Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaka będzie gra dołączona do PS4.

 

W standardowym zestawie pewnie żadna :) Choć jak znam życie bundle packi jakieś też wypuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakąs gra, podobno Sony przemyślało ostatnie lata i jak chcą coś zarobić to ma być gra. Gra osobno do jakieś dodatkowe 300zł więc ludzie podziękują już na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak chcą coś zarobić na starcie PS4 to powinni dać cenę około 1800 PLN. Wtedy więcej ludzi kupi konsolę a co za tym  więcej zarobią na grach niż jak krzykną 3k :) W końcu jak ktoś już kupi konsole to nie pozwoli na to żeby czarnulka się kurzyła :) Chociaż i tak pewnie nie ma co liczyć na cenę poniżej 2k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej ceny nie mogli sobie wymyślić, musieli mieć -jakieś- info. Na mój nos to cena może spaść do max 400-450 funtów. 

 

Jak nie mogli jak jest napisane jak byk, że tak właśnie zrobili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na niemieckim amazonie można zamawiać Xbox One, ceny również niepotwierdzone. :). 599 euro to i to tak lepiej niż 599 funtów za PS4, może jednak ostatecznie w przypadku obu konsol uda się zejść poniżej 2000 PLN :)

 

http://www.amazon.de/Microsoft-Xbox-One-Konsole/dp/B00CUGKF2A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369909363&sr=8-1&keywords=xbox+one

 

Właśnie zobaczyłem, że za PS4 na amazon.de również życzą sobie 599 euro :)

 

http://www.amazon.de/Sony-PlayStation-4-Konsole/dp/B00BIYAO3K/ref=pd_sim_vg_2

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na niemieckim amazonie można zamawiać Xbox One, ceny również niepotwierdzone. :). 599 euro to i to tak lepiej niż 599 funtów za PS4, może jednak ostatecznie w przypadku obu konsol uda się zejść poniżej 2000 PLN :)

 

http://www.amazon.de/Microsoft-Xbox-One-Konsole/dp/B00CUGKF2A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369909363&sr=8-1&keywords=xbox+one

 

Właśnie zobaczyłem, że za PS4 na amazon.de również życzą sobie 599 euro :)

 

http://www.amazon.de/Sony-PlayStation-4-Konsole/dp/B00BIYAO3K/ref=pd_sim_vg_2

Jeżeli chodzi o cenę to na początku złapałem się za głowę 599 funtów to jakieś jaja.

Po czym dostałem sms-a i spojrzałem na telefon, przypomniałem sobie za ile go kupiłem... szczerze już mi przeszło. 

Okazało się że za półtora telefonu kupię sobie konsole która posłuży mi pewnie z 6 lat, a telefon zmienię za 2 lata tak że cena 3000 zł nie jest jakaś ogromna.

Oczywiście sądzę że cena powinna się zamknąć w 2500 zł max.

Rozglądnijcie się po pokoju i zastanówcie ile daliście kasy za coś co nie posłuży wam dłużej niż 2 lata...

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie tej ceny z Amazon na poważnie. Z tego co wiem to oni muszą wystawić większą cenę dla preorderów w celu zabezpieczenia przed ew. rezygnacjami z zakupu. Cena musi zakładać maksymalną wartość najdroższego zestawu. Gdyby wystawili cenę niższą niż późniejsza cena rynkowa konsoli narazili by się na konieczność sprzedania konsoli po niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon przecież poinformował, że to nie jest cena wiążąca więc nie wiem o co się co niektórzy martwią...

 

Sony na 99% nie wypuści PS4 za 2500-3000 bo raz już tak zrobili i rynek nie docenił wtedy tego co ps3 oferowało niestety...

niestety bo osobiście uważam, że lepiej zapłacić raz i mieć sprzęt na 5-8 lat niż kupować w tym czasie 2 generacje sprzętu,.. co niezmienia faktu, że ps4 i tak u mnie wyląduje najpóźniej w połowie 2014 roku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo next genów i w ogóle przyszłości w branży gier...

 

http://gry.wp.pl/wiadomosci/nieczyste-zagrywki-182-egz-boks-lan,54144,1.html

 

A co do ceny ps4 to ja obstawiam dalej 1999zł wyjściowa + 300-400 złotych z powodu pazerności sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakąs gra, podobno Sony przemyślało ostatnie lata i jak chcą coś zarobić to ma być gra. Gra osobno do jakieś dodatkowe 300zł więc ludzie podziękują już na starcie.

Nigdy nie było i nie będzie na starcie dołączonej gry do konsoli. Ludzie są głodni nowej generacji, na początku konsole kupują tylko hardcorowi gracze, a poza tym reszta świata, to nie Polska i dla nich nie ma większego problemu kupić konsole wraz z 3-4 tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było i nie będzie na starcie dołączonej gry do konsoli. Ludzie są głodni nowej generacji, na początku konsole kupują tylko hardcorowi gracze, a poza tym reszta świata, to nie Polska i dla nich nie ma większego problemu kupić konsole wraz z 3-4 tytułami.

 

No ja bym jednak optowal za bundle jakims, ktore jest ciut tansze czyli Konsola + Gra cenowo tansza niz osoby zakup konsoli i tej samej gry. 

Nie zrozum mnie zle zdaje sobie z relacji zarobkow do cen w Polsce, ale nie do konca rozumiem co znaczy reszta swiata. Wszystko zalezy od kraju. Ja moge tylko porownac Polske ze Szwecja. 

Na chwile obecna nowosci to 599SEK, naprawde nieczesto masz gry ponizej 149SEK w sklepach - no chyba ze jakas mega wyprzedarz. Wiekszosc tytulow jest drozsza niz w PL choc trafiaja sie czasami w podobnych cenach.

Na chwile obcna 7 sklepow do ktorych mam zaufanie ma w ofercie preorder na PS4 za 6990SEK. (6990SEK kosztuje dla porownania Philips 6877 42cale.) 

Tak wiec nawet jesli na otwarcie konsola bedzie po jedyne 5990SEK a gry po 599SEK to wierz mi ze wiele osob ktorych zarobki sa w przedziale 10000-15000SEK na reke raczej bedzie powaznie sie zastawiac czy nie poczekac jesli nie beda mieli zachety (np w postaci dolaczonej gry). 

 

Tak wiem ze relatywnie w stosunku do zarobkow w Szwecji jest taniej niz PL ale to nie znaczy ze ludzie zawsze rzucaja sie na nowosci. 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze pamiętam czy u nas PS3 nie było sprzedawane w sieciówkach z GT5 albo prologue ? Czy to była PS2 z którymś GT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz Hirai to be on CNBC today at 3:30PM EST.

 

Dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce ludzie tyrają całymi dniami żeby 2000 PLN miesięcznie wyciągnąć. Kilka lat temu po maturze pojechałem na wakacje do UK żeby dorobić, po tygodniu pracy za najniższą krajową kupiłem Xboxa 360 z dwoma grami. Pamiętam jeszcze jakim szokiem było dla mnie jak wszedłem do Gamespotu i za dwie używki w postaci Gears of War 2 i Forzy 2 zapłaciłem 15 funtów (wtedy to były jeszcze świeże tytuły) :)   Zdaje sobie sprawę, że życie w Szwecji jest drogie no ale bez przesady, jak PS4 w dniu premiery będzie tam kosztowało 500 Euro to i tak 95%  społeczeństwa będzie na to stać. A jak w Polsce ustalą taka cenę to niestety niewielu będzie mogło sobie pozwolić na nową konsolę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dyrektorek MS ds. marketingu, bodajże z Hiszpanii, stwierdził, że "Zadziwią świat na E3", po czym dodał... "Zabijemy Sony na E3".

Może mały błąd w translacji, a może nie, co nie zmienia faktu, że po raz kolejny pracownik MS robi z siebie debila.

 

http://translate.google.es/translate?hl=es&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fes.ign.com%2Ffeature%2F7872%2Fxbox-one-vs-ps4-opinion-ign-espana

 

Zaczynam się zastanawiać gdzie kończy się granica normalnej konkurencji...

 

Tragedia...Po tym co MS wyprawia z Win8, a teraz z Xboxem można się zastanawiać, czy któryś z szefów nie zmienił ostatnimi czasy dilera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Polsce ludzie tyrają całymi dniami żeby 2000 PLN miesięcznie wyciągnąć. Kilka lat temu po maturze pojechałem na wakacje do UK żeby dorobić, po tygodniu pracy za najniższą krajową kupiłem Xboxa 360 z dwoma grami. Pamiętam jeszcze jakim szokiem było dla mnie jak wszedłem do Gamespotu i za dwie używki w postaci Gears of War 2 i Forzy 2 zapłaciłem 15 funtów (wtedy to były jeszcze świeże tytuły) :)   Zdaje sobie sprawę, że życie w Szwecji jest drogie no ale bez przesady, jak PS4 w dniu premiery będzie tam kosztowało 500 Euro to i tak 95%  społeczeństwa będzie na to stać. A jak w Polsce ustalą taka cenę to niestety niewielu będzie mogło sobie pozwolić na nową konsolę :)

 

W watku o piractwie pisalem o cenach placach itd. Mysle ze mnie nie zrozumiales. Chodzilo mi o to aby nie stawiac Polski w opozycji do "reszty swiata". Nie wiem jak sie na Ukrainie, Bialorusi, w Rumunii jesli chodzi o zarobki w stosunku np do cen gier i konsol ale nie wydaje mi sie zeby bylo rozowo. 

Wiem jak to jest pracowac za 1,99pln na godzine pracowalem i tak, wiem jak co to znaczy najnizsza krajowa w PL bo moja kobieta tak zarabia. 

I jak zwykle optuje za tym aby nie wyglaszac kategorycznych sadow: w stylu 95% itd. Nie odniose sie nawet do tego bo nie wiem, choc mam podstawy sadzic iz Twoje szacunki sa zawyzone. 

 

pozdrawiam

Edytowane przez nallegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie jest takie proste. Pewne rzeczy mają tańsze, inne droższe. Żeby lepiej zrozumieć koszty życia w porównaniu do innych krajów warto obejrzeć stronkę z linka. Czasami można się zdziwić i zrewidować pewne poglądy. Tutaj akurat porównanie różnych aspektów życia między PL a US. Polecam.

 

http://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_countries_result.jsp?country1=Poland&country2=United+States

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tragedia...Po tym co MS wyprawia z Win8, a teraz z Xboxem można się zastanawiać, czy któryś z szefów nie zmienił ostatnimi czasy dilera.

 

Porażka Win8, porażka Surface, a teraz fail XOne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie jest takie proste. Pewne rzeczy mają tańsze, inne droższe. Żeby lepiej zrozumieć koszty życia w porównaniu do innych krajów warto obejrzeć stronkę z linka. Czasami można się zdziwić i zrewidować pewne poglądy. Tutaj akurat porównanie różnych aspektów życia między PL a US. Polecam.

 

http://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_countries_result.jsp?country1=Poland&country2=United+States

Fajna strona, tylko brakuje najważniejszego (a przynajmniej ja tego nie zauważyłem) - średnich zarobków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole masz, przy "Median Monthly Disposable Salary".

To są bodajże średnie zarobki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wychodzi na to że amerykanom nie opłaca się jeść ziemniaków :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sony pójdzie za ciosem i poniży jeszcze bardziej M$ wydając pada do Ps3 dokładnie takiego samego jak ten od XO...tak dla ludzi którzy przejdą z XO na Ps4 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×