Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi Nervus że tak to się wczoraj ułożyło:( O 23 padły pierwsze komentarze żeby ruszać i gdy juz zaczynaliśmy zniknąłeś z pokoju:( Czekaliśmy długo bo ze 40 minut i w końcu się udało , dołączyłeś . Wystartowaliśmy i nagle po chwili znowu wypadasz z pokoju:( Nie wiedziałem czy to zwykłe DC czy kolejne problemy z PSN . Gdy ponownie zacząłeś dołączać do pokoju była już końcówka okrążenia i zacząłem zastanawiać się czy resować. Na decyzję miałem sekundy a w głowie mętlik i zastanawianie się czy dołączysz czy nie , czy będzie stabilnie czy gdy wszystko zresujemy znowu złapiesz DC , jednocześnie trwa już wyścig i po chwili Lalek przekracza linie mety. Na decyzję było za mało czasu:( Cóż Nervus możesz mieć do mnie żal , rozumiem i przepraszam. Zawsze powtarzam że chętnie czekał bym na każdego kto ma problemy i tak długo jak trzeba. Wielokrotnie tak się działo , fakt ,ale miewaliśmy też przypadki DC na samym początku wyścigu i jechaliśmy dalej szczególnie gdy ktoś juz przekroczył linie mety. Strasznie pechowo się to wszystko wczoraj potoczyło:(

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trza bylo napisac "res" albo "res pls" :) ja zobaczylem ze cie nie ma dopiero na 3 okr jak byles offline jak cie z pokoju wyrzucilo to nie zajarzylem nawet

Co do wyscigu to jazda po nie przespanej nocy wiec sam fakt ze dojechalem to sukces :)

Smokey ja w deszczu spina zlapalem i mialem pozniej uszkodzone kolo

Error sorki za powrot na tor na poczatku widzialem tylko Smokey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczelismy nowy event.. Szkoda Nerwusa. Mysle ze wszyscy dali ciala troche.. nikt bowiem nie wyszedl gdy wywalilo Nerwusa. Gdyby jedna osoba wszla moglo byc inaczej. Jednak stalo sie jak sie stalo.

 

Teraz do wyscigu. Ja sie w tym aucie nie umiem przebijac do przodu. Bylo ciezko i bardzo na krawedzi. Smokey zamarlem jak nagle zderzylismy sie po prostej S/M. Autentycznie sadzilem ze ci zniszczylem wyscig. Przepraszam za nerwy. Ogolnie jakies przyciaganie mielismy do siebie na tym luku... na treningach wyslalem cie po 2 tys kolumbijskich pessos. Przed chwila ogladalem powtorke i zniszczen nie miales, ot tyle dobrze z naszego spotkania.  Swietne sciganie z toba mialem... i wisienka na torcie byl fakt ze cie objechalem po zewnetrznej na jedym zakrecie :) Banan byl ogromny (niczym gdy Waski zaimponowal Siarze) :P

Laker, nic sie nie stalo. Spodziewalem sie ze bedziesz wracal na linie jazdy wiec nic sie nie stalo.

 

Po ogarnieciu Killera o dziwo pomknalem za Jaskim i go wyprzedzilem. Choc Jaski powie ze zjezdzal do boxu (nie mogl zniesc faktu ze moge go wyprzedzic wiec wolal zmienic taktyke :) )

Potem stala sie rzecz dziwna... Mazda trzyma opony masakrycznie dobrze. Paliwa jednak nie starczylo mi na 1 pit. Przejechalem 17 kolek na jedym baku... Jednak wiedzac jak dziala pogoda w naszych wyscigach to i tak wiedzialem ze jak sie rozpada to bedzie do konca padalo. Zatem potem cisnalem co sil w pudelku aby na koniec w okolicach 30 lapa zjechac po nowe gumy.

 

Piotras musial miec nieziemskie problemy skoro bylem 1-1.5 sekundy od niego na mecie. Ogolnie uwazam ze 11 sekund straty do Lalka to bardzo dobre osiagniecie... szczegolnie ze jak piszesz lalek miales sporo przygod. Jedna na moich oczach.

 

Gratuluje wygranej i p2... sam zadowolony bardzo jestem choc incydent z Killerem pozostawia niedosyt.  TeraTokyo odwrocone.. przyda sie potrenowac.

 

Pisalem do Mikaela czy nie myslalby o powrocie do scigania ale odp nie dostalem. Cienglasz a jak tam twoj znajomy co chcialby sie scigac?? Fakt bowiem ze ten event naprawde moglby miec komplecik.. ale rozumiem ze to wina ps4 a nie ze nagle cos sie skiepscilo w GTbN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error: temat koledze zapodałem ale to nie jest gotowy do ścigania produkt i nawet jeśli przejdzie poprawnie weryfikację to prawdopodobnie będzie bardzo wolny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko a wlasciwie niesmiala propozycja:) Moze by powtorzyc Apricot w piatek i zaczac nowy event w komplecie???

O ile pojawili by sie wszyscy ktorzy startowali???

A co do frekwencji to nie wiem skad ta spinka Error, czasami jezdzi wiecej ludzi czasami mniej, zawsze tak bylo. Byla tez era zapisow ale sie skonczyla i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO pomysł trochę niesprawiedliwy dla tych co pojechali i to pojechali dobrze. Nie róbmy niepotrzebnego zamieszania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, możemy powtórzyć :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w razie czego mogę jechać tam ponownie. Może teraz nie spadnie deszcz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będziemy powtarzać. W takim razie poniedziałkowy wyścig skończył się tak:

 

1. lalek

2. Piotras

3. Error

4. Jaski

5. Cienglasz

6. Falo

7. Buggarek

8. Black

9. Laker

10. Yogi

11. Smokey

 

Trenujemy wieczorem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje odpalić dziś konsole ok 22:00 mojego czasu;) odwrotne tory są mi obce ;) trening wysoce wskazany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do frekwencji to nie wiem skad ta spinka Error, czasami jezdzi wiecej ludzi czasami mniej, zawsze tak bylo. Byla tez era zapisow ale sie skonczyla i tyle:)

tez raz o tym wspomnialem,jak by nie bylo to juz ponad rok z wami gram i jakos malo tego (wyscigow) pamietam,wszystko sie zlewa w jeden mega-dlugi event cale szczescie doczekalem sie eventu aut z ziemskimi osiagami mam nadzieje ze kolejny niebawem :), ja dolaczylem do was po "hot hatch event" i dlugo ludzilem sie o powtorke ,teraz wiem ze to moze nie nastapic, w kolejce podobno vision gt ,gt 300 i pewnie inne :)

A tak szczerze to najbardziej lubie eventy zespolowe,tylko ze ja bym dodal jakis element taktyczny i nawet mam pomysl, ale tu na przeszkodzie stoi frekwencja zmienna jak pogoda w irlandii,no bo nie da sie przewidziec kto i kiedy nie bedzie jezdzil

Nerv kiedys dostalismy prezent i niektorzy mogli wybrac tory do eventu to bylo fajne !!! Lubimy nagrody !!! Daj nam czasem troszke wladzy ;)

Teraz jade po plazy pojezdzic moim jeepowatym :) hatchback-em jak wroce to bede okolo (waszej 21:00) a jak nie to wyslijcie traktor po mnie :) ...albo lodz holownicza... byle nie Clarcsona i i Jamesa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz. Po pierwszym wyścigu eventu jestem przekonany, że wyścigi w podobnej formule to powinna być codzienność :) Supercary z kolei dla odmiany od czasu do czasu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja będę między 21 Peli a 22 Jaskiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten odwrócony tor. Jeździ się tam równie fajnie i szybko jak na standardowej wersji :) Fakt, że nie mam powodu do narzekań, S2000 jest cholernie wdzięcznym autkiem i jej zwrotność naprawdę robi tutaj różnicę (to przypadek z tym wyborem bo w sumie życie ustawiłem sobie pod NSXa). Szkoda, że nie wpadł Lalek, ciekawy jestem jak na tym torze radzi sobie Evora. Sam nie radzę sobie za bardzo (chyba) z pierwszym nawrotem - ze strzępów komentarzy na HS (i kilku staranowań :biggrin: ) wynika, że hamuję za wcześnie. Dziwne, kiedy chciałem to opóźnić - lądowałem na bandzie :) Przepraszam Was jednocześnie za wczorajsze bandyctwo (Jaski, Piotras, Laker, Error). Sytuacja, że mam przewagę prędkości najazdu zdarza mi się rzadko i momentami nie wiem co z tym zrobić by z jednej strony jej nie stracić a z drugiej nie pokiereszować komuś tyłka :) Inna sprawa, że miód wylewa się z tych aut bezpośrednio na asfalt i często łapię na nim uślizgi, sami rozumiecie  :pardon: Dzisiaj powinno być lepiej, mam nadzieję, że ekipa dopisze.

 

Nerv, Yogi: nowy wysłał Wam zaproszenia na PSN (z tego co mówi), jeśli możecie klepnijcie co trzeba to może wpadnie dzisiaj na mały rekonesans.

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... wlasnie wrocilem z roboty ,jedziemy jakis trening?,albo jakis nie trening? Jak cos to za 10 min. Bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak był "nowy"? :). Mnie coś plecy bolą, chyba muszę poprawić pozycję za kierownicą ;).

ta wszyscy byli ,musialem postawic pokoj na 17 osob...kurde Jaski masz czego zalowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wczorajsza obecność Tomka i Cata oznacza, że dopiszą dzisiaj na wyścigu? :)

 

Co do nowego to do wczoraj nie był jeszcze przyjęty do klubu, jeśli dzisiaj Nerv go klepnie to może zachęcę go by wpadł po 22 potrenować i wygoni się go przed wyścigiem. Był plan Yogiego by założyć pokój publiczny i tam razem z nim pojeździć ale coś nie było z nim kontaktu. Ogólnie to wielka niewiadoma, bardzo początkujący i na wiele bym w tym przypadku nie liczył. Sprawdzić jednak warto każdego w sumie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×