Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jeszcze nie ma dema God of War III prosze pisać na PSN: Psychomaru

Chętnie udostępnie konto do ściągnęcia demka ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj Sony kompletnie zaskoczyło bo przysłałi mi kod umożliwiający pobranie dema GoW 3 co już uczyniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mój kod oddałem ;) a jak mnie zdziwiło ,że kod dostałem od Polskiego oddziału SONY ^__^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkby ktos mogl mi przeslac kod to bylbym bardzo wdzieczny... Drugie losowanie juz, a ja nadal nic.... eh =/

kg-tomi@o2.pl

Edytowane przez ToMi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś życzliwy by miał kod, to również chetnie przyjmę, tak jak kolega wyżej drugie losowanie i Sony nie pamięta o mnie wcale :/ email : pawlowski.h@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu robicie śmietnik!!! Zaraz za te żebry dostaniecie bonus :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuje zawiedziony trochę odnośnie dema GoW3 bo kupując GoW Collection miało być w środku, a co się okazało jest wszystko oprócz dema.

Niezależnie kto będzie podkładał głos nie kupie polskiej wersji :) nie ma sensu psuć oryginału a poza tym w GoW3 nie będzie raczej super skomplikowanych misji,

a angielski podstawowy wystarczy żeby ogarnąć całość.

Zacieram rączki i czekam do kwietnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuje zawiedziony trochę odnośnie dema GoW3 bo kupując GoW Collection miało być w środku, a co się okazało jest wszystko oprócz dema.

Niezależnie kto będzie podkładał głos nie kupie polskiej wersji :) nie ma sensu psuć oryginału a poza tym w GoW3 nie będzie raczej super skomplikowanych misji,

a angielski podstawowy wystarczy żeby ogarnąć całość.

Zacieram rączki i czekam do kwietnia :P

Apropo "nie kupowania" polskiej wersji, to to nie robi, bo będą do wyboru obie wersje na jednym krążku :P. To tak zeby ci oszczędzić kłopotu ze sprowadzaniem

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście, że grałem w obie poprzednie części i wiem o co biega w fabule. dwie poprzednie części były klasą same dla siebie jak na tamte czasy to wymiatały graficznie :-D Trzecia część przyznam szczerze że troszkę zawiodła mnie pod tym względem :/ za to grywalność świetna tak jak w poprzednich częściach. Demo niedopracowane szczególnie moment gdy łapiemy kościotrupa, biegniemy z nim rozwalając po drodze resztę hołoty a na końcu rzucamy biedakiem o ścianę. no właśnie jak nie trafimy na ścianę tylko na przejście w drzwiach to owy ziom i tak zostanie rozbryzgany o ścianę której nie ma :/

Inny moment niedopracowania to to jak idziemy pod ścianą z oknami to kratos potrafi biec jak po normalnym terenie. rozumiem że to demo i wiele jeszcze jest to poprawy i mam nadzieje że finalna wersja w marcu zrobi ma mnie pioronujące wrażenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to poczekajmy do 18 Stycznia wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane :) Na pewno nikt wtedy nie będzie czuł się zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to poczekajmy do 18 Stycznia wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane :) Na pewno nikt wtedy nie będzie czuł się zawiedziony.

A co jest 18 stycznia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest 18 stycznia? :P

nowy/swiezy material - juz nie ten walkowany z E3.

cudow sie nie spodziewam, ale na pewno bedzie lepiej, choc nie ukrywam, ze gdyby gow byl taki jak kod z E3, wystarczylo by mi to w zupelnosci. Poniewaz i tak demo GoW'a wyglada najlepiej z obecnych slasherow (demo DI / Bayonetty) - szczegolne uznania za swiatlo.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś to?

HipHopGamer VIDEO

Co prawda nie przepadam za kolesiem ale tak podnieconego go nigdy nie widziałem.

Z tego co mówi GoW zmiecie wszystko co widzieliśmy do tej pory i już teraz wysuwa go na GOTY 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem, że God of War to wymiatacz, lecz nigdy nie mialem okazji zagrać w niego (nie miałem ps2). Teraz po zagraniu w GOW:COLLECTION wiem że trójeczka to must have w dniu premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jeszcze możliwość uzyskania kodu do dema bez kupowania tych zremasterowanych wersji GoW1 i GoW2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jeszcze możliwość uzyskania kodu do dema bez kupowania tych zremasterowanych wersji GoW1 i GoW2 ?

Tak, Sony co jakiś czas rozlosowuje i wysyła kody, także zmów paciorek i sprawdzaj skrzynkę mailową :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego... Grzech ominąć taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem kupiony i już odkładam pieniadze:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7378163,God_of_War_III__Ultimate_Trilogy_Edition_zapowiada.html

pfff no to fajnie urządzili tych, którzy już kupili GOW collection. Może by chcieli żeby płacić trzy razy za to samo. Poza tym z całej tej paczki podoba mi się tylko zawartość, którą będzie można ściągnąć online. Więc jakoś się nie palę żeby na to wyciągnąć pewnie 400-500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad zakupem GoW: Collection po bardzo pozytywnych opiniach z waszej strony, sam grałem w wersję na PSP i jest na prawdę świetna. I będę miał okazję. Warto będzie wydać te 500 zł. Sam GoW 3 około dwie stówy będzie wart, dołóż te poprzednie części, czyli około 150 zł no i te dodatki. : ) Warto.

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw super, tylko cena pewnie będzie kosmiczna. A GOW wychodzi w takim okresie, że trzeba będzie jeszcze kupić inne hiciory. Najlepiej będzie ogdzielnie kupić Collection i III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw super, tylko cena pewnie będzie kosmiczna. A GOW wychodzi w takim okresie, że trzeba będzie jeszcze kupić inne hiciory. Najlepiej będzie ogdzielnie kupić Collection i III

Jesli bedzie z 500 zl to tak jak pisal Rafix, bedzie sie oplacac, 150 gow collection + gow z 200 zl, no i te wypasione dodatki + fajne pudelko, 50 zl warte, a nawet wiecej, jesli natomiast zazycza 600, to podziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×