Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

pfff no to fajnie urządzili tych, którzy już kupili GOW collection. Może by chcieli żeby płacić trzy razy za to samo. Poza tym z całej tej paczki podoba mi się tylko zawartość, którą będzie można ściągnąć online. Więc jakoś się nie palę żeby na to wyciągnąć pewnie 400-500 zł.

IMHO nikt nikogo nie urządził - pamiętaj, że GOW Collection nie miało europejskiej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO nikt nikogo nie urządził - pamiętaj, że GOW Collection nie miało europejskiej premiery.

Powiedz to tym wszystkim ludziom, którzy tą grę kupili, bo sony prowadzi taką politykę wydawniczą, a nie inną.

Prawda jest taka, że chcą po prostu zarobić jeszcze bardziej, bo wiedzą, że wielu ludzi w europie pewnie będzie chciało kupić edycję kolekcjonerską to wciskają im jeszcze raz gow 1 i 2 na chama. Nie mówcie mi, że jak się nie podoba to nie kupuj. Może mi się podoba gow 3 w edycji kolekcjonerskiej, a odgrzewany kotlet już nie koniecznie w tym zestawie.

ps. Przypominam, że jak wychodził gow collection to chodziły słuchy, że w europie ta gra ma wyjść w marcu ("świetny pomysł"). Widocznie teraz to zrozumieli, że mało kto będzie chciał to kupić mając do wyboru gow3 to postanowili wykorzystać edycje kolekcjonerską żeby sobie podbić sprzedaż. Gdyby zrobili to jak należy to ja nie musiał bym kupować gry z USA i nie maiła bym teraz tego problemu.

Edytowane przez ebdul18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to tym wszystkim ludziom, którzy tą grę kupili, bo sony prowadzi taką politykę wydawniczą, a nie inną.

Prawda jest taka, że chcą po prostu zarobić jeszcze bardziej, bo wiedzą, że wielu ludzi w europie pewnie będzie chciało kupić edycję kolekcjonerską to wciskają im jeszcze raz gow 1 i 2 na chama. Nie mówcie mi, że jak się nie podoba to nie kupuj. Może mi się podoba gow 3 w edycji kolekcjonerskiej, a odgrzewany kotlet już nie koniecznie w tym zestawie.

ps. Przypominam, że jak wychodził gow collection to chodziły słuchy, że w europie ta gra ma wyjść w marcu ("świetny pomysł"). Widocznie teraz to zrozumieli, że mało kto będzie chciał to kupić mając do wyboru gow3 to postanowili wykorzystać edycje kolekcjonerską żeby sobie podbić sprzedaż. Gdyby zrobili to jak należy to ja nie musiał bym kupować gry z USA i nie maiła bym teraz tego problemu.

Nie wiem czy sobie przypominasz, ale była ankieta zrobiona przez Sony - co chcesz zobaczyc w wersji kolekcjonerskiej GOW i wygrało GoW Collection, więc ją dali ale oczywiscie dalej niektorzy beda narzekać. Sony jako jedna z niewielu firm dała nam możliwość wybrania co chcemy w EK i taką też zrobili, świetne posunięcie z ich strony i mają ode mnie dużego plusa. Ja dostałem taką EK jaką sobie wymarzyłem i ją kupie.

A to, że chcą zarobić to chyba normalne, po to jest ta firma nie sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogli by przynajmniej zmienić okładkę na jakąś bardziej ekskluzywną, bo na screenie widać, że wrzucili taka jak w normalnej wersji. Co za problem kupić sobie osobno tą grę w momencie gdy jest dokładnie taka sama. Jeżeli gracze sami tak zdecydowali ( o tym nie wiedziałem) to gratulacje, bo obojętnie gdzie tą grę pewnie dostaniemy o połowę taniej niż w zestawie, który nam oferuje. Zdecydowało zdanie ogółu więc tak będzie. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogli by przynajmniej zmienić okładkę na jakąś bardziej ekskluzywną, bo na screenie widać, że wrzucili taka jak w normalnej wersji. Co za problem kupić sobie osobno tą grę w momencie gdy jest dokładnie taka sama. Jeżeli gracze sami tak zdecydowali ( o tym nie wiedziałem) to gratulacje, bo obojętnie gdzie tą grę pewnie dostaniemy o połowę taniej niż w zestawie, który nam oferuje. Zdecydowało zdanie ogółu więc tak będzie. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie.

No, ale napisałeś dużo niezgodnych z prawdą informacji, dlatego też Cie chciałem porpawić. Co do okładki to zgadzam się, mi też się średnio to podoba ale z tego co zauważyłem to bardzo często tak jest jeśli dostajesz zestaw to pudełko z grą jest takie samo, innaczej rzecz się ma edycji specjalnych gdzie tylko pudełko zmieniają. Ale to może i lepiej bo ES Uncharted i Killzone mi się średnio podoba.

Co do kupienia osobno, to oczywistym jest, że możesz kupić taniej - bo GoW Collection bedzie miało już kilka miesiecy i cena pewnie spadnie. Ale nie będziesz miał innych rzeczy na których kolekcjonerom zależy. I o to chodzi w tej edycji, nie żeby jak najtaniej kupić tylko żeby kupić wszystko co można związane z tą grą, do tego fajnie wygladające. Ci ktorzy kupuja EK nie patrzą na cene raczej, bo oczywistym jest że to się nigdy nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów mitologii greckiej i przygód Kratosa

Clash of the Titans

Dużo potworków znanych z gry ( Meduza , Kraken ) , bogowie , epickie walki - tylko Kratosa tam brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do edycji kolekcjonerskiej (z GoW 1 i 2(zastanawiałem się nad kupnem ale stwierdziłem że poczekam do premiery w euro)) to czy będzie wydana w Polsce (czy GoW 3 będzie w tej edycji 3xPL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do edycji kolekcjonerskiej (z GoW 1 i 2(zastanawiałem się nad kupnem ale stwierdziłem że poczekam do premiery w euro)) to czy będzie wydana w Polsce (czy GoW 3 będzie w tej edycji 3xPL)

Na razie ciężko powiedzieć, SCEP nic nie powiedziało na ten temat. Ale myślę, że jest bardzo możliwe że ta edycja będzie w polskiej wersji.

Jeszcze wracając do okładki, to Amerykanie w swojej edycji nietrylogiowej będą mieli ją inną. Sam nie wiem która mi się okładka bardziej podoba, obie są fajne ale żadna mnie nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie z 500 zl to tak jak pisal Rafix, bedzie sie oplacac, 150 gow collection + gow z 200 zl, no i te wypasione dodatki + fajne pudelko, 50 zl warte, a nawet wiecej, jesli natomiast zazycza 600, to podziekuje.

Cena będzie wynosiła około 400-450 zł. Dla mnie nawet mogło by kosztować 600zł i tak bym brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po demie GoW'a 3. Na swięta dostaje GoW Collection, wiec zobacze czy zrobili duzy przełom, jak dla mnie gra, hmm? Must have. Naprawde bardzo fajnie zrobiona, relakusjaca i jak sie gra nawet nie czuc tej brutalnosci. Kozak :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po demie GoW'a 3. Na swięta dostaje GoW Collection, wiec zobacze czy zrobili duzy przełom, jak dla mnie gra, hmm? Must have. Naprawde bardzo fajnie zrobiona, relakusjaca i jak sie gra nawet nie czuc tej brutalnosci. Kozak :thumbsup:

Ja z każdą kolejną sesją uświadamiałem sobie jaka ta gra jest brutalna :P Krwi jest na prawdę cala masa... Ale gra jest fenomenalna. Tylko te animacje skoku kuleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War III będzie największym hitem na PS3 roku 2010 :D To jest więcej niż pewne X3 Grałem w poprzednie części i z wielką radością zakupie sobie GoW III. Ale czy wersje kolekcjonerską - Sam szczerze mówiąc nie wiem. Ponieważ jestem fanem Serii od początku powstania chce uzbierać obowiązkowo całą serie na PS3.

W tym tygodniu zamierzam kupić sobie GoW: Collection za 169 zł. Natomiast GoW III pewnie będzie kosztował z 249 zł. Czyli faktycznie trochę taki dylemat jest czy kupić sobie teraz GoW: Collection czy też poczekać i zakupić sobie cały zestaw za 400 zł. Z jednej strony będę miał szybciej GoW: Collection, ale z drugiej jakbym poczekał to miałbym sporo niezłych dodatków. W tym zajebisty Soundtrack ze wszystkich części gry *____*

Hah Będę miał nad czym się zastanawiać przez najbliższy czas xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu się zastanawiać ?

Ja kupiłem ostatnio GOW Collection , kupię wersję kolekcjonerską a dodatkową płytkę z GOW Collection sprzedam na Allegro i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakupiłem GOW: Collection super gierka którą przeszedłem jak miałem PS2, ale w środku miał być kod na pobranie Dema GOW 3 niestety nie było go....miał bym do was taką prośbe mógł by mi ktoś udostępnić na chwile pobrania swojego konta PSN z przypisanym kodem ??? z góry dzieki =) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na te 2 problemy byla solucja w temacie o God of War:Collection ...

Odnosnie samego gowa 3, zastanawia mnie teraz czemu na koncu dema kratos rzuca sie na tytana, w koncu teraz to sa ponoc sprzymierzency hmmm... Przeciez w zakonczeniu GoW2 jest jak

Gaia pocina na olimp a na jej plecach kratos, hmm ciekawe jak to rozwiaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na te 2 problemy byla solucja w temacie o God of War:Collection ...

Odnosnie samego gowa 3, zastanawia mnie teraz czemu na koncu dema kratos rzuca sie na tytana, w koncu teraz to sa ponoc sprzymierzency hmmm... Przeciez w zakonczeniu GoW2 jest jak

Gaia pocina na olimp a na jej plecach kratos, hmm ciekawe jak to rozwiaza

tak sobie mysle ze moze cale to E3 demo jest zrobione tylko w takim celu. tzn pokazowym a calosc bedzie calkowicie zmieniona. no i walka z heliosem, a wlasciwie je jbrak tez moze byc zastanawiajaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie może demka wcale nie będzie w grze.

Ale z drugiej strony skąd wiemy ze Kratos atakuje tego tytana? To że krzyczy? On zawsze krzyczy ;) A jakoś musi na niego wsiąść przecież ;) Zwłaszcza że chwilkę wcześniej pomagają sobie z Heliosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie może demka wcale nie będzie w grze.

Ale z drugiej strony skąd wiemy ze Kratos atakuje tego tytana? To że krzyczy? On zawsze krzyczy ;) A jakoś musi na niego wsiąść przecież ;) Zwłaszcza że chwilkę wcześniej pomagają sobie z Heliosem.

a chwilke pozniej tytan atakowal kratosa (vide wylot z szybu i unik kratosa przed reka tytana) - oj czuje jakas niespodzianke ^^ moze kratos postanowi zrobic New World Order - wyciac w pien bogow i tytanow xD, zasiasc samemu na tronie i robic co mu sie podoba.

btw. dziwi mnie tylko to co zrobil w 2 czesci GoW'a, Kratos mogl rownie dobrze cofnac sie do czasow dalszych niz zdrada Zeusa, np do zdrady Ares'a, lub przed walka z barbazyncami :D i przemowic sobie samemu do rozsadku, biala cera na pewno bylba by przekonujaca.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież Kratos jest bogiem a bogowie nie lubią tytanów ^^

w drugiej części Kratos traci tą swoją "boskość" chce zabić bogów, tak samo jak tytani którzy mu w tym pomagają. Kratos po pozbyciu się bogów( ? ^^) sam zostaje bogiem a więc wrogiem tytanów :D

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że teoria z nowym porządkiem na świecie jest najbliższa Kratosowi. Ot wykorzystuje tytanów aby dostać się na Olimp , a tam zmaga się i z bogami i z tytatnami , bo w końcu żadne z nich nie jest jego zaufanym sprzymierzeńcem , każdy dba tylko o swoje interesy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie czy będziemy mieli na początku Miecz Olimpu?? Przecież kończąc drugą część Kratos trzymał go w ręku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na początku gry będzie filmik w którym Kratos gubi ten miecz , albo jakiś sprytne stworzenie odbiera mu go podczas snu np xD Myślę ,że nie będzie tak dobrze i miecza olimpu zbyt długo nie pouzywamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×