Skocz do zawartości
Emir

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Ratchet prawdę powiedziawszy znalazła się w mojej kolekcji przez przypadek i szczerze mówiąc jestem z tego powodu bardzo, ale to bardzo szczęśliwy. <Konsole kupiłem dla jrpg/survival Horrorów i takich perełek jak MGS4. Żywię cichą nadzieję na MMORPG

z cudną grafiką na naszą platformę np. Lineage III xD Czyli innymi słowy nie dla platformówek!> Jej grywalność jest niesamowita, grafika to cudo i co ważne jest dosyć długa jak na platformówkę. Tools of Destruction bardzo miło mnie zaskoczy, polecam tą grę każdemu bez wyjątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ztez w to łupię mimo sporej ilości wiosen na karku. Jest świetna, a czsami "zagadki" są bardziej skomplikowane niż w Uncharted...:-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam, gre przechodze wlasnie 2 raz RYNO IV na max poziomie (VX) zmiata wszystko

Dla zachety, wiekszosc broni po przejsciu gry rozbudowujemy dalej V6, V7, V8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wszyscy tu piszą, jaka to łatwa gra, aż głupio o coś pytać Ja jednak sprobuje: nie bardzo wiem co zrobić w momencie, gdy dotaje się skrzydła, tzn. gdzie mam dokladnie lecieć. Jest kilka "baz" na których dostaje się skrzydła i kilka wielkich dinozaurów. Nie wiem, czy je rozwalać?? I ogólnie kręce sie w kołko w tym miejscu/ Dajcie jakąś podpowiedz:)

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś w Krakowie platynową wersję?

Bo jak na razie w trzech sklepach cena nadal od 179 do 239(!!) zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazł ktoś w Krakowie platynową wersję?

Bo jak na razie w trzech sklepach cena nadal od 179 do 239(!!) zł...

ja w Warszawie dorwałem za 109zł nówkę. A platyna ma premierę chyba 6 sierpnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazł ktoś w Krakowie platynową wersję?

Bo jak na razie w trzech sklepach cena nadal od 179 do 239(!!) zł...

Platyna od 6 Sierpnia dopiero.

Gra jest zacna, ale czegoś jej brakuje. Brakuje jej platformówki. R&C: ToD to najzwyklejszy hack n' slash, z opcją skakania. Elementy platformowe, kiedy już się pojawią, są proste i krótkie.

Tytuł Insomaniac jest grywalny, bardzo ładny, długi i wciągający, lecz swojemu rówieśnikowi, Super Mario Galaxy, do pięt nie dorasta. Po prostu najnowszy Mario rozwala wszystkim - niesamowitą grywalnością, przepiekną grafiką (i nie chodzi tu o ilość shaderów czy efektów cząsteczkowych, po prostu design gry jest przewspaniały) i genialną muzyką.

No, ale to w końcu forum o PS3, nie będę się dłużej rozpisywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie otrzymałem dzisiaj swój egzemplarz R&C w wersji Platinum (srebrne pudełko plus żółte wstawki), w związku z tym mam jedno pytanie czy da się w czasie gry powrócić do ekranu tytułowego tego, który pokazuje się zaraz po uruchomieniu się gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Właśnie otrzymałem dzisiaj swój egzemplarz R&C w wersji Platinum (srebrne pudełko plus żółte wstawki), w związku z tym mam jedno pytanie czy da się w czasie gry powrócić do ekranu tytułowego tego, który pokazuje się zaraz po uruchomieniu się gry?

hmm...z tego co wiem nie. Tzn. mnie się tego nie udało zrobić (co prawda nie szukałem, ale pewnie na taką opcję trafiłbym podczas przeglądania menu). Ale opcje z tego ekranu startowego masz chyba w menu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna przeszedl bym jeszcze raz ale... niestety musialem oddac kuzynowi a szkoda bo chcialem dalej rozwinac bronie

Tak czy inaczej jest to swietna gra dla wszystkich

Doroslych, dzieci, plci meskiej i zenskiej (moja dziewczyna tez gra )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek mój budżet zostanie zasilony, a więc mam w planach zakup gier na PS3. Raczej na pewno wezmę Uncharted: Drake's Fortune, ale nie wiem jaki wybrać drugi tytuł - myślałem nad Ratchet and Clank Tools of Destruction. Gra nawet mi się spodobała, tylko mam jedno pytanie - ile godzin zajmuje jej przejście? Czytałem, że starczą 3 godziny, a w takim razie tej gry na pewno nie kupię. No i of korz wersja nie-platyna, w życiu nie kupię tej wstrętnej wersji platynowej, która jest w tej samej cenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Czytałem, że starczą 3 godziny...

zależy w jaki sposób przechodzisz - jak lecisz "by zaliczyć" to jest dosyć krótka. Mnie przy spokojnym graniu starczyła na kilka dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zależy w jaki sposób przechodzisz - jak lecisz "by zaliczyć" to jest dosyć krótka. Mnie przy spokojnym graniu starczyła na kilka dni...

Gram jak gram - czerpię z tego frajdę, a że chcę się dowiedzieć jak się kończy to inna bajka ;-) Na kilka dni powiadasz, ale ile dziennie grałeś? Ja w te wakacje w ogóle się nie nagrałem, w ostatnim tygodniu konsola nie była nawet włączona. Od marca kupiłem 3 gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to, ze gra jest kolorowa, przemoc w niej wystepujaca jest symboliczna i mniej brutalna niz dobranocki, a bohaterami nie sa ziomale wciagajacy kilogramy koksu na sniadanie i wypijajacy butelke wodki na sniadanie nie oznacza, ze gra jest TYLKO dla dzieci. podobnie jak to, ze gra jest dozwolona od bodajze 7 lat (nie pamietam). wprost przeciwnie - mam ponad 30 lat i jest to moim zdaniem jedna z ciekawszych pozycji jakie mozna znalezc na PS3. wole pograc w Ratcheta niz tracic czas na kolejny glupokowaty FPS polegajacy na przebijaniu sie przez hordy wrogow, czy inna "zajefajna" przygodowka polegajaca na podazaniu jak po sznurku przez dzungle i strzelaniu, strzelaniu, strzelaniu...

w Ratchet'cie jest przynajmniej fajny (i na wysokim poziomie! choc i glupie slapstikowe wstawki tez sie zdarzaja) humor, duzo kombinowania ze zdobyciem zlotych srubek, mnostwo bardziej lub mniej subeltnych parodii (piosenki i dyskusje piratow sprawily, ze rechotalem jak glupek), do tego bronie, ktore robia krzywde w tak zabawny sposob, ze nie sposob nie czerpac z tego przyjemnosci.

typowa gra konsolowa, nie udajaca, ze jest czyms innym. nie probujaca "filmowoscia" zaslonic brak koncepcji na rozgrywke, ktora bedzie ciekawa dluzej niz 10 minut, ne probujaca brutalnoscia wmowic nam, ze jest dla dojrzalego odbiorcy, nie probujaca skandalem przeslonic brakow w grywalnosci. dajaca za to w zamian mnostwo BARDZO roznorodnych planet, fajny i zroznicowany gameplay, duze pole do eksploracji tych przepieknych terenow i pozwalajaca po prostu sie zrelaksowac.

gra dla dzieci? kilka najlepszych gier, w jakie w zyciu gralem mozna okreslic jako "dla dzieci" - poczawszy od Super Mario Bros, poprzez Jak&Daxter, na ICO skonczywszy. co jest zlego w grach "dla dzieci"? koledzy beda sie smiac, ze grasz w takie kolorowe gierki, zamiast zabijac potwory w Condemned?

Zgadzam sie poniwaz ja mam 12 lat ale mam tez starszych kumpli co pocinaja w takie gierki. Osobiscie kocham takie gry jak Ratchet & Clank (sam mam kilka czesci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w nia od marca. Oczywiście nie codziennie ale zdobycie wszystkich złotych śrubek zajmuje sporo czasu i nie jest to tylko często wskoczenie w odpowiednie miejsce ale jakby osobny level zawarty na planecie na której jestes.

Ja teraz utknąłem w misji gdiz elecimy satkim kosmicznym do czarnej dziuty i tam czeka na nas boss strzelający rakietami, działkim i "laserowymi krechami" Zbijam mu 3/4 energii, ale prawie zawsze w tym momencie ginę.

Gra na pewno nie zalicza sie do krótkich i na pewno bez wzgledu na wiek warto w nią zagrać. Miód kapie z ekranu,.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E ten boss jest prosty jak się znajdzie sposób i wdroży w unikanie laserów

Przechodzisz challenge?

Mnie brakuje jeszcze jakichś 6 śrubek. Gorzej ze skill pointami. Everybody dance now to masakra... I skąd wziąć 2mln raritarium na złotego groovitrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, łatwy był. Po prostu wcześniej nie miałem tego flow co wczoraj i padł za pierwszym podejściem. Teraz ratuję clanka po spotkaniu z tym całym imperatorem Cargamitów-Tachyonem bodajże. naprawdę genialna jest ta gierka. Na razie mam tylko 12 gold boltów i nie cały holo plan więc po przejciu gry będę miał co robić.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma może ktoś mapkę lub screeny (ew. opis, ale po Polsku ) pokazujące gdzie są wszystkie części holoplanu? Zależy mi na tej giwerze, którą daje Szmugler za holo - ponoć jest mocna, ale obecnie najmocniejsza jaką mam to Omega Alpha Cannon, na maksa ulepszona w sklepie, i max. ulepszenia "przez używanie" (VX - !!!!!) - coś koło 15000 obrażeń, kosztowała mnie coś koło (!!!) 10000000! Ale przewżnie miotaczyk ognia na użyciu.

Z góry dzięki za rozwiązanie "problemu" ze zdania nr. 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z GameFAQs. Ja wiem, że to po angielsku ale nie jest to jakieś skomplikowane.

Po polsku ciężko będzie cokolwiek znaleźć. Niestety najlepsze FAQsy są po angielsku. Ucz się, ucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utknalem - jestem w apogee space station - wlazlem do jakiejs windy (na koncu tego jakiegos toru z przeszkodami) i nie wiem jak ruszyc - help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mów że utknąłeś moja dziewczyna przeszła tą grę bez żadnego zacięcia się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie mów że utknąłeś moja dziewczyna przeszła tą grę bez żadnego zacięcia się

- dzieki - bardzo mi pomogles ( jak nie gram - moje 5-cio letnie dziecko gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- dzieki - bardzo mi pomogles ( jak nie gram - moje 5-cio letnie dziecko gra)

luzik nie wiedziałem. A ty nie możesz pomóc dzieciakowi swojemu? Jak nikt ci wcześniej nie odpisze to (jak moja będzie jeszcze pamiętać jak to przejść) to ci odpiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×