Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny który nie docenia psa zdalnie sterowanego w nowym Call of Duty,wstyd...(ironia)  ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam, że Killzone2 i 3 to najlepsze FPSy na PS3/ w ogóle... cała reszta jest o wiele gorsza a multiplatformy od EA to nawet nie warto komentować...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF bez dwóch zdań lepszy od COD'a w multi,jak dla mnie multi w codzie to chyba na sile wcisniete,ot bezmozgie bieganie z karabinem na malej mapie i strzelanie do wszystkiego co sie rusza :)Singla przejdziesz w pare godzin a przy multi mozesz sie bawic ile chcesz - o ile gra samemu jest po pewnym czasie nudna o tyle ze znajomymi jest na prawde ciekawa,nie wiem czemu twierdzisz ze szkoda komentowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety , bardzo mi przykro . A taka rewolucja miała być i zmiana w gameplayu : PIES ZDALNIE STEROWANY 

 

Najs traj ziomek, multikonta nam nie straszne. Sajo... NARA!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w CODZie nie jest takie tragiczne. O takie szybkie rozluznienie bo ciężkim dniu

btw

cody mają też tryb zoombie i specs ops które w coopie dają radę(najlepiej na podzielonym :p)

zaraz wyjde że jestem fanbojem coda :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Res3 sprzedal sie slabo bo glupie Sony wypuscilo go w momencie jak debiutowaly BF3 i MW3, to nie mialo prawa sie sprzedac, jak zreszta zadna inna gra wypuszczona w Listopadzie 2011, ale kto sie wtedy jednak skusil na Res3 ten smialo przyzna, ze zarowno pod wzgledm singla jak i multi gra byla o wiele wiele lepsza niz BF3 i MW3 razem wziete, nie mowiac juz o slabiutkim KZ3, ktory sprzedal sie lepiej tylko i wylacznie dlatego, ze w momencie  jak wychodzil na rynek to nie bylo zadnej konkurencj (a i tak sprzedal sie duzo gorzej niz poprzednik). KZ to IMO najbardziej przereklamowana seria Sony, szkoda, ze majac jedno z ciekawszych uniwersow GG nie potrafi skonstruowac na jego bazie chocby przecietnej fabuly, o ciekawych bohaterach juz nie mowiac. No ale co zrobic, nic innego nie maja w zanadrzu - IG robi teraz exa na X1 i nowego Ratcheta, wiec o nowym Resistansie mozna pomarzyc, a Sony nie chce ryzykowac z wprowadzeniem calkiem nowego FPSa, wiec pozostaje nic innego jak kolejny KZ. A szkoda, bo takie np. Evolution robi Driveclub zamiast kolejnego Motorstorma, wiec i GG moglby zrobic FPSa innego niz KZ.

 

 

PS. Proponuje nawet nie zaczynac tematu CoD vs BF, bo jak wszyscy dobzre wiemy to sie nie moze dobrze skonczyc.

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy,

Resistance3 sprzedał się źle bo to pierwsza gra z kodem do multi i to zadecydowało o słabej sprzedaży...

 

porównywałem kiedyś K3 i R3 (dema + beta K3) i K3 nie tyle lepsze co bardzo zbliżone do R3 (mechaniką) przez co masa ludzi woli kupić używkę K3 i grać bez kluczy niż R3.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

res 3 i killzone 3 maja bardzo duzo podobnych motywów wrogów itd

res 2 byl super 3 juz nie bardzo , do tego zmiana glownego bohatera , jak to sie mialo sprzedac ?

:) moim zdaniem obydwie 3 byly slabsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resistance to był dla mnie taki odpowiednik Halo dla konsoli Sony, teraz Insomniac polubił się z MS, ale za to Bungie kręci bardziej Sony więc równowaga zachowana. Szkoda, że GG klepie kolejnego nudnego killzone'a zamiast nowego IP, a z kolei Evolution zamiast zrobić obłędnego next-genowego motorstorma robi upośledzoną wersję GT/forzy na ps4 :/ Wszystko na opak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Users will be able to access their PlayStation 4′s digital library on any PS4 console through their PSN account, Official PlayStation Magazine U.K. reports.

The information comes from Neil Brown, a senior engineer int he research and development department at Sony Computer Entertainment, during a talk at the Develop conference today in Brighton.

“You can visit your friend’s house, you can log into your account and play any game from your digital library,” Brown said.

According to Brown, this feature won’t require waiting for an install, either. Whether downloaded digitally or installed from a disc, the first parts of PS4 games will be playable within a few minutes. The system will continue installation in the background during play.

“This makes a digital library a practical option in the real world,” said Brown.

Source: Official PlayStation Magazine U.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pobieranie w tle , to będzie fajna sprawa. Ile razy się czekało na pobranie gry, później instalacja, kiedy chciało już się grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy gracie w fpsy dla fabuły? Naprawdę? Nie wierzę..

 

Seria BioShock,znasz?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy gracie w fpsy dla fabuły? Naprawdę? Nie wierzę..

 

tak, ja gram a co w tym dziwnego? nie znoszę bezcelowej sieczki jaką oferują multiplayery.....

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ja gram a co w tym dziwnego? nie znoszę bezcelowej sieczki jaką oferują multiplayery.....

 

I wiekszości grach fps tryb multi jest identycznie prawi taki sam. PRZEJMIJ FLAGE,DEDMECZ,DEDMECZ DRUZYNOWY.Zieeeewww

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy gracie w fpsy dla fabuły? Naprawdę? Nie wierzę..

Bioshock, Call od Duty, przywołane wyżej Half Life?

Sugerujesz, że te gry nie mają fabuły?

Uwierz, jest tam fabuła, niejednokrotnie ciekawsza niż w hollywoodzkich ,,superprodukcjach''

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to ma związek z PS4??? KONIEC OFFTOPU!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do next genów. Jeden z większych dystrybutorów gier potwierdził, że gry w UK od EA będą kosztować 54.99 F, co przekłada się na 280 zł. Jeśli inni pójdą tą drogą to konto USA i sprowadzanie gier z Kanady stanie się dla mnie normą. Tam ceny dalej są po 60 $ a nawet taniej, bo dolar Kanadyjski jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili cena półkowa to też 50 funtów. idź zobacz na amazonie ile gier jest faktycznie w tej cenie. W Dani na nasze nowa gra też kosztuje 270 zł , ale i tak na necie za 200 dostaniesz bez problemu w tydzień premiery, więc nie ma co trząść portkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do next genów. Jeden z większych dystrybutorów gier potwierdził, że gry w UK od EA będą kosztować 54.99 F, co przekłada się na 280 zł. Jeśli inni pójdą tą drogą to konto USA i sprowadzanie gier z Kanady stanie się dla mnie normą. Tam ceny dalej są po 60 $ a nawet taniej, bo dolar Kanadyjski jest tańszy.

Szkoda,że ja już zamówiłam pre ordery z shop to za 47f:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do next genów. Jeden z większych dystrybutorów gier potwierdził, że gry w UK od EA będą kosztować 54.99 F, co przekłada się na 280 zł. Jeśli inni pójdą tą drogą to konto USA i sprowadzanie gier z Kanady stanie się dla mnie normą. Tam ceny dalej są po 60 $ a nawet taniej, bo dolar Kanadyjski jest tańszy.

 

 

 

Dolicz cło,koszty przesyłki i wyjdzie ci tyle samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×