaw nie klapie bzdur ma rację wszystko ok z P.C sam wiem bo latam z nim ale bez was to nie jazda jak sprzedałem ps3 byłem załamany bo gra PC była totalna klapa jeżeli chodziło o sieć lecz od dłuższego czasu po patchu jest wszystko na 100% dopiete aut coraz więcej tory także dochodzą tylko nie ta społeczność z wami ściganie to było coś ☺

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedziemy cos ? Czy nie jedziemy?

No chyba nie ma decyzji co do eventu więc.... Chyba nie.... Ale pomysł z megane thophy jest zawsze na miejscu. Jak dla mnie możemy takie coś pojechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę jechać Meganka lub na spokojnie wstrzymać sie tydzień i zacząć nowy event po weekendzie majowym ??Jak wolicie.

Jakby co to w kolejnym evencie pojechałbym czymś szybkim :) Meganka jest ok , ale to najwolniejsza opcja jak dla mnie :)

Do jakiegoś Race Cara lub LMP1 tez bym wsiadł :)

Albo do Maclarena F1 Race Car , bez tuningu i na WT , opcja base model . To auto swietnie sie prowadzi , brzmi i jest szybkie :) )

Tyle z propozycji do przemyślenia ;)

A co do ps4 to też bardzo polecam przesiadkę :) Są gry od których cieżko sie oderwać:) Już czas , już czas .....trallala itp.itd.

No , wiecie co :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś na pewno pośmigam dzisiaj z racji piąteczku :biggrin:

 

PS.: Laker wczoraj przez chwilę miałem światełko w tunelu że powalczę z Tobą, ale po drugiej bombie niestety nie było już szans ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle sie wczoraj usmialem na pierwszych dwoch okr. Widzialem jak catani wyrznales w bande po pit na 2 okr :).

Ja tez moge od przyszlego tyg. pojechac dzis za ladna pogoda zeby siedziec przy konsoli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na pewno coś pośmigam. Jak ktoś chętny i nie wyjechał na weckend to będę po 22.00  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi może by dzisiaj pojeździć coś ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem trochę w samotności w garażu i znalazłem taką parkę Japończyków do walki: Syline GT-R R32 Touring Car & Impreza Touring Car ..... Nie wiem jak się zgrywają jeszcze bo mi się nie chciało samemu sprawdzać, ale parametry mają prawie identyczne. Kwestia sprawdzenia prędkości maksymalnej i jak się mają do siebie na torze.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Co jest z wami?  co to za cisza? 

Dzisiaj poniedziałek!!! 

Halo pobudka!!!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, WRL_CATANI napisał:

No komentarz...we dwóch nie pojedziemy ☹️

Coś z forum szwankuje i nie mogę się zalogować na Tapatalk :( przez stronę www jakieś czerwone ekrany :( ).

Co do ścigania to żeby pościgać się we dwóch lub trzech to trzeba wiedzieć czym a nie wiedzę rozpiski nowego eventu. Czy coś jeszcze organizujesz Nervus? Dzięki za jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt jest problem i nie można się zalogować przez tapatalka.

Ja jutro jestem około 21.00 jak ktoś chce to niech wbija i coś się wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu na kolejny event to chciałbym tylko przemycić wyścigi jednej marki ( jakaś fajną szybką bryką) Moze   klasyczna Mazda Lmp1 ...nią bym posmigal , czy Maclaren F1 ...czy inny fajny , szybki przyczepny potwór :) A jeśli nie jedna marka to dowolny wybor w autach drogowych lub wyścigowych , takimi Race Carami np.bym pojechał. 

Oczywiscie to tylko jakieś propozycje , jestem otwarty na każde ściganie ..ale tylko w piątek:) Tak jak mówiłem wcześniej , w tygodniu nie daje rady wiec czekam na piątek piąteczek :) 

pozdro:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym challengeu na wspinającym się torze można było ugrać fajną wyścigówkę :) może byśmy tak taki klasyczny race event zorganizowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Naszło mnie ostatnio żeby pojechać jakiś dłuższy dystans np 2 godzinki LMP1 to jeszcze coś dzisiaj obczaję.

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do forum to teraz widzę że ma teraz wersję mobilną ta strona i wygląda to bardzo przyzwoicie.... Wiec Tapatalk może poczekać... 

@catani pm sent ;) 

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×