Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bez kitu fajnie to się ogląda :) szacun za kawał dobrej roboty :)

szkoda, że nie masz urządzenia wyciągającego obraz i dźwięk prosto z gry, wtedy to by była zaje*ista jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix kolejna świetna robota :)

I mam małą wskazówkę dla wszystkich połączoną z przestrogą. Kiedy jest sucho to tarki i igielit (sztuczna trawa, koloru ciemnozielonego) są bardzo pomocne. Natomiast kiedy robi się mokro to kiedy się na nich znajdziecie nie próbujcie jak najszybciej wracać na tor bo będzie się to kończyć efektownym spinem i rozbiciem auta. Lepiej pojeźdźcie szerzej, ale po asfalcie i dopiero skorygujcie tor aby wrócić na trasę. Kiedy nie ma innego wyjścia odpuścić gaz i delikatnie hamować i korygować tor jazdy. Jak nastroję przed Le'Mans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3enix świetna relacja, obejrzałem z zaciekawieniem od dechy do dechy :thumbsup:

Zasłużony plusik poleciał czy jak to tam się teraz nazywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grande po wtornym ogladnieciu, juz na trzezwo, zauwazylem, ze Twoja beema po wszystkich ekscesach na torze zmienila wygląd przodu:D i calkiem niedaleko mu do tego jak wygląda przod w najnowszym modelu serii 3:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grande po wtornym ogladnieciu, juz na trzezwo, zauwazylem, ze Twoja beema po wszystkich ekscesach na torze zmienila wygląd przodu:D i calkiem niedaleko mu do tego jak wygląda przod w najnowszym modelu serii 3:P

Też zauważyłem, że przód nieco się wydłużył i uniósł :) Dawno nie miałem w wyśigu tylu dzwonów.

Fenix, świetny filmik. Nie za długi, z podpisami, super się to oglądało. Następnym razem postaram się napisać kiedy wydarzyły się kluczowe momenty. Tak oglądając filmik, ujęcia z auta to widoczność była fatalna. Rzeczywiście momentami wyglądało to na śnieg z deszczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki! Tym razem sie postaralem bardziej niz mialo to miejsce w pierwszym filmie.

Nervus tam chyba wkradl sie blad w wynikach ze Spa. Nikt nie dostal ptk za 7 miejsce. I wszyscy ponizej sa liczeni jakby zajeli pozycje nizej od koncowych wynikow w wyscigu.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX teraz to już zbliżyłeś się do ideału. Jeszcze tylko lepsza jakość obrazu i dźwięku oraz trochę muzy i byłbym w powtórkowym niebie.. Ale i tak widać ogromne postępy. Krótszy filmik + podpisy uatrakcyjniły oglądanie. Tak trzymaj i rozwijaj się dalej. Dobra robota.

@ Fenix, dzięki za zwrócenie uwagi, coś mi właśnie nie pasowało, ale już jest wszystko poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tym obrazem i dzwiekiem nie bedzie lepiej, dopoki nie bede miec czegos co nagrywa w full HD, albo chociaz w HD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykręciłem 4.20.924 przed dzisiejszym egzaminem na prawko ale właśnie przed chwilą za 4 razem w końcu mam prawo jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam treningi na La Sharte wypadaja? ;)

Nie wypadają :( Jestem tak przeziębiony, że ledwo patrzę na oczy. Jak dam radę, to może dzisiaj przejadę się odrobinę, a jak nie, to dopiero przed samym startem (o ile wystartuję, a nie przestoję wyścigu w pit stopie) :(

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykręciłem 4.20.924 przed dzisiejszym egzaminem na prawko ale właśnie przed chwilą za 4 razem w końcu mam prawo jazdy

To jak ty jeździłeś z nami do tej pory:) Normalnie dyskwalifikacja dotychczasowych wyników:) A tak poważnie to gratulacje. Ja pamiętam jak zdawałem prawo jazdy (a było to 11 lat temu) to stresowałem się tak, że zapomniałem gdzie się włącza wycieraczki w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matbaxter no to gratulacje:d praktyka w gtbn zaowocowala zdanym prawkiem:D teraz tylko czekac na odbior plastiku hehe:d

A czas calkiem calkiem, ja moja beta 4:22:xxx i szybciej jak, narazie nie pojdzie. Za dużo i za dlugie te proste:(

@Nervus na wszelakie schorzenia najlepsza tzw. "pięćdziesiątka" ;) a profilaktycznie najlepiej dwie:D

Edytowane przez swietym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matbaxter gratulacje :) ja zrobilem tylko 3(?) okrazenia i czasy niezbyt rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wylicytowalem kamere full HD na eBay'u za £24.99 :D czyli groszowe sprawy. Mam nadzieje, ze poniedzialkowy wyscig juz nia bedzie nagrywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wylicytowalem kamere full HD na eBay'u za £24.99 :biggrin: czyli groszowe sprawy. Mam nadzieje, ze poniedzialkowy wyscig juz nia bedzie nagrywany.

myślę, że to nieznacznie poprawi jakość Twoich produkcji . Dopiero coś w ten deseń http://sklepwideo.pl/details.php?id=mn100165 pozwoliłoby cieszyć oczy i uszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to nieznacznie poprawi jakość Twoich produkcji . Dopiero coś w ten deseń http://sklepwideo.pl...php?id=mn100165 pozwoliłoby cieszyć oczy i uszy :)

Coś chyba nie bardzo by pomogło, bo to przechwytuje tak niskie rozdzielczości, że dobrze ustawiona kamera HD przed telewizorem może dać lepszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamera full HD za 25 pounds wątpię żeby była lepsza. poza tym wyraźnie napisałem COŚ W TEN DESEŃ, czyli coś z tego rodzaju urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medmaxx cena rynkowa tej kamery to £80-90 ;) po prostu na eBayu uk mozna na prawde wyrwac niektore rzeczy za grosze ;) zobaczymy jak przyjdzie.

Poza tym co do tej przesciowki to musialaby byc ona z hdmi, zeby lapac obraz w HD a to kosztuje duzo wiecej niz 100zl

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścig, gdyby nie 'zapierające dech w piersiach' osiągi camaro, może i byłby super, a tak mizerny. Ja jadąc za Buggsterem w tunelu byłem wyprzedzany przez Vette Kraksa (chwała Krakersowi, że jak już ścinał/wylatywał poza linię to chociaż dawał się na tą chwilę wyprzedzić) , który w tym tunelu nie jechał.... Camaro to najgorszy syf (sądzę, że Damian bez żadnego ALE poprze me zdanie) .... chciałbym, aby kolejne zawody były wybierane od tyłu, albo losowane. Bo między dwoma Chevy jest PRZEPAŚĆ, jeżeli chodzi o osiągi. Nawet M3 robiła co chciała ze mną, mimo że miałem delikatnie ustawioną areo....

Edytowane przez medmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac - P6 to jest moj najlepszy wynik w dotychczasowym sciganiu sie z Wami! :) start byl spokojny, przesunalem sie na P2 za Magixstera, ktory byl bardzo szybki i widzac swoja rosnaca przewage nad P3 lekko zglupialem i popelnilem blad... Na szczescie nie bylo daleko do pitu i ruszylem w pogon z P13 i przebilem sie na P7 toczac wyrownana walke przez kilka okrazen z Crisem. Udalo sie dogonic Meda i po jego bledzie go wyprzedzic co dalo P6. Ogolnie jazda w nocy dla mnie to masakra :( pod koniec opony juz w oole nie trzymaly przy tej wilgotnosci i staralem sie bezpiecznie utrzymac P6 nie popelniajac jakiegos glupiego bledu. Na ostatnim kolku widzac, jak Med wpada w zwir po spoznionym dohamowaniu odetchnalem z ulga i spokojnie juz dojechalem na P6.

Gratulacje dla Magixstera i podium!

Oraz apeluje do Was o ciekawe momenty, bo teraz mam nocna zmiane i ciezko bedzie znalesc czas na dokladne przejrzenie powtorki.

Widzimy sie w poniedzialek na High Speed Ringu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Med, Camaro na prostych było bez szans.

Jeśli chodzi o sam wyścig to wielka lipa w moim wykonaniu. Rozwaliłem kompletnie auto już na 1 okr, najpierw uderzając w Yogiego następnie w któregoś z kierowców teamu Ekris, sory chłopaki. I tak jechałem w samotości cały wyścig popełniając raz za razem kolejne błędy. To nie był mój dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Med czasami czułem, że na prostej stoisz w miejscu. Co do jazdy po za torem owszem jest linia ale nie jest ciągła, więc ją przekraczałem i mijałem innych używając czerwonego pola. Nie myślałem, że jest to zabronione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać o wyścigu - rewelka.

Start był wyjątkowo wyśmienity połknąłem nervusa i blacka a do końca długich prostych wyprzedziłem bombika , paca damiana i fenixa. I od tego momentu sukcesywnie powiększałem z okr. na okr przewagę lecz. znów padało ale tym razem to była taka dużą mżawka no i pierwszy raz jechałem w nocy co jest dla mnie przydatnym doświadczeniem przed mam nadzieję równie niebezpiecznym wyścigiem w zielonym piekle. A po wyjeździe z boksów na 7 kółku był mały pojedynek z yogim. I to btło jedyne momenty walki. Zdobyte prawko zaprocentowało wczorajszym zwycięstwem.

Pozdro i do zobaczenia na High Speed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×