Skocz do zawartości
Emir

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos jeszcze gra w ta gierkę, jak dla mnie rewelacja. A teksty Raczeta sa genialne.

Niewiele jest gier tego typu wiec polecam. Juz 5 nocke zarwałem bo tak mnie wciągneło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to po tej grze spodziewałem się więcej... Jakoś mnie tak bardzo nie pochłonęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co do nazwy to sie sprawdza w 100%, wybór broni ogromny tyle ze bossowie za prość i troszke lipne zakonczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudowna gra...przechodze 2 raz, broni multum...zakonczenie daje do zrozumienia ze niebawem kolejna czesc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wysłać PM jakie było zakończenie ? Grałem dość dawno i nie pamiętam...

Gierka nie jest taka jaka powinna być... Oczywiście że jest w niej dużo humoru i akcji... ale czegoś brakuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna. Chociaż jej nie mam grałem u kumpla. Grafa jak od pixara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi sie Ratchet&Clank:FTOD podoba bardziej niz Uncharted.

moze nie tyle pod wzgledem audio/video, ale pod wzgledem grywalnosci na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem tą gre na 100% , bomba warto kupic , w ogole zdobywanie skill pointow , gold boltow i holo planow sprawia sporo radosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram teraz w Ratchet & Clank i naprawdę warto w tą gre zainwestować bardzo dużo radochy przynosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zabieram się za challenge mode ;p Znalazłem sposób jak wyfarmić ok 400k śrubek w około 30-40sec To takie zboczenia po WoWie i Guild Warsie... Wrodzony zmysł farmera ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie grałem w WoW'a i nie zamierzam grać, bo bym się już kompletnie od gier uzależnił Co do ratchet'a to gra jest naprawdę fajna Grałem w demko i podoba mi się ta kula dyskotekowa i możliwość zamienienia kolesi w pingwiny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika piękna, dźwięk wspaniały, ale zdecydowanie za krótka i za łatwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tego nie kupie, szkoda mi pieniędzy na grę, która jest raczej przeznaczona dla dzieci... no chyba, że mi ktoś pożyczy na tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aluzjonista napisal bardzo madrze:

Ja chyba tego nie kupie, szkoda mi pieniędzy na grę, która jest raczej przeznaczona dla dzieci... no chyba, że mi ktoś pożyczy na tydzien

to, ze gra jest kolorowa, przemoc w niej wystepujaca jest symboliczna i mniej brutalna niz dobranocki, a bohaterami nie sa ziomale wciagajacy kilogramy koksu na sniadanie i wypijajacy butelke wodki na sniadanie nie oznacza, ze gra jest TYLKO dla dzieci. podobnie jak to, ze gra jest dozwolona od bodajze 7 lat (nie pamietam). wprost przeciwnie - mam ponad 30 lat i jest to moim zdaniem jedna z ciekawszych pozycji jakie mozna znalezc na PS3. wole pograc w Ratcheta niz tracic czas na kolejny glupokowaty FPS polegajacy na przebijaniu sie przez hordy wrogow, czy inna "zajefajna" przygodowka polegajaca na podazaniu jak po sznurku przez dzungle i strzelaniu, strzelaniu, strzelaniu...

w Ratchet'cie jest przynajmniej fajny (i na wysokim poziomie! choc i glupie slapstikowe wstawki tez sie zdarzaja) humor, duzo kombinowania ze zdobyciem zlotych srubek, mnostwo bardziej lub mniej subeltnych parodii (piosenki i dyskusje piratow sprawily, ze rechotalem jak glupek), do tego bronie, ktore robia krzywde w tak zabawny sposob, ze nie sposob nie czerpac z tego przyjemnosci.

typowa gra konsolowa, nie udajaca, ze jest czyms innym. nie probujaca "filmowoscia" zaslonic brak koncepcji na rozgrywke, ktora bedzie ciekawa dluzej niz 10 minut, ne probujaca brutalnoscia wmowic nam, ze jest dla dojrzalego odbiorcy, nie probujaca skandalem przeslonic brakow w grywalnosci. dajaca za to w zamian mnostwo BARDZO roznorodnych planet, fajny i zroznicowany gameplay, duze pole do eksploracji tych przepieknych terenow i pozwalajaca po prostu sie zrelaksowac.

gra dla dzieci? kilka najlepszych gier, w jakie w zyciu gralem mozna okreslic jako "dla dzieci" - poczawszy od Super Mario Bros, poprzez Jak&Daxter, na ICO skonczywszy. co jest zlego w grach "dla dzieci"? koledzy beda sie smiac, ze grasz w takie kolorowe gierki, zamiast zabijac potwory w Condemned?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie. Ja w Ratcheta ciupie z przyjemnoscia, tak samo w Jaka loilem na PS2, a z ziomkiem ostatnio zamiast na PESie czy Tekkenie walczyc, zagrywamy sie niemilosiernie w Pixel Junk Monsters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie źle mnie zrozumieliście. Nie chciałem urazić osób, które w to grają. Po prostu jakoś zawsze takie kolorowe gierki omijam szerokim łukiem. Mój błąd. Jednak skoro twierdzicie, że w tej grze coś jest to właśnie wskakuję na jutuba żeby oglądnąć jeszcze raz co i jak, a później na allegro po ile ta gra chodzi i możliwe, że się skuszę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie źle mnie zrozumieliście. Nie chciałem urazić osób, które w to grają. Po prostu jakoś zawsze takie kolorowe gierki omijam szerokim łukiem. Mój błąd. Jednak skoro twierdzicie, że w tej grze coś jest to właśnie wskakuję na jutuba żeby oglądnąć jeszcze raz co i jak, a później na allegro po ile ta gra chodzi i możliwe, że się skuszę. Pozdrawiam

nie na YT bo tam masz żałosną jakość, tylko na gamersyde albo gametrailers. Mnie osobiście nie odstrasza nieco dziecinny klimat (Crash Bandicoot też nie jest zbyt poważną grą, a pod względem grywalności nie ma sobie równych), ale długość gry. 120zł za grę w którą pogram kilka godzin...nie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej grze masz mnóstwo itemków do wyexpienia, wykupienia armorów... to wszystko przekłada się na kolejne godziny grania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
120zł za grę w którą pogram kilka godzin...nie dziękuję.

czyli Uncharted tez nie planujesz kupowac?

bo Ratchet jest zdecydowanie dluzsza gra niz Uncharted.

i - moim zdaniem - fajniejsza.

a zbieranie srubek (tych zlotych w szczegolnosci) uzaleznia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli Uncharted tez nie planujesz kupowac?

już kupiłem. Krótko w to grałem, ale planuję w przyszłości przejść ponownie bo gra ma super klimat. A klimat Ratchetowy tak bardzo mi się nie podoba jak ten z U:DF więc zdecydowałem się na dzieło ND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już kupiłem. Krótko w to grałem, ale planuję w przyszłości przejść ponownie bo gra ma super klimat. A klimat Ratchetowy tak bardzo mi się nie podoba jak ten z U:DF więc zdecydowałem się na dzieło ND

tez mi sie wydawalo, ze Uncharted bedzie fajniejsze. kupilem obie gry jednoczesnie, najpierw jednak zaczalem Uncharted z twardym postanowieniem, ze Ratcheta nie rusze, poki Uncharted nie skoncze. i udalo mi sie to. jak zaczalem grac w Ratcheta, to po pierwszej sesji przeklinalem sam siebie, ze mialem pod reka TAKI tytul, a gralem w znacznie slabsze (moim zdaniem) dzielo Naughty Dog. IMO pod wzledem gameplayu Ratchet zjada Uncharted na sniadanie, popijajac to Heavenely Swordem ;-)

ale to tylko moje zdanie - moze po prostu na starosc dziecinnieje i gry "dla doroslych" niekoniecznie mnie juz tak kreca? choc z drugiej strony slinie sie na mysl o MGS4 i Heavy Rain...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie zbroje za 10mln śrubek ;p Gra niezła, po ukończeniu daje możliwości rozwijania postaci, zdobywania nowych itemów... jednym słowem zachęca do wielokrotnego przechodzenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka kultowych platformowych przygodówek i z całą pewnością seria R&C się do nich zalicza. ToD jest super!!! Z tych klimatów wspaniały Jak&Dexter (kiedy będzie?!) albo trochę inne Beyond Good&Evil (Propaganda! - pamięta to ktoś?).

zaliczyłem od kopa i przeszedłem całe - mam jednak pewien problem...Lubię kończyć tytuły na 100% i właściwie tak by się stało gdyby nie fakt, że mam cały holoplan ale nigdzie nie moge znaleźć handlarza pirata aby mu go oddać i dostać jakąś super broń podobno. Po prostu skończyłem grę bez tej pukawki i co teraz? Jak ktoś wie gdzie szukać typka niech napisze na priva.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ta gra jest jedną z najfajniejszych i najlepiej zrobionych gier na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×