Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

W rzeczy samej to jest Hades ^^ w GoW II jest ukazany w wspomnieniach Atlasa: jak właśnie Hades wraz z Posejdonem walczą przeciwko Atlasowi i Kronosowi. Potem jeszcze raz Hadesa widzimy na Panteonie Bogów gdy Kratos prowadzi Tytany na Olimp. Taki miły Bydlak w hełmie z tego Hadesa xDDD Bardzo lubię jego głos z GoW 1 gdy daje nam Armie Hadesu X3 W jedynce twórcy ograniczyli się z ukazaniem Hadesa wyłącznie w postaci pomników. Ale nieźle to nadrobili w GoW II. Ale to dopiero GoW III będzie kwintesencją walki z Bogami. Nie mogę się doczekać jak będzie wyglądać walka z Hadesem :D

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej to jest Hades ^^ w GoW II jest ukazany w wspomnieniach Atlasa: jak właśnie Hades wraz z Posejdonem walczą przeciwko Atlasowi i Kronosowi. Potem jeszcze raz Hadesa widzimy na Panteonie Bogów gdy Kratos prowadzi Tytany na Olimp. Taki miły Bydlak w hełmie z tego Hadesa xDDD Bardzo lubię jego głos z GoW 1 gdy daje nam Armie Hadesu X3 W jedynce twórcy ograniczyli się z ukazaniem Hadesa wyłącznie w postaci pomników. Ale nieźle to nadrobili w GoW II. Ale to dopiero GoW III będzie kwintesencją walki z Bogami. Nie mogę się doczekać jak będzie wyglądać walka z Hadesem :D

W którymś z filmików widzimy , jak Hades swoimi łańcuchami wyciąga duszę któregoś z tytanów. Jeśli coś takiego miało by się stać z Kratosem , to zapowiada się emocjonująca walka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dedal był Ateńskim kowalem i miał syna Ikara. Jestem pewien że to Dedal pojawił się w grze.

"Ojciec przestrzegł syna przed niebezpieczeństwem spowodowanym zbyt wysokim lotem. Ikar jednak wzbił się zbyt wysoko, a wtedy słońce roztopiło wosk, którym były złączone pióra. Chłopiec zabił się, spadając do morza Ikaryjskiego, którego nazwa według mitu pochodzi od jego imienia." >>> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ikar <<<

W grze spotykamy Dedala który zamierza się spotkać z Mojrami po to by pewnie zmienić swoje przeznaczenie i uratować syna. Jednak spotkanie z Kratosem trochę zmieniło mu plany xDDDD To byłoby Logiczne bo Dedtal wyglądał jak stary człek, natomiast Ikar byłby trochę młodszy ^^"

Ano faktycznie Kratos w GoW III ma mieć jakieś bajeranckie sandałki czyli Hermes się powinien pojawić. Zgadza się wśród Bogów na Olimpie pojawił się kolo z płonącą głową w Endingu GoW II. Na początku doszedłem do wniosku że może Helios w swojej pierwszej wersji. A dopiero w GoW III znacznie został dopracowany jego Desing. Jednak później uznałem że jednak nie wiem kto to może być. Według mitologii greckiej jedynie Apollo słynął z tego że miał ognistą Aurolę wokół głowy. Ale jak wiadomo Apollo jest utożsamiany z Heliosem ^^"

PS.: Ten co stał obok płonącą głowego to był Posejdon >>> http://andyparkart.deviantart.com/art/Poseidon-63273479 <<<

W sumie twoja koncepcja ma sens, ale ja jestem pewny, że to był Ikar. Skrzydła, których używa Kratos nazywają się skrzydłami Ikara. Musiał to więc być Ikar, który szedł do sióstr przeznaczenia, żeby zmienić swój los. Zresztą on się chyba przedstawiał Kratosowi na filmiku.

Bogowie na ostatniej scenie to Zeus, Posejdon, Hades, Helios i chyba Apollo (ten z płonącą głową - jego nie jestem pewien). Nie jestem pewien dlatego, że on ma buty z czymś w rodzaju skrzydeł (jak Hermes)... Może to od niego będziemy mieli te latające butki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie twoja koncepcja ma sens, ale ja jestem pewny, że to był Ikar. Skrzydła, których używa Kratos nazywają się skrzydłami Ikara. Musiał to więc być Ikar, który szedł do sióstr przeznaczenia, żeby zmienić swój los. Zresztą on się chyba przedstawiał Kratosowi na filmiku.

Bogowie na ostatniej scenie to Zeus, Posejdon, Hades, Helios i chyba Apollo (ten z płonącą głową - jego nie jestem pewien). Nie jestem pewien dlatego, że on ma buty z czymś w rodzaju skrzydeł (jak Hermes)... Może to od niego będziemy mieli te latające butki?

emm, jak pewnie wszycy wiemy wydarzenia w GoW dzieja sie po owych z mitologii greckiej tych o ktorych czytalismy w szkolach :) co oznacza iz Ikar nie zyje, a Dedal, chce to zmienic szukajac audiencji u siostr, poza tym Ikar byl mlodziakiem, ciekawym oraz narwanym (przez co skonczyl w morzu oraz jego skrzydla zostaly zniszczone ^_^) a my tluklismy starucha podczas spadania do Atlasa

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emm, jak pewnie wszycy wiemy wydarzenia w GoW dzieja sie po owych z mitologii greckiej tych o ktorych czytalismy w szkolach :) co oznacza iz Ikar nie zyje, a Dedal, chce to zmienic szukajac audiencji u siostr, poza tym Ikar byl mlodziakiem, ciekawym oraz narwanym (przez co skonczyl w morzu oraz jego skrzydla zostaly zniszczone ^_^) a my tluklismy starucha podczas spadania do Atlasa

No dobra, to jak wytłumaczysz to? :P

http://thehardcoregamer.com/?p=2205

Znalazłem jeszcze tego boga z płonącą głową:

http://www.andyparkart.com/images/gallery/concept/god_of_war_ii/hermes.jpg

Tak więc wiadomo, że to będzie jednak Hermes i dostaniemy po nim buty. Urwiemy mu nogi, tak jak głowę Heliosowi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie po ile będzie zestaw Ultimate Trilogy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie po ile będzie zestaw Ultimate Trilogy ?

Około 300 - 350 zł :). Tak gdzieś czytałem ale info jest jeszcze nie potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mozliwosc jeszcze jakos zalapania sie nad emo?? Czy tylko Ci co dostawali te kody mogli sie zalapac?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300-350 zł za 2 gry i dodatki to całkiem dobra cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 - 350 zl ? Za trzy genialne gry i do tego gadzety ? Biore bez zastanowienia, chyba ze wczesniej zakupie GoW: Collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę tak samo jak NaLandy :) Też bym wziął, ale nie wiem czy wytrzymam, bo mam straaaaaszną chrapkę na GoW: Collection ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że ten genialny zestaw będzie do kupienia za tą cenę... nie zapominajmy, że dystrybutorem tego cudeńka ma być empik... :( Obym się mylił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena gow 3 ultimate trilogy będzie w granicach 450 zł....jeszcze mam do was pytanie ściągnąłem sobie demo GOW 3 i problem jest taki że mam czarno biały obraz mój TV nie obsługuje systemu NTSC konsola jest w PAL ale dema ściągam z PSN USA i są w kolorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena gow 3 ultimate trilogy będzie w granicach 450 zł....jeszcze mam do was pytanie ściągnąłem sobie demo GOW 3 i problem jest taki że mam czarno biały obraz mój TV nie obsługuje systemu NTSC konsola jest w PAL ale dema ściągam z PSN USA i są w kolorze

a skad taka pewna informacja ze 450zl i basta? :)

watpie aby cena przekroczyla pulap 300 zl. wiekszosc bonusow jest w formie cyfrowej. jedyne bonusy fizyczne to puszka pandory czyli opakowanie oraz GoW: Collection. z drugiej strony krazy plotka ze kolekcjonerka GoW3 bedzie na wylacznosc Empiku. na szczescie cena nie bedzie od niz zalezna - ta podyktuje Sony. a jak wiadomo, Sony narazie sprzedawalo kolekcjonerki w przyzwoitych cenach - 200-250zl z dodatkowym filmem na BD czasami. porownujac ACII w White Edition kosztowal 250zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena gow 3 230 zł cena gow collection 150 zł = 380 + te dodatki.... akurat bedzie 450 zł ;], ciekawe ile naliczą sobie za te pudełko pierdoły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena gow 3 230 zł cena gow collection 150 zł = 380 + te dodatki.... akurat bedzie 450 zł ;], ciekawe ile naliczą sobie za te pudełko pierdoły ;)

cena GoW3 to 200zl jak wszystkie gry od Sony, jezeli nie mniej. cena GoW Collection w EU nie jest znana jeszcze. zreszta nie mozna tak liczyc cen kolekcjonerek. przewaznie zeby UATRAKCYJNIC zakup cena kolekcjonerki nieco zaniza wartosc jej skladnikow, czyt. normalnie kosztujacy te 150zl GoW Collection bedzie w tym zestawie powiedzmy o 30-50 zl tanszy zeby ZACHECIC kupujacego. jezeli tak by nie bylo, to koles by poszedl i kupic sobie GoW3 i GoWC osobno. 300zl. 350 to max. wiecej ludzie nie dadza. za bonusy w formie cyfrowej nie moga sobie wiele policzyc. pudelko - tutaj jest wielka niewiadoma. zalezy jaki material ale podejzewam ze ABS jak Batarang z kolekcjonerki Batman:AA. zobaczymy juz niedlugo. jak bedzie za drogo w PL to zawsze jest import :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem dawno GoW:collection więc obecnie uśmiecham się do cioci z ameryki i licze na import :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafiki to się bardzo rozczarowałem :whistling: myślałem że coś więcej wycisną z PS3 a tu gow3 można porównać do gow 2 w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafiki to się bardzo rozczarowałem :whistling: myślałem że coś więcej wycisną z PS3 a tu gow3 można porównać do gow 2 w HD

Albo do pierwszej części prince of persia.

Gra wychodzi za 3 miesiace, demo wyszło rok przed premierą wiec raczej różnić się będzie końcowa wersja z tą która widziałeś, ale widac tez gołym okiem że grafika jest o niebo lepsza niż w dwójce. Ale co ja was będe przekonywał, jak ktoś nie widzi różnicy to moze rownie dobrze na PS2 grać jeszcze. Tylko po co takie głupty pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafiki to się bardzo rozczarowałem :whistling: myślałem że coś więcej wycisną z PS3 a tu gow3 można porównać do gow 2 w HD

Nie wierzę! Nie wierzę, że można coś takiego napisać! OMG!

Może pora zmienić TV lub przetrzeć ekran? Ewentualnie zmienić okulistę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba raczej do okulisty, gra graficznie nie powala na kolana mozna powiedzieć że jest next genowa bez rewelacji, co z tego że demo wyszło jakiś czas temu ? niby co sie ma zmienić między demem a finalną wersja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba raczej do okulisty, gra graficznie nie powala na kolana mozna powiedzieć że jest next genowa bez rewelacji, co z tego że demo wyszło jakiś czas temu ? niby co sie ma zmienić między demem a finalną wersja ?

grafika, poczekaj do finalnej wersji, zobaczysz ze będzie naprawde dobrze. Kto jak kto, ale chłopaki z Sony wiedzą jak pisać gry na PS3

Edytowane przez kornknot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×