Skocz do zawartości
Emir

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

co się martwisz 500x nie musze tego samego w koło czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem obie części i końcówka drugiej już trochę mnie nudzila... a tu demko 4 raz ukończone i preorder złożony ^^ pokazywalem kumplom którzy wcześniej nie widzieli ani jednej części, i szurali szczekami o podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem obie części i końcówka drugiej już trochę mnie nudzila... a tu demko 4 raz ukończone i preorder złożony ^^ pokazywalem kumplom którzy wcześniej nie widzieli ani jednej części, i szurali szczekami o podłogę.

koncowka drugiej czesci nudzila? :D wlasnie tutaj im dluzej sie gra tym bardziej podnosi cisnienie :D i nie podobalo Ci sie zakonczenia 1 i 2? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam się że w 1 ani 2 część nie grałem ale po zagraniu w demo GofW3 to będzie obowiązkowy tytuł zaraz po BC2 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem w preorderze Ultimate Trilogy Edition ( a co mi tam :P to trzeba mieć ) w ultima.pl

No i jestem ciekaw... jak do tej pory widzieliśmy jedynie grafikę komputerową z puszką pandory.

Jestem ciekaw jak na realu wygląda owa puszka.

Zatem chciałbym was zapytać czy w sieci można znaleźć fotki tej edycji, przede wszystkim fotki puszki. Bo jeżeli wygląda tak jak na tej grafice co wszyscy już zapewne widzieli to będzie "osom" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem w preorderze Ultimate Trilogy Edition ( a co mi tam :P to trzeba mieć ) w ultima.pl

No i jestem ciekaw... jak do tej pory widzieliśmy jedynie grafikę komputerową z puszką pandory.

Jestem ciekaw jak na realu wygląda owa puszka.

Zatem chciałbym was zapytać czy w sieci można znaleźć fotki tej edycji, przede wszystkim fotki puszki. Bo jeżeli wygląda tak jak na tej grafice co wszyscy już zapewne widzieli to będzie "osom" :D

real foto niestety jeszcze nie ma :) i pewnie pojawia sie dopiero jak zacznie sie wysylkach tych wydan :] wtedy wpiszesz w youtube ultimate edition i wszystko bedziesz widzial :)

wiec moze wstrzymasz sie z kupnem do premiery?:P zobaczysz co i jak i pozniej sobie zamowisz :D bo zaplacic 550zl za plastik to raczej smut, a i tak pewnie ludzie nie wykupia tej edycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

real foto niestety jeszcze nie ma :) i pewnie pojawia sie dopiero jak zacznie sie wysylkach tych wydan :] wtedy wpiszesz w youtube ultimate edition i wszystko bedziesz widzial :)

wiec moze wstrzymasz sie z kupnem do premiery?:P zobaczysz co i jak i pozniej sobie zamowisz :D bo zaplacic 550zl za plastik to raczej smut, a i tak pewnie ludzie nie wykupia tej edycji :D

Niestetety, już zostały wykupione ;] Na całe szczęście złożyłem pre-order :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja złożyłem pre order właśnie dlatego że obawiałem się że braknie, no i faktycznie już nie ma.

Co do puszki to z tego co wiem będzie chyba z drewna. Gdzieś czytałem że napisali że jest rzeźbiona... a nie wiem żeby się w plastiku rzeźbiło :P

Powinna być jednak wysokiej jakości ta puszka choćby z dwóch powodów : cena, no i przede wszystkim to God of War III a nie byle gra :)

edit :

byłbym zapomniał...

o w mordę jeża niech już będzie premiera bo normalnie nie mogę xD

Edytowane przez ArcziR2D2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jakiś kretyn zamieścił gameplay początkowy down.gif , moja dobra rada nie oglądajcie szkoda sobie psuć zabawy lepiej poczekac do premiery ja niestety ten film widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge sie doczekac ,juz niedlugo znow zagram w swojego ulubionego slashera :D na pewno bedzie to miszczostwo swiata ,ciekaw jestem jakie nowe moce beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam pewne domniemania z wczesniejszych niusów na temat GoW3 dotyczacych rzekomego trybu cooperative. Isteniją jakies potwierdzone informacje, iż jest to prawda? Nie jestem na bierząco z tematem wiec jesli zostalo to gdzies wczesniej omówione - sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie przed chwilą skończyłem demo GOW które prezentuje się wyśmienicie.

Aż strach pomyśleć jaką jakość będzie miała pełna wersja.

Xbot sie traci przy naszych wymiataczach HR i GOW no i Yakuza

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podano listę utworów, które znajdą się na płycie "God Of War: Blood & Metal EP" dodawanej do GOW 3: Ultimate Trilogy Edition

Oto ona:

1. Killswitch Engage - My Obsession

2. Trivium - Shattering The Skies Above

http://www.youtube.com/watch?v=v2_nIeoBDR8

3. Dream Theater - Raw Dog

http://www.youtube.com/watch?v=JHUTAmV2KtA

4. Taking Dawn - This Is Madness

http://www.youtube.com/watch?v=l3Y8x2DmMEA

5. Opeth - The Throat Of Winter

6. Mutiny Within - The End

http://www.youtube.com/watch?v=P8yLtPkC9Dc

BTW. Wiadomo coś w sprawie edycji METALBOXOWEJ GOW 3 ? miała pojawić się wraz z ultimate i zwykła, lecz na empik.com wciąż są tylko te 2 ostatnie ;/

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietam pewne domniemania z wczesniejszych niusów na temat GoW3 dotyczacych rzekomego trybu cooperative. Isteniją jakies potwierdzone informacje, iż jest to prawda? Nie jestem na bierząco z tematem wiec jesli zostalo to gdzies wczesniej omówione - sorry.

Z tego co wiem to nie.

Demko swietna ,ta ilsc szczegolow ,patroszenie centaura albo wyrywanie zywcem glowy helionowi MNIAM!

co prawda kilka razy animacja chrupnela ,ale nawet na demie jest napisane ze to ten sam kawalek software'u co na E3 2009 wiec pewnie to poprawia ,na pewno kupie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BTW. Wiadomo coś w sprawie edycji METALBOXOWEJ GOW 3 ? miała pojawić się wraz z ultimate i zwykła, lecz na empik.com wciąż są tylko te 2 ostatnie ;/

W najnowszej gazetce empiku jest wymieniona ta wersja. Ma całkiem fajną okładkę :)

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W najnowszej gazetce empiku jest wymieniona ta wersja. Ma całkiem fajną okładkę :)

O dzięki za info :) cena była potwierdzona ? ew jakieś dokładniejsze info co będzie zwierać (które skórki) ?

Bo po przesłuchaniu tych wałków z epki moje zainteresowanie ultimate lekko stopniało.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję zwykłą wersję dopiero dostałęm ps3 to nie będe płacić 500 za pudło jakmogę mieć za to z 3 gry co do materiału z gt wymiata,a jak usłyszę ze to odgrzewany kotlet to nie wiem cowzrobię ,no wiem że ci co tak mówią chcieliby kratosa z długimi włosami walczył drewnianym mieczem a z wrogów leciały kwiatki.a propo filmiku mogli nie dawać co 3 minuty reklamy i zapuścić więcej gameplayu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do puszki to z tego co wiem będzie chyba z drewna. Gdzieś czytałem że napisali że jest rzeźbiona... a nie wiem żeby się w plastiku rzeźbiło :P

Sądzę raczej, że będzie metalowa z wypukłymi elementami.

tu mniej więcej widać jak wygląda w 'realu' God of War III Ultimate Trilogy Box

BTW

Zgodnie z dość starym już newsem, z oficjalnego bloga ps3 (z 5 lutego) rozwiane zostały wątpliwości co do formy w jakiej zostanie dodana muzyka w edycji UTE:

"# God of War Trilogy Soundtrack – God of War I, II, and III scores from the game (3 CDs in total)

# God of War: Blood and Metal EP – a heavy metal homage featuring original music inspired by God of War (downloadable via PSN)"

oraz co do wymiróe pudełka UTE:

"The size of the box is as follows:

Width – 255mm

Length – 291mm

Height – 161.5mm"

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz męczę GoWa 1, mam nadzieję, że zdążę z dwójką przed premierą trójeczki, na którą wyczekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncowka drugiej czesci nudzila? :D wlasnie tutaj im dluzej sie gra tym bardziej podnosi cisnienie :D i nie podobalo Ci sie zakonczenia 1 i 2? :)

no wiesz, dwie części pod rząd to za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz męczę GoWa 1, mam nadzieję, że zdążę z dwójką przed premierą trójeczki, na którą wyczekuje ;)

masz jeszcze ok 19 dni wiec dasz rade :D pierwsza czesc to z 7h a druga ok 8h :) wiec na upartego mozna nawet w weekend to zrobic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na etapie GoW2, ale zrobiłem sobie przerwę na demo trojki. Grafa faktycznie nie powala ale jest "jak byk " napisane "June 2009". Czyli demko jest z przed 9 miesięcy. Finalna wersja bedzie wymiatać . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach

hmmm... nie wydaje mi się aby to było "real" foto ale mogę się mylić...

ale może masz racje co do tego że jest z metalu. Aczkolwiek wolałbym chyba drewnianą :P

w każdym bądź razie wydaje mi się że plastik odpada.

skoro wyszperałeś info o jej wymiarach to czy aby nie trafiłeś przypadkiem na info z czego jest zrobiona?

no co by nie było to chyba nie pozostaje nam nic innego jak czekać....

ważne że w tej edycji jest także PL wersja do wyboru bo chętnie sprawdzę jak wyszła mimo że Boguś jakoś nie widzi mi się w roli Kratosa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×