Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka , wymieklem wczoraj ze zmeczenia. Jeszcze do 21 obserwowalem PSNa a potem przycialem komara i zbodzilem sie dopiero przed polnoca

:( Za to dzisiaj w robocie wyspany, jak dawno nie bylem:) Cos za cos.

Jakby co to dzis wieczorem bede on line , powinienem wygrac ze snem:)

Pozdro:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o 22:00 tez będę. Mam wreszcie nowe pedały do t300 wiec wreszcie przetestuje... W weekend sprzedałem moja poczciwa g25 oraz fanatec ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też powinienem pojawić się wieczorem. Wczoraj odpoczywałem po całonocnej sesji z Lakerem :D.

No a Laker po calonocnej sesji pocisnal na Sierre tak mu sie spodobala :D dlatego tez wczoraj nie dal rady

Ja juz po robocie :) wiec niedlugo bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezkie czasy dla GTbN nadeszly? Bo juz od godz jestem w psn a tu nikogo nie ma z naszych :( i mam przeczucie ze problem z serwerami ma nie wiele z tym wspolnego ;)

O jest gospodarz :) czy przyjda goscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nowa seria jednak dzisiaj nie startuje :) Posucha faktycznie widoczna gołym okiem, sam jestem na wyjeździe w Wawie więc mam dobre alibi ale z chęcią pomiętosił bym kółko :) Jakieś przymiarki co do torów dla Zondy? Rozumiem, że nowy obowiązkowo będzie objeżdżony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale np. zawody na innym specyficznym torze (nie pamiętam nazwy, taki z wielką oponą, pod którą się przejeżdża) wspominam dobrze :) Może to tor, może zasługa świetnej HSVki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ma ktoś siłę na kręcenie kółkiem? Trzeba zaprzyjaźnić się z eRką

W piątek ruszymy z nową serią. Czekanie na łatkę nie jest alternatywą. Będziemy próbować zwalczyć problemy.

Zonda R, WT + olej.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie dalem rady odpalic konsoli, grzecznie lulu sie udalem po lidze mistrzow.

Moze dzisiaj cos ten teges???:)))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro planuje potrenować. Jaki tor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniajac prace myslalem ze bede mial wiecej czasu na zabawe z wami ale rzeczywistosc okazala sie inna teraz wstaje wczesnie rano i nie mam sil na treningi ani wogole na rozrywki,ech zycie depcze wyobraznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę za kilka minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniajac prace myslalem ze bede mial wiecej czasu na zabawe z wami ale rzeczywistosc okazala sie inna teraz wstaje wczesnie rano i nie mam sil na treningi ani wogole na rozrywki,ech zycie depcze wyobraznie...

To nic. Zwyczajnie zmieniły Ci się godziny pracy i musisz się na nie przestawić i przyzwyczaić. Dasz radę. Po prostu nie będziesz zarywał teraz całych nocek, tylko lekkie treningi do północy eRka jest rewelacyjna i daje sporo frajdy z jazdy Wczorajszy trening - miodzio. Acha, pierwszy tor: NN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba dzisiaj pojeździć :) Co prawda liczyłem na prostszy tor, z mniejszą odległością do boksu po rozpoczęciu okrążenia ale to też będzie ciekawe doświadczenie :)

 

Kto dopisze?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny będzie dużo krótszy -Mid field

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak :) To może na start właśnie to świeże mięsko?  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisałem, że następny ;) Zaczniemy z grubej rury :shok: Jak ogarniemy eRkę na Nurbie, to reszta pójdzie jak z płatka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Kolejny time trial... Który to już? Sam nie wiem;)

Nic czekamy na kolejne tory wyścigowe.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś pella nie był jeszcze zakochany w Północnej Pętli? Tor jest magiczny a poziom adrenaliny w tym aucie nie spada nawet na chwilę. Trudno się wyprzedza, fakt. Ale nie tylko tu ciężko jest kogoś zaatakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś pella nie był jeszcze zakochany w Północnej Pętli? Tor jest magiczny a poziom adrenaliny w tym aucie nie spada nawet na chwilę. Trudno się wyprzedza, fakt. Ale nie tylko tu ciężko jest kogoś zaatakować.

Powiedzieć że się nie zakochałem to mało. My się jeszcze nawet nie polubiliśmy ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurb w tej Zondzie? Ale będzie rzeźnia :D

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super nurb :D w koncu to w czasowce zaslynela ta zonda i to wlasnie na nurbie 6.48 o ile sie nie myle

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciesze się, że są fani czasówek. My fani ścigania bok w bok, fani wyprzedzania i mijanek, jazdy na zderzaku... poczekamy cierpliwie ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×