Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

ale ty jesteś nie normalny... brak mi słów na twoją głupotę...

Oj mnie to rozbawiło... no ale ja mam Popier*** poczucie humoru....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie to rozbawiło... no ale ja mam Popier*** poczucie humoru....

hm co w tym jest zabawnego?! sory ale naprawdę masz dziwne poczucie humoru jak takie rzeczy cie bawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm co w tym jest zabawnego?! sory ale naprawdę masz dziwne poczucie humoru jak takie rzeczy cie bawią...

No nic nie poradzę że mnie to bawi... ale dobra już koniec bo sie robi offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro :P "Dzisiaj" to amerykanie zobaczą a my z rana. Chyba że ktoś będzie siedział przed kompem do rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się odbywają te pokazy? Jeśli trailery mają być u nas o 2.00 - 3.00 to wychodzi na to, że gdzieś New York. Trafiłem? Nie chce mi się tyle czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dość średnio ale to przecież stara wersja kodu.Mam nadzieję ,że nowa nas zmiecie.Still waiting for God of War III :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, zle to wyglada, zle. Mam nadzieje, ze to jakis bardzo stary kawalek kodu, bo gra wyglada jak na ps2...liczylem na cos duzo, duzo lepszego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt nie powala na nogi....miejemy nadzieje ze pokaza w niedlugim czasie naprawde to na co czekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle nie jest. Z resztą jakość filmiku też jest słaba, lecz samą długością mnie zawiedli. Ale i tak wierzę, że będzie świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da sie ocenic grafiki po przy tak niskiej jakosci i rozdzielczosci. To tak jakby oceniac efekty specjalne ogladajac kinowke (w sensie TS ;). Jak dla mnie to filmik ten nic nie wnosi :) Liczylem na cos dluzszego, bo jakosc mam nadzieje udostepnia lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po tych słowach tego całego, jak mu tam było? Jefa czy cos koło tego "holy fucking fucking fucking itd" spodziewałem się czegoś lepszego. No ale tez wierze, ze to jakas pierwotna wersja gry i god3 nas jeszcze nieraz mile zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero jak sie przebudziłem i jeszcze raz obejrzałem ten trailer przypomniałem sobie jak zajebisty głos ma Kratos. Chciałbym miec taki :D Wyobrażacie sobie taką sytuację? Spotykacie się na jakiejs randce w ciemno z jakąś Marysią, Marysia niesmiało mówi czesc, a Wy: "IN THE END THERE WILL BE ONLY CHAOS" roflmao

Dobra, dzisiaj zabieram sie za god of war2. Wstyd sie przyznac ale go nie ukonczyłem :/ Ponoc dwójke mozna uruchomic w hd. Nie wiecie jak to zrobic? Wiem, ze kiedys bylo to gdzies walkowane, tyle ze wtedy nie interesowałem się tematem bo nie miałem telewizorka hd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w GoW, może ten tytuł mnie zakręci i kupię a przyznam że wygląda świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 zmienił się to fakt ale po ilu latach? Oby ze zmianami w GOW3 nie kazali nam tyle czekać co z Killzone 2. Puki co jednak po tym co pokazali, przynajmniej dla mnie jest słabo... a nawet bardzo!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to bedzie wygladalo tak jak teraz (a podejrzewam, ze bedzie lepiej) to znowu stoje w nocy pod Ultima :P Gra ma tak niesamowity klimat, ktory wychodzi za ekran! Szkoda tylko, ze nie wiele gier wzbudza u mnie taki stan jak GoW..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×