Skocz do zawartości
Emir

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

utknalem - jestem w apogee space station - wlazlem do jakiejs windy (na koncu tego jakiegos toru z przeszkodami) i nie wiem jak ruszyc - help!

Jutro włączę to Ci napiszę. Ale co racja to racja w tej grze nie da się utknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj kupiłam ps3 i dostałam grę ratchet & clank:tools of destruction.Kiedy wkładam grę do napędu pokazuje mi dziwny komunikat.Prawdopodobnie grę trzeba zainstalować na dysk a nie wiem jak to zrobić.Jak wgrywać na dysk gry mam ps3(80gb).Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie pytanie mogę odpowiedzieć tylko tak. Zrób to bo to pomoże. A jak nie pomoże to to spróbuj tego drugiego. Rozumiesz? Nie? To tak samo jak my.

No więc teraz popatrz na swój post i napisz go poprawnie. Innymi słowy napisz dokładnie jaki to "dziwny komunikat" się pokazuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, po pierwsze. Dobrze by było gdybyś podał nam ten komentarz. Nie bardzo wiem (i przypuszczam, ze nie ja jedyny) o co chodzi. Jeżeli gra chciałaby się zainstalować to by tylko o tym poinformowała i się automatyzcnie zaczęła instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komunikat ma treść:,,Your HDD has insufficient space.You need 419 mb available for the initial setup Ratchet & Clank:Tool of Destruction.Please create some free space and try again".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to durny błąd Ratcheta. Wrzuć na dysk coś co ma więcej niż 419MB i skasuj. Po tym gra ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie mam tylko motorstorm i ratcheta.A film może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest prześwietnia i przemiodna z niecierpliwoscia czekam na kolejna cześć tez myslalem ze 2 mln raritanium nigdy nie uzbieram ale robilem tak : odpalcie sobie arene, tam gdzie sie walczy. wybierzcie jakis prosty event, jeden z poczatkowych i przejdzcie go ze 3 razy. Wazne zeby byly proste, aby was nie walneli. po trzech razach powinniscie miec 11-12 multiplier (mowa o trybie challenge) i starajcie sie przechodzic misje z nim, i nie dawajcie sie trafic. mi sie udalo wiekszosc misji przejsc an 18-19 levelu. jak was walna to arena i spowrotem, wracajcie do misji. Dobry lv zeby raritanium wymaksowac to ten z dinozaurami (nazwy nie pamietam), i walcie te kraby tornadem (po tornadku duzo rariatnium wypada) w koncu sie udalo w polowie drugiego przejscia. ale golden disco kuli ani razu mie uzylem zbedna pierdola jak dla mnie. Srubki tez pozdobywalem i holo plany to podstawa. Omega Ryno wymiata, ta bron jest piekna szkoda ze skill pointy to nei trofea...idealnie do tego pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi brakuje tej bronii za te Holokrony z tego co wiem tylko ale mi się nie chce przechodzić jeszcze raz dlatego gry bo mam większość bronii na V. 5 i na Maksa ulepszoną w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciemna więc nie wiem jak to zrobić mógłbyś mi napisać co krok po kroku trzeba robić bo mam ps3 od wczoraj.Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij byle co z PSStore. Najlepiej jakieś demo. Potem jak przejdziesz do menu w PS3 najedz na to demo. Wciśnij trójkąt. Potem najedz na Delete. Wciśnij X (iks). Potem najedz na Yes. Wciśnij X (iks). Włącz grę. Powinna zacząć się instalować. Po instalacji - miłej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki spróbuje a z jakiej strony można ściągać gry bo pograłabym sobie w jakieś inne gry a nie mam kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internet mam w innym pokoju i ps3 mam w innym pokoju,a konsoli nie mam podłączonej do sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do zźuć na płytkę/Pendriva coś z kompa i włóż na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ściągnąć z tej strony PSstore coś i wrzucić na pendriva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PS Store nie jest stroną w internecie przeznaczoną na ps3 lecz na psp tzw. PC store. Aby mieć dostęp do PSS musisz podpiąć ps3 do internetu. Więc zostaje komputer ale koniec OFF TOPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włożyłam płytę z filmem dvd obejrzałam kawałek i wyjęłam potem włożyłam grę ratchet i dalej pokazuje mi ten sam komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko 2 gry i nudzi mi się pograłabym w coś innego niż motorstorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to skopiuj ten film na twardy dysk PS3 a potem go usun i wtedy juz zainstalujesz Ratcheta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam tak jak mi napisaliście i dalej pokazuje ten komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest uszkodzona. To musi zadziałać. Ale przejdź z tym problemem do działu pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a fajna chociaż ta gra, oco w niej chodzi czy to jest platformówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a fajna chociaż ta gra, oco w niej chodzi czy to jest platformówka

Ta fajna przygodowo platformowa musi sie podobac zwlaszcza dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×