Skocz do zawartości
Emir

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu chłopaki... Mam drugie drzwi do odtańczenia, a nie udało mi się zatańczyc dobrze ;/ pierwsze dzrzwi otworzyłem na farta, ale te drugie na planecie lodowej na statku to juz porażka... nie wiem co mam w jakim momencie naciskać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już do końca nie pamiętam ale albo trzeba słuchać co mówi (słychać tam w lewo w prawo) albo trzeba patrzeć co tam wymachują rączkami i szybko reagować. Na prawdę nie jest to trudny element. Gorzej czasem już z rozpracowywaniem zamków :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Moze jakos dam rade xd Dzieki za pomoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać możliwość zdobywania Trophies w tej gierce... To może by mnie to bardziej zmotywowało żeby przy niej posiedzieć bo odkąd ją kupiłem, to grałem w nią może z 5 minut...

Chociaż z drugiej strony.... Nie trofea są najważnejsze a fun...

Może dzisiaj przyjąde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogliby dodać możliwość zdobywania Trophies w tej gierce... To może by mnie to bardziej zmotywowało żeby przy niej posiedzieć bo odkąd ją kupiłem, to grałem w nią może z 5 minut...

Chociaż z drugiej strony.... Nie trofea są najważnejsze a fun...

Może dzisiaj przyjąde...

Przysiadz raz pol godziny to Ci gwarantuje ze sie potem nie oderwiesz. Jedna z najprzyjemniejszych gierek w jakie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jestem na pewnym etapie gry tools of destuction i zostałem wystrzelony.

Szybuję w dół, i w żaden sposób nie mogę ominąć wystrzeliwanych we mnie pocisków.

Za każdym razem jestem trafiany, aż w końcu tracę życie...

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jestem na pewnym etapie gry tools of destuction i zostałem wystrzelony.

Szybuję w dół, i w żaden sposób nie mogę ominąć wystrzeliwanych we mnie pocisków.

Za każdym razem jestem trafiany, aż w końcu tracę życie...

pomocy

Zaciśnij łapki mocno na padziku i wychylaj go w różne strony :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciśnij łapki mocno na padziku i wychylaj go w różne strony :biggrin:

ha ha ha :)

banalne!

dzięki za info - początki bywają trudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuje pomocy, gram w R&C przeszłam kilka planet ale mam kilka miejsc w których nie mam pojęcia co zrobić, np: Planeta Sargasso to ta z dinozaurami nie mam 2 misji- soul searching i return to the fight festival, nie wiem o co chodzi. Planeta Cobalia misja: hunt for leviathen souls. Planeta Mukow misja: fight for cash prize. Z angielskiego jestem kiepska i nie wiem co mam zrobic, proszę o pomoc najlepiej na gg 8533202 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×