Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

te słowa kierowałeś oczywiście do Remigio?

taaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig bardzo fajny :thumbsup:. Aczkolwiek wnosze o ukaranie:

1) Remigio. 1 okr 2 zakręt wypycha na trawe i pozycji nie oddaje. 3 okr 1 zakręt Seba mnie wypycha, staje w poprzek drogi Remigio uderza (uszkodzenia słabe) ale już na 3 zakręcie nie wyhamowuje i ląduje mi w tyle auta (uszkodzenia znacznie odczuwalne). Radze poćwiczyć hamowanie bo to już nie pierwszy raz. Trąbienie masz opanowane, czas zabrac sie za cos co bedzie korzystne rowniez dla innych.

Co do 2zakretu na 1okr. to nie jestem pewien czy zawiniłem?Tam było naprawę tłoczno!Na 3okr.stanąłeś mi w poprzek drogi-ale to wina Seby raczej-nie dałeś mi nawet szansy na reakcję:confused:-walnąłem w Ciebie i rozwaliłem auto..okazało się że padła pompa hamulcowa i na 3 zakręcie sprawny został mi już tylko klakson którego użyłem-fajnie że usłyszaleś...:thumbsup:

Niestety poczatek byl dla mnie nie udany -musiłlem ciągle hamować żeby nie walnąc w meda który latal po calym torze,pojawial sie i znikał..masakra jechać za kimś takim :wacko:,póżniej przepychanki z kupczykiem(przyjmuje oczywiście kare i przepraszam kolego bardzo) a na koniec przysnąłem i obudziłem się jak mi pad zadrżał...gdzieś na bandzie wisiałem..dlatego opuściłem pokój za co przepraszam ale wróciłem o północy dopiero z roboty i nie dałem rady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wyścig.

Teraz kilka słów ode mnie.

Do wyścigu podchodziłem na luzie, nie będąc za bardzo przygotowanym. Przed samym wyścigiem dokonałem tylko kilka ustawień w setupie nie mając za bardzo możliwości sprawdzenia. Wczoraj ważniejszy był dla mnie wcześniejszy (o 21) finałowy wyścig w evencie Ferrari vs. Lambo który wygrałem, wygrywając za razem cały turniej.biggrin.gif

Start w moim wykonaniu bardzo spokojny. Jechałem pierwsze okrążenie bardzo delikatnie ale powiem że to co się działo przede mną woła o pomstę do nieba i to nie były odosobnione przypadki! verymad.gif

Niektórzy zapominają że jeżdżą z innymi ludźmi i preferują ściganie a la wyścigi A-spec. Hamowanie przed samym zakrętem, wypychanie innych z toru - masakra!

Na drugim okr miał miejsce incydent który wywołał buggarek. Na szykanie wpadł mi zaraz przed zderzak po czym od razu zaczął hamować. TAK SIĘ NIE ROBI! Jedziesz w drafcie więc musisz odpowiednio wcześniej hamować!

W efekcie uszkodzeń doznałem ja, Nervus i NoID...

Zaliczyłem nieplanowany zjazd do pitu. Po wyjeździe miałem chociarz czysty tor, jechałem swoje odrabiając systematycznie straty.

13 okr, początek i nieładne wjechanie medmaxxa w mój tył, nie wiem czy to lag czy nierozsądna jazda z jego strony, faktem jest że rozwalił mi tył. Straty nie były na tyle duże że mogłem jeszcze przed zjazdem do pitu na 15 okr dogonić GrandeBombika.

Do końca jechałem sobie tempem na 1:57,xxx. Jechałem czysto, szanując opony. W efekcie skończyłem pierwszy z 50 sekundową przewagą nad drugim. thumbsup.gif

Gucio doszedł mnie na 15 okrążeniu, gdzie razem zjeżdzaliśmy do boksu. Ciekawe, że wjechałem pierwszy, ale Gucia mechanicy szybciej osbłużyli (nie tankowałem), wyjechał przede mną, a mnie trzymali jeszcze długą chwilę, tak, że po wyjeździe na pierwszym pomiarze czasu miałem 11 sekund straty.

Do pitu wjechaliśmy razem ale ja wyjechałem dużo wcześniej, dlaczego? Niektórzy zapominają że w pit lane wjeżdżamy z prędkością 80km/h a nie z gazem w dechę. W takim wypadku gra stopuje delikwenta na lini wjazdu do zera przez co traci się kilka cennych sekund.

@Gucio pochwal się swoim setupem jaki masz w Camaro:P albo dobra wystarczy mi jak powiesz jak miałeś docisk ustawiony na daytone;)

Docisk był ustawiony na 8.

Po karambolu z Guciem i Nervusem wiedziałem że wyścig nie będzie udany.

Zauważ że ja też byłem wśród poszkodowanych ale nie mogę powiedzieć że miałem nieudany wyścig..

No bez przesady brawurowo to ja nie jeżdżę biggrin.gif Po prostu na 1 okrążeniu zawsze staram się jechać agresywnie, żeby wbić się na jakąś pozycję.

To nie jest brawurowa jazda?? Kolego, takim zachowaniem nie dość że często psujesz wyścig sobie to innym ścigającym się z Tobą! Niektórzy starają się jechać spokojnie by nie uszkodzić auta sobie i szanują innych. Wystarczy jeden z Twoim podejściem żeby zepsuć cały wyścig! :angry:

ponoć ostro lagowałem.....

Powiem tak. MUSISZ COŚ Z TYM ZROBIĆ! Każde wyprzedzenie Ciebie było dla mnie loterią! Nawet nie wiesz ile szkód wyrządzasz innym na torze, często nieświadomie!

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość przesłania/udostępnienia powtórki tego wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie na każdym wyścigu tak laguje ? no nie wiem co mogę zrobić innego, niż zmiana dostawcy internetu. Zauważyłem, że długo dołączało mnie do pokoju Kupczyka, ale podczas wyścigu wszyscy jechaliście płynnie, bez skoków :/

Gucio, zauważ, że wyprzedzałeś mnie wtedy, jak byłem w boxach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 13 okr jechałem za Tobą i skakałeś po całym torze. Z mojego widoku raz rysowałeś bandę albo wypadałeś na trawę by za chwilę pojawić się zaraz obok mnie! To zrozumiałe że Ty widzisz wszystkich dobrze, inni nie maja lagów, Ty je masz i innym skaczesz po torze!

Niestety to nie jest pierwszy wyścig we wcześniejszych też tak było!

Obejrzyj incydent z 13 okr gdy mnie doszedłeś ze względu na moje słabe gumy i sposób w jaki mnie wyprzedziłeś!

Uderzyłeś mnie w tył uszkadzając auto po czym znikłeś i pojawiłeś się przede mną. A ja po uderzeniu musiałem ratować się by nie wypaść z toru!

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 13 okr jechałem za Tobą i skakałeś po całym torze. Z mojego widoku raz rysowałeś bandę albo wypadałeś na trawę by za chwilę pojawić się zaraz obok mnie! To zrozumiałe że Ty widzisz wszystkich dobrze, inni nie maja lagów, Ty je masz i innym skaczesz po torze!

Niestety to nie jest pierwszy wyścig we wcześniejszych też tak było!

Obejrzyj incydent z 13 okr gdy mnie doszedłeś ze względu na moje słabe gumy i sposób w jaki mnie wyprzedziłeś!

Uderzyłeś mnie w tył uszkadzając auto po czym znikłeś i pojawiłeś się przede mną. A ja po uderzeniu musiałem ratować się by nie wypaść z toru!

dobrze już dobrze, mimo że nie kojarzę żebym Cie puknął, to mogę przyjąć karę, tylko wyluzuj już ;)Każde Twe zdanie do mnie kończy się "!", tak jakbyś chciał mnie za te lagi zbesztać ;) Na prawdę nie chciałem Cie uszkodzić i wiem, że nie miałbym z Tobą szans wygrać w czystej walce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik nie był wnioskiem o ukaranie. Chciałem Ci tylko pokazać to co się dzieję na torze z innej niż Twoja perspektywy. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wyścig.

Teraz kilka słów ode mnie.

[ciach]

Z postem zgadzam się w całej rozciągłości :thumbsup:

Szkoda Gucio, że nie jeździsz wolniej, bo fajnie się jeździ w Twoim towarzystwie... A tak, to wrrrum... i mogę Cię zobaczyć najwyżej przy dublu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Event jest pomyślany dla ludzi zapracowanych, mających rodziny i inne różne obowiązki na głowie, które nie pozwalają się im ścigać w ciągu dnia lub we wcześniejszych godzinach. Wyścigi nie są kierowane do Uber/Pro zawodowców. Raczej do tych, co już trochę pojeździli online, ale nie mają czasu na godziny treningów, ustawianie aut i chcą sobie pojeździć z innymi amatorami.

Wnioskuję o obowiązkowy balast 300 kg dla Gucia :) Może wtedy będziemy mieć jakieś szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balast przypadkiem nie jest do 200kg? Chociaz z drugiej strony nie wiem czy 300kg dla Gucia to wystarczajacy balast by moc sie do niego zblizyc;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że ja też byłem wśród poszkodowanych ale nie mogę powiedzieć że miałem nieudany wyścig..

Gucio, zauważ że nie jestem tak szybki jak ty ale kiedy już będę, pewnie też będę mógł tak napisać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pitu wjechaliśmy razem ale ja wyjechałem dużo wcześniej, dlaczego? Niektórzy zapominają że w pit lane wjeżdżamy z prędkością 80km/h a nie z gazem w dechę. W takim wypadku gra stopuje delikwenta na lini wjazdu do zera przez co traci się kilka cennych sekund.

Co ty gadasz ?! Ale mnie zadziwiłeś teraz , mi się to chyba nigdy nie zdarzyło ( albo nie odnotowałem tego w pamięci ) , a tam gdzie wjazd jest po prostej , bez żadnych objazdów zawsze cisnę ile się da . Na Tsukubie tylko raz tak zrobiłem , że coś koło 160 wjeżdżałem do pit stopu , gra przejęła samochód , ale sobie nie poradziła z prędkością , więc wyleciał z tej alejki i jechałem następne okrążenie bez pit stopu , żeby się już nie wracać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam pracę co dziennie a właściwie co noc-więc dopiero we wrześniu pokaże się o ile GT By Night będzie jeszcze istnieć..:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz ?! Ale mnie zadziwiłeś teraz , mi się to chyba nigdy nie zdarzyło ( albo nie odnotowałem tego w pamięci ) , a tam gdzie wjazd jest po prostej , bez żadnych objazdów zawsze cisnę ile się da . Na Tsukubie tylko raz tak zrobiłem , że coś koło 160 wjeżdżałem do pit stopu , gra przejęła samochód , ale sobie nie poradziła z prędkością , więc wyleciał z tej alejki i jechałem następne okrążenie bez pit stopu , żeby się już nie wracać .

Ja też wjeżdżam najszybciej jak się da, tylko na Daytonie grając online zauważyłem ten efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ze slonecznej Bulgari / bez polskich znakow niestety / ...

Mam nadzieje >NERVUS ze juz obmyslasz kolejny event ... wracam w poniedzialek pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dzisiaj dołączyć do Waszego wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ze slonecznej Bulgari / bez polskich znakow niestety / ...

Mam nadzieje >NERVUS ze juz obmyslasz kolejny event ... wracam w poniedzialek pozdro

Pozdrawiamy :D Jak pogoda i bułgarki? ;) Pisałem kilka postów wcześniej, że zrobimy sobie coś a'la Super GT500 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że naTrial Mountain nie tniemy po betonie?

a gdzie tam jest beton po ktorym mozna ciąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że naTrial Mountain nie tniemy po betonie?

Nie bardzo kojarzę gdzie na tym torze można ciąć po betonie, co najwyżej po trawie.

Może pomyliłeś z Deep Forest ?

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te tory łatwo pomylić , bo podobna sceneria ( góry , lasy ) , ale tam też chyba nie ma miejsc do cięcia po betonie za bardzo . Może pomylił beton z trawą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te tory łatwo pomylić , bo podobna sceneria ( góry , lasy ) , ale tam też chyba nie ma miejsc do cięcia po betonie za bardzo . Może pomylił beton z trawą ?

Na deep forest jest miejsce, ale więcej można zyskać jadąc odwrócony. Zaraz za drugim tunelem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×