Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to bedzie wygladalo tak jak teraz (a podejrzewam, ze bedzie lepiej) to znowu stoje w nocy pod Ultima :P Gra ma tak niesamowity klimat, ktory wychodzi za ekran! Szkoda tylko, ze nie wiele gier wzbudza u mnie taki stan jak GoW..

to ja wole zamówić sobie preordera i żeby mi kurier doręczył :P ale jak bym mieszkał niedaleko ultimy to bym zrobił dokładnie jak ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja wole zamówić sobie preordera i żeby mi kurier doręczył :P ale jak bym mieszkał niedaleko ultimy to bym zrobił dokładnie jak ty ;)

jadac po GTA IV nie spodziewalem sie, ze bedzie tam az tyle ludu, ale klimacik byl :) w kazdym razie az tak pewnie nie bedzie, ze zaczna sprzedaz w nocy, GoW nie jest az tak popularny jak GTA, z reszta moze i dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie God of War 3 jest bardziej popularny jak gta  :P wie może ktoś coś odnośnie gry od teamu ICO? ponoć miał być trailer ich gry albo mieli ujawnić tylko nad jaką grą pracują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jestem jednym z niewielu,na których trailer nie zrobił żadnego wrażenia ;)

Chyba tylko na fanach Kratosa wywarł jakiekolwiek wrażenie,bo na mnie to nie zadziałało.Bo niby jak,7s gamplayu w rozdzielczości SD ??? O co Kaman? Chyba nie tego się spodziewałem...Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie za rok, nie wymagajcie za dużo z pierwszego filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmieniej nie mydlą fanom oczu randerami tylko real time odrazu, co prawda nie jest dobrze ale napewno bedzie lepiej, nawet ten gostek co sie wypowiadał że widział juz nowszy kod gry mowił że ten jest tylko "dobry" a najnowszy przezajebisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, SONY nie chce by poumierały setki graczy PS3 z zachwytu, bo kto kupi GoW III? Ja i tak wierzę, że to będzie coś wielkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:

Trailer najlepszy to nie jest, ale i tak kopie cyce ;) . Za krótki... w sumie to nic nie pokazali, tylko kod sprzed... nie wiadomo ilu (o ile to prawda co mówił David Jaffe :) ). Najbardziej denerwuje mnie model postaci Kratosa, który wygląda naprawdę świetnie, ale tylko z daleka. Nawet jako fan spodziewałem się czegoś lepszego :P . Głównie tekstury psują ogólny wygląd, ale za to efekty świetlne są mistrzowskie. Dlatego tak fajnie Kratos wygląda z daleka :) .

PS. Nie wiem, czy wiecie, ale trailer jest na PSStore US i to w rozdziałce 1080p :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swieta przechodze poprzednie czesci! Trzeba nadrobic zaleglosci.

A co do trailera jest tak: Nie wydaje mi sie, zeby to bylo "to" Kratos jest zbyt malo szczegolowy, a przeciez nie pozwolili by sobie na to przy zbilzeniach, nie przy flagowym tytule. Plynnosc animacji jest miejmy nadzieje, ze tak pozostanie, morczny klimat jest, jedyne do czego moge sie przyczepic to te wielkie rekawice(?) wygladajace jak lwie glowy... Na dodatek sie poruszaja jakby tam jakis mechanizm byl. Wystarczylo zrobic male rekawice przypominajace te z MMA i dac Kratosa jako brute fightera z nimi w koncu jest bogiem nie? Po co mu cos takiego(chyba, ze w 2 czesci juz nie jest? Z reszta nic nie mowcie bede mial niespodzianke)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem w 1080p na konsoli i ladna gra, ale mam nadzieje ze to stara wersja byla bo to mialo miazdzyc a jest ponad dobrze. A i jeszcze niech krew zmienia bo ta unrealowa do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stara wersja kodu, nawet sami twórcy o tym mówili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To stara wersja kodu, nawet sami twórcy o tym mówili...

Racja,David Jaffe wypowiedział się na temat tego materiału i właśnie o tym wspomniał ;)

Trailer może i nie zrobił na mnie wrażenia,ale jestem pewny na 100%,że gra skopie nam cyce ::) Każdy wie,co Ci Panowie potrafią(GoW,GoW II) i każdy też wie co zrobili Panowie z Evolution Studio na dwa miesiące przed premierą MS:Pacifik Rift ;D zmienili grę nie do poznania.Także myślę,że można być spokojnym o sukces GoW III.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy też wie co zrobili Panowie z Evolution Studio na dwa miesiące przed premierą MS:Pacifik Rift ;D

Po pierwsze nie dwa miesiace, bo tamta wersja była sprzed 1/2 miesięcy przed wypuszczeniem dema.

Po drugie dokonano zabiegów kosmetycznych, co dało niezłego kopa grze w ruchu. Najwięcej jednak zrobiło oświetlenie.

To nie znaczy, ze nie wierzę w GoW III. Sądzę, że podobnie jak ES, i Santa Monica najpierw dopracuje fabułę, mechanikę gry, animacje, a na końcu dokona ulepszeń w engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest już raczej dopracowana :) . Scenariusz jest, dosyć spory, jest podzielony na trzy specyficzne akty. Kończy się ponoć bardzo epicko. Miejmy nadzieję, że wgniecie nas w ziemie :D . Mi się wydaje, że twórcy teraz zastanawiają się, jak tą fabułę wkomponować w grę (w cutscenki) :) .

A co do mechaniki gry: Santa Monica Studios zaraz po rozpoczęciu prac na God of War III zatrudniło ludzi, którzy dobrze znali się na systemach walki w grach. Może i w tym zakresie możemy liczyć an coś nowego :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Trailer Gow III podobno ma być dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad to info xD?

Oj juz sie doczekac nie moge ^^ jak tylko bedzie daj znac ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam EU i USA acc wiec zlookam... wiadomo mniej wiecej o ktorej godzinie to sie pokaze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej pokaże się wtedy, kiedy będzie update Sklepu, czyli:

EU - jakoś po 16.00

USA - w nocy 2.00 - 3.00 (jakoś tak ;) ).

Misiopuchatek - trailery GoW3, a nie 2 ;) .

Edytowane przez God_of_War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EU to juz chybe nie bedzie bo jest 18 31...

BTW jakie nowosci w Eu PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×