Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ;D ja się cieszę że u mnie tv nie ma żadnego dźwięku przy włączaniu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

More Less 1980zł....czyli u nas trzeba będzie dodać z 400/500 złotych z powodu pazery sklepów i wyjdzie nam cena konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cena wstępna, żebyś tylko pre-order złożył. Przecież nawet nie wiesz na jaki model konsol z jakim dyskiem składasz pre-order.

Dopiero jak się wszystko wyklaruje, czyli pewnie na E3, wtedy ruszą prawdziwe pre-ordery.

Ja mimo wszystko czekam aż Amazon pokaże swoją ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo bym brał z amazona. Nie będę w Polsce przepłacał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją? Bo przy nowym sprzęcie nigdy nic nie wiadomo. Ja kupię jak będzie poniżej 2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa - będzie w Biedronce za 399zł w komplecie z dwoma padami i 10 tytułami... ;)

Amazon pod względem gwarancji jest wręcz wzorowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod względem obsługi gwarancyjnej (i wielooooma innymi) panują u nas zwyczaje rodem z trzeciego świata, więc thx but no, thx jak to mawiają. Tu nawet nie ma o czym dyskutować - Amazon z ich bezproblemowym customer service i normalnymi cenami vs. ułuda polskiej gwarancji + zapewne "bonus cenowy". Bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupując na amazonie mogę oddać konsole na gwarancje do serwisu sony w moim mieście (oczywiście jak coś tam padnie)?

Wysłane z mojego GT-I9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Ci tego serwis na gwarancję nie weźmie, no chyba że Amazon ma z nimi umowę, ale bardzo w to wątpię.

Sytuacja (mistyfikacja) wygląda tak, że w razie problemów z konsolą piszesz do nich co się dzieje i co masz dalej robić.

Oni Ci powiedzą, żebyś wysłał im konsolę na taki, a taki adres, a oni wyślą Ci albo nową konsolę, albo po prostu będziesz musiał poczekać aż dojdzie do nich Twoja i wtedy dadzą Ci znać.

Przeważnie jest tak, że zanim dojdzie do nich Twoja paczka, to ta od nich już przychodzi do Ciebie. Problem w tym, że z nowymi PS4 może to tak nie wyglądać raczej, bo wątpię, żeby wysyłali nówki od razu każdemu kto zgłosi jakiś problem.

W każdym razie z nimi nie zginiesz, a jedyny minus jest taki, że koszty wysyłki kurierem będą niestety dosyć duże, bo jednak wysyłka kurierem paczki rozmiarów konsoli to będzie trochę kosztować.

Plus jest taki, że załatwiasz wszystko sam, bez żadnych pośredników i konsola nie przechodzi przez milion rąk po drodze (pomijam magazyny kurierów, itd.).

Ja i tak się jeszcze skontaktuje kiedyś z amazonem jak to u nich wyglądać będzie z nową konsolą, ale to dopiero po E3 myślę zacząć jakiekolwiek działania.

Ale żeby nie było, to te nasze fachmany też bardzo często na gwarancji wysyłają konsole do zagranicznych serwisów.

Także różnica jest taka, że Amazon po prostu w 99% zawsze Ci wyśle nowy sprzęt, a u nas nie dość że musisz czekać, to jeszcze dostajesz często opakowanie jak po wojnie, a sprzęt często też wygląda jakby swoje przeszedł.

Jak ktoś ma okazję, to polecam Media Markt, albo Saturn z Niemiec/Austrii. Mam rodzinę w Austrii i często tam kupuje różne rzeczy. Ich Media Markt, a nasz to dwa różne światy.

Tam wygląda to podobnie jak z Amazonem, też w 99% albo zwrot kasy, albo wymiana sprzętu na nowy. Tyle, że nie od razu.

Kiedyś oddałem im PS2 z uszkodzonym napędem, to po 2 tygodniach dostałem info, żeby przyjść odebrać nową konsolę. Także też nie jest tak źle.

Z tym, że tam konsole kosztują niestety przeważnie dużo więcej...czasami nawet i ze 100€. Ale trzeba poczekać aż się sprawa z cenami wyklaruje i będzie wiadomo gdzie zamawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa,takie pierd... o tym Amazonie.

To wcale nie jest taki zajebisty i tani sklep.Mieszkam w uk i kupuje tam gierki,ale nie sprzet elektroniczny.

Ostatnio kupilem sobie xperie P i szukalem jej na Amazonie kosztowala 200£.

Pozniej zobaczylem jaka cena jest na oficjalnym sklepie Sony 235£.Wiec wiekszosc wybrala by Amazona.Tylko co z tego,ze kupisz za 200£ skoro Amazon nie daje zadnej gwarancji? Musisz sobie dokupic za 49.99£ gwarancje na 2 lata.Nie mowiac o kosztach przesylki ktora by wynosila z 5£.Kupilem od Oficjalnego sklepu Sony i dostalem gwarancje na 2 lata,slucjawki,bajery.Wiec,ja ps4 to kupuje na oficjalnej stronie Sony,chyba ze nie bedzie takioej mozliwosci.Ale sprzetu elektroniczxnego nigdy nie na amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty w ogóle wygadujesz. Elektronika kupiona na Amazonie zawsze ma gwarancję rok. Te 2 lata za £50 to pewnie dodatkowa przedłużona gwarancja była (czyli w sumie 3). Wiele razy kupowałem sprzęt na Amazonie i jak tylko coś było nie tak to odsyłałem i pytali czy odesłać nowy czy kasę. Zero problemów. Nawet grosza nie wydałem za przesyłkę bo mi pudełko wysłali które już było opłacone.

I z reguły ceny w oficjalnym sklepie sony są dużo droższe niż różnica którą podałes w przypadku tego telefonu. Pamiętam jak kupowałem słuchawki kiedyś to na Amazonie były po £50 a na stronie Sony za £80.

Koszty przesyłki zwykle też są zerowe, chyba że kupujesz od jakiegoś sprzedawcy za pośrednictwem Amazonu (co trzeba zauważyć i czytać co się klika). Bezpośrednio z Amazonu przeważnie jest za darmo na terenie UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet grosza nie wydałem za przesyłkę bo mi pudełko wysłali które już było opłacone.

O, to tego nie wiedziałem :D W sumie sprzęt, który od nich mam nigdy się nie zepsuł, więc oby tak dalej :)

Ale jak pudło dają, to tylko na plus. Mógłby Amazon w końcu wejść do PL w tym czasie, problem byłby z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby Amazon w końcu wejść do PL w tym czasie, problem byłby z głowy.

Lepiej nie. Polski Amazon, polskie zasady, polscy pracownicy, polska poczta.... Wymieniać dalej? :P

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie. Polski Amazon, polskie zasady, polscy pracownicy, polska poczta.... Wymieniać dalej? :P

Wlasnie mialem pisac to samo, to ze wejdzie do PL wcale nie oznacza ze tutaj jakis polskich patalachow nie zatrudnia ;).

Cywilizowany kraj = cywilizowana obsluga.

Amazon to nie jest jedyny sklep w UK godny polecenia, ja osobiscie mam swietne doswiadczenie z Zavvi, wysylka do Polski (na ktora niecaly tydzien czekalem) kosztowala 1 funta, a produkt wyszedl mnie 2 razy taniej niz jakbym mial w Polsce kupowac :D

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty w ogóle wygadujesz. Elektronika kupiona na Amazonie zawsze ma gwarancję rok. Te 2 lata za £50 to pewnie dodatkowa przedłużona gwarancja była (czyli w sumie 3). Wiele razy kupowałem sprzęt na Amazonie i jak tylko coś było nie tak to odsyłałem i pytali czy odesłać nowy czy kasę. Zero problemów. Nawet grosza nie wydałem za przesyłkę bo mi pudełko wysłali które już było opłacone.

I z reguły ceny w oficjalnym sklepie sony są dużo droższe niż różnica którą podałes w przypadku tego telefonu. Pamiętam jak kupowałem słuchawki kiedyś to na Amazonie były po £50 a na stronie Sony za £80.

Koszty przesyłki zwykle też są zerowe, chyba że kupujesz od jakiegoś sprzedawcy za pośrednictwem Amazonu (co trzeba zauważyć i czytać co się klika). Bezpośrednio z Amazonu przeważnie jest za darmo na terenie UK.

Wydaje mi sie,ze za darmo z amazonu przesylki nie ma.Jesli masz amazon prime trial ,wtedy nie placisz nic.Ale sklep zajebity jesli chodzi o gierki,zawsze pre ordery na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak nie ma jak jest i to od lat, nawet do Polski. Coś mi się zdaje żę mylisz zakupy na amazon marketplace z kupowaniem od amazon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie,ze za darmo z amazonu przesylki nie ma.Jesli masz amazon prime trial ,wtedy nie placisz nic.Ale sklep zajebity jesli chodzi o gierki,zawsze pre ordery na czas.

Danny dobrze mówi. Do PL jest od dawna wysylka za darmo. Ale trzeba kupić powyżej 25 funtów + kupowac od Amazonu, a nie sprzedawców trzecich, którzy na Amazonie sie ogłaszają.

A jak przysyłają jeszcze pudło, że wysyłka do nich jest za friko, to już w ogóle pełen odjazd.

To jest sklep :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak nie ma jak jest i to od lat, nawet do Polski. Coś mi się zdaje żę mylisz zakupy na amazon marketplace z kupowaniem od amazon...

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za szybko ją zapowiedzieli, teraz człowiek czeka na jakieś konkrety i się doczekać nie może :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna strategia, prawda? :D Z każdym dniem człowiek liczy na nowinki, a teraz już jaramy się zapowiedzią zapowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyją najmocniejsze jednostki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×