Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Catani uważam ze powinieneś przejąc inicjatywę na ten e vent. Jesteś najbardziej aktywny i zawsze obecny. Zarządców FIA praktycznie brak , wiec dawaj jakiś pomysł i jedziemy, bo szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Propozycja jest taka co by nie motać z dopasowaniem aut pojedźmy jednym modelem....: Nissan R32 Touring Car opony WT + deszczówki, tylko ABS i wymiana oleju. Pierwszy tor Brands Hatch '80 ze zmienną pogodą resztę wymóżdżę w sobotę. Możemy zaczynać jutro :biggrin:

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja powiem szczerze nieco oklapłem i jakoś mnie ostatnio do GT nie ciągnie. Inna sprawa, że wielkie znaczenie ma tu frekwencja i jeśli jest paka to można nawet i w Pit Stopa łupać - boję się tylko, że dzisiaj może być nas trzech i będzie lipa :) Z pozytywów, pojechał bym wreszcie BH bo uwielbiam ten tor.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do auta to może być , chociaż to nie premium car chyba ? Jak już jedziemy jednym autem to może premiumke jakaś by znaleźć ? Np . Mazda Race car:) 

Co do startu dzisiaj to mnie akurat w ten piątek nie bedzie . Ponieważ nie było decyzji i odzewu to umówiłem się z kumplem na wspólne przechodzenie DS3 i juz tego nie odwołam . 

Również przyznam że powroty na ps3 są coraz cięższe bo oferta ps4 jest aktualnie Mega mocna:) Serio , tyle czasu juz upłynęło od premiery nowej konsoli ze warto przemyśleć przesiadkę :)

Narazie nie jeżdzę nigdzie i nawet nie strzelam bo wsiaknalem w DS3 , mega gra , w mojej skromnej ocenie 14/10 nawet :) Jednak na wyscig z Wami zawsze mam ochotę :) Tylko decyzja czym jedziemy i niech to bedzie coś z ikrą:) Ten Nissan mi nie leży jakoś;) Ale to tylko moja opinia oczywiście . Jak zaczniecie dzisiaj Nissanem to najwyżej dołącze w przyszły piątek :) Jeśli w poniedziałek zaczniemy sporo wczesniej to też chętnie wpadnę :) 

Co do ostatnich dwóch eventow to w pierwszym dostałem y wszystko co chciałem ( tuning , speed) a w drugim fajna koncepcja ale auto trochę mnie znużyło , szczególnie w samotności . Gdyby było Nas więcej to nie byłoby tego efektu pewnie . Nie ma sie czym przejmować bo każdy event jest inny i w każdym są elementy które nie muszą pasować wszystkim . Normalka , przecież zawsze tak jest . Dlatego uważam Nervus że możesz się spokojnie odcieniować i dać znać co byś pojechał:))

Kiedyś ścigaliśmy Shelby Daytona Race Car , ciarki były ? Były :) Pagani Zonda , ciarki były ? Były :) Nie jest Nas wielu do ścigania teraz i często jedzie sie w wyścigu samotnie to sama jazda musi być wyzwaniem :) Dajcie mi coś trudnego , PLS:)!

I na koniec jeszcze jedna reklama ...ps4 , kurde blade zróbcie ten krok :) 

CYA:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Faktycznie ten Nissan przewidywalny do bólu i mocno przyklejony. Może Renówka 5? :)

Ps. Dzisiaj nie gwarantuję obecności.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do przesiadki na PS4 trzeba mieć kasę a ja na razie nie dysponuję takimi funduszami. Tak czy siak dzisiaj jestem, obadam jeszcze inne sprzęty , a może pojedziemy, zobaczymy jak będzie z frekwencją? 

Koło 22.00 będę.
 

Edytowane przez WRL_CATANI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym podziękować tymczasowo za wspólne ściganie. Szczególnie podziękowania dla organizatora Nervusa za niekończące się pomysły na eventy. Dzieki dla Yogi, który także często brał na siebie ciężar organizacji eventu. Dzieki wszystkim za jazdę bok w bok. No i do zobaczenia w Asseto Corsa albo co bardziej prawdopodobne w GT Sport... Oby jak najszybciej. Temat będę obserwować więc nie wykluczam że do zobaczenia w GT6 ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Do przesiadki na PS4 trzeba mieć kasę a ja na razie nie dysponuję takimi funduszami. Tak czy siak dzisiaj jestem, obadam jeszcze inne sprzęty , a może pojedziemy, zobaczymy jak będzie z frekwencją? 

Koło 22.00 będę.
 

Polecam system ratalny: 20x40zl np. wtedy nie taki znowu duży budżet jest potrzebny. Ja kupiłem na raty i nawet tego nie poczułem :)

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj pojeździliśmy w bardzo wąskim gronie i propozycja jest taka: ze względu na frekwencję, proponuję spiknąć się na torze w piątek i pojechać raz a dobrze czyli 2h małym LMP Nissan Zytek '13 warunkiem jest jazda z kokpitu co robi dużą różnicę ale doznania są mega i zrobienie paru kółek powoduje że można bez większego problemu ogarnąć to auto (było do wygrania więc większość powinna mieć a jak nie to tydzień wystarczy żeby ogarnąć)

Podsumowując:

- Auto Nissan Zytek '13

- Tor Brands Hatch '80

2h 

zmienna pora i pogoda

2 obowiązkowe PITy

Zużycie normalne

Dozwolony tylko ABS

Opony wyścigowe twarde i deszczówki (ewentualnie też pośrednie)

Start 21.30  20.05.2016 / kwali 6 minut > wyścig 120 minut 

 

Polecam system ratalny: 20x40zl np. wtedy nie taki znowu duży budżet jest potrzebny. Ja kupiłem na raty i nawet tego nie poczułem :)

Pozdro:)

Możliwe ale ja zaczekam jeszcze (nie jestem zwolennikiem kredytów tym bardziej że mam jeszcze na głowie jeden konkretny), do tego dochodzą słuchawki i co najważniejsze zmiana kierownicy co robi zajebistą różnicę. Dla mnie przesiadka bez kierownicy nie wchodzi w grę (Cel jest jeden ściganie)

Edytowane przez WRL_CATANI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam z tego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzależniałbym formy wyścigu od frekwencji. 2h to dla mnie zbyt dużo. Za mało jeżdzę ostatnio. Pojedzmy wyscig normalnie , a nawet 6-8 wyścigów. Jak zwykle :) 

Co do klasy to chętnie smigne LMP1 tylko nie wiem czy cały event jedno auto dla wszystkich np. ten Nissan. Czy 600PO limit i wybór autek , każdy czym innym ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

U mnie znowu komplikacje zdrowotne. Teraz dla odmiany mam pęknięty paluch w tej dopiero co zaleczonej nodze, więc średnio z komfortem jazdy, tym bardziej 2h...

Jednak pomysł na LMP zawsze mnie nastraja pozytywnie ;) Tylko już nie wiem, czy formuła pon - pt jest jeszcze aktualna?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje kontuzji :( Ja na swoim małym palcu u stopy tez mam krwiaka że hej. Nie wyrobiłem sie w zakręcie jak goniłem psa po mieszkaniu i przydzwoniłem we framugę drzwi :) Ja pierdziele jak bolało ;) ale bez złamania całe szczęście:) 

Co do formuły pon-piat to ja akurat w poniedziałki nie bardzo mogę . W piątki jak najbardziej , choć przyznam że na granie naluzniejsze mam ostatnio soboty. Wtedy mogę najdłużej posiedzieć :) To tylko moja opinia o startach i myśle że to co pasuje jednemu może krzywdzić innych . Black np. ma tak że co 2-3 tydzień mu wypada i pewnie wtedy kiedy jest wolałby jechać i w pon. i w piat.  Także może nie zmieniajmy od razu formuły , niech sie każdy wypowie czy da radę 2 razy w tygodniu i zobaczymy :) Ja już bym podłączył kiere :) 

Jesli chodzi o LMP1 to moje propozycje do przemyślenia są dwie :) 

1 ) Jedziemy jednym i tym samym autem LMP1 wybranym w głosowaniu :) Każdy na szybkości żuci swój typ ulubionego auta LMP , może coś sie powtórzy i będziemy mieli zwycięzcę :) Jedyny warunek to :! auto Premium :) aby fani widoku z kokpitu mieli pełen fun :) 

Jesli by ta forma przeszła to mój typ to oczywiście Mazda 7B7 czy jakos tak; ta pomaranczowa:)

2) Pojedynek 2 aut : Najnowsze Audi vs Toyota . Nie wiem czy są zrównoważone . Trzeba by sprawdzić a nie bardzo mam kredyty na oba i nie dam rady zarobić raczej ;)  Także przychylalbym sie bardziej do propozycji nr.1 , o ile sie podoba :) 

 

P.s. P.ela ;) koniec urlopu :) hihihi 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciągnie cały czas do serii Blancpain ;D Oglądam właśnie relację z Silverstone i słucham jak organizatorzy wprowadzają balans osiągów, żeby wyrównać stawkę. Jakbym widział nas ;) Ferrari po Monzy kazali zmniejszyć wartość doładowania bo były za szybkie, to teraz nie mogą wejść do pierwszej 20tki. Aż złożyli protest.

Widać wszędzie mają takie problemy jak my z doborem ograniczeń dla spłaszczenia stawki ;)

Fajnie wyglądają te wszystkie Lambo, Ferrari, McLareny, Audice, Merce Jagi itd...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko , fajna seria i autka . Z tuningowane Ferrari , Aston, Audi. Szkoda ze nie ma tych aut w wersji wyścigowej :( Na teraz jednak myśle że przydałoby się coś prostego i z przytupem ;) Zostańmy narazie przy LMP1:) ....żeby było szybko :) 

Pojedzmy może jednym autem premium , z możliwością zmiany koloru i bez tuningu. Dawno sie tak nie ścigaliśmy;) Do tego cześć ekipy ściga sie w inne dni i nie wiem czy w piątek , piąteczek nie pośmigamy we trzech ...z Catanim;)

Dlatego nie ma co zbytnio kombinować chyba i śmignąć czymś mega szybkim , bez tuningu :)

Może dziś odwiedzę garaż ?? Zobaczę co jeszcze mogę sprzedać by mieć kredyty na coś szybkiego;)

Edytowane przez dr-yogi-reborn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. W trójkę nie ma co startować specjalnej serii. Tak sobie tylko głośno marzyłem ;)

Jeśli chodzi o LMP, to nie wiem, czy są takie do swobodnego malowania itd.

Możemy się dzisiaj ustawić na jakiś przegląd garażu :) Nie pamiętam kiedy odpalałem konsolę już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą wspomnianą mazdą bym mógł trochę pojeździć, o ile by chętni byli. Dla odmiany mi bardziej pasują poniedziałki, bo w piątek często gdzieś wychodzę wieczorem ze znajomymi. Jak były Mustangi to przez prawie 2 mce rezygnowałem z wyjść, bo miałem zwycięstwo w Evencie przed oczami i jak widać się opłaciło :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam z LMP1 wspomnianego Nissana Zytek ....Mega jazda z kokpitu :-)
O której będziecie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle około 21:30

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zdecydowanie polecam z LMP1 wspomnianego Nissana Zytek ....Mega jazda z kokpitu :-)
O której będziecie ??

No i sie nie ogarniałem wczoraj :( Dzisiaj ostateczny termin :) 

Czy ten Nissan jest aktualnie do wygrania w jakimś evencie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie przetestowaliśmy ( Ja , Nervus, Falo ) wszystko co się da i ogólne stwierdzenie jest takie:

Nissan Zytek super kokpit ale trochę za przewidywalny. (Był do wygrania ale w GT Academy)

Propozycje są takie

a) możemy pojechać Mazdą 787 (wszyscy tym samym)

b) Mazda 787 v Nissan R92 (niestety bez kokpitu)

c) "Do wyboru do koloru" ograniczenie PO (ale wydaje mi się że będą za duże różnice)

d) Z fajnych autek LMP jeszcze którymi moglibyśmy razem pofikać: BMW V12, Stary Jaguar, Bentley

Tak czy siak niech się wypowie jeszcze Nervus i reszta.

 

Yogi jeśli będziesz dzisiaj to daj znać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zdecydował na Mazdę 7B7. To świetne auto i zajefajnie brzmi :) 

Kredyty mam tylko na jeden pojazd :) Raczej nie mam , bedzie trzeba coś sprzedać. 

A jeździliście Audi R18 Ultron;)? Jego można pomalować a Mazdy nie ;) Choć to raczej nie kłopot jak dla mnie ..lubię pomarańczowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi średnio fajne zdecydowanie lepsza Mazda 787 :-)

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym się tu zastanawiać?

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×