Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma dla was żadnej interesującej gry na start PS4 ? Zostańcie przy PS3.

Ja widzę sporo ciekawych gier, kilka z nich pewnie okaże się świetnymi produkcjami. Kupię PS4 choćby dlatego żeby samemu przetestować nowego pada czy nowe funkcje konsoli. Po co mam czekać ? Konsola nie stanieje po pół roku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gry i GRY.

 

Dokladnie. Dla mnie GRY to exy, bo multiplatformowki czy indie mam na kompie, a narazie Sony pokazalo na dobra sprawe zaledwie 3 gry - KS:SF, inFamous:SS, i Driveclub, z czego dwie pierwsze to odgrzewane kotlety z lepsza grafika, a trzecia to taka troche niewiadoma, a fakt, ze deweloper boi sie pokazac gameplay dodatkowo nie nastawia pozytywnie (chociaz wczorajsza garsc info byla calkiem zachecajaca). Wiec tak jak kolega wyzej pisze - poki co lepiej zostac przy PS3, ktore wlasnie dostalo TLoU, a w najlepszym czasie wyjda jeszcze Beyond, GT6 i MGS V - niby tez tylko 3 gry, ale o ile ciekawsze. Dlatego czekam na GC, niech chociaz 4-5 z tych 25 exow przykuje moja uwage to bedzie sie mozna zastanowic nad PS4, bo poki co pudlo do zbierania kurzu za 399$ mi niepotrzebne.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nie wiem. Dla mnie konsola to jedyne źródło grania. Laptop plus konsolka to najlepszy zestaw.

Ja konsolkę zamawiam przed premierą, pójdę do sklepu odebrać a do tego kupię z 2 gierki na start plus P+ i gitarka. Jako ogromny fan wojskowości na długie wieczory wysrtarczy mi choć by sam BF4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię, nie kupię, kupię, nie kupię, oddycham, nie oddycham, oddycham, nie oddycham, nie oddycham, nie oddycham, umrę. kurna, chyba zaraz na was jakąś klątwę rzucę. licytujecie się jak kobity przy stoisku ze szminkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dla was żadnej interesującej gry na start PS4 ? Zostańcie przy PS3.

Ja widzę sporo ciekawych gier, kilka z nich pewnie okaże się świetnymi produkcjami. Kupię PS4 choćby dlatego żeby samemu przetestować nowego pada czy nowe funkcje konsoli. Po co mam czekać ? Konsola nie stanieje po pół roku.

 

Nie stanieję po pół roku? Wystarczy poczekać kilka miesięcy a używki na allegro na pewno będą tańsze które i tak beda mialy gwarancje wiec nie bedzie roznicy.

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pół roku to pierwsze bundle w cenie pustego będą w sklepach już na 99%  :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile z tego wyląduje na koncie oszczędnościowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z gwarancją na PS4 ? Jedne sklepy mają 24 miesiące, drugie zaś tylko12 miesięcy...jak to w końcu jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 jest od samego Sony, a 24 od sklepu.

W tych 24 po prostu masz 12 producenta, a pozostałe 12 to sklep.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, ja tam kupuje w dzień premiery i tyle. Nie mam konsolki rok i jak będziesz szanasa dostać ją jak najwcześniej to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz konsoli planuje zakupic watch dogs, fife 14, diablo, call, kill, AC 4, infamous, destiny. Jeszcze obiło mi się o uszy, że ma wyjść na ps4 dragon age inkwizycja, to tez zakupie sobie ją na nową konsole. Co do gier w niemczech, to tam zawsze jest praktycznie stała cena na premiere 69.99 euro. potem spada do 30 euro czasami mniej, a czasami więcej. Jak się trafi na promocje, to można wyrwać za 12.99 i za 5 euro. :biggrin: Zarobki przeciętnego szkopa 1500-1800 netto euro, więc też nie jest wesolo z grami, ale fakt faktem mają tanie paliwo, chleb i ogolnie jedzenie. A w polsce co? Jak masz szczęście to zapierdzielasz jak wół za 1500 brutto. :D

Edytowane przez farmer23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data okładki 2009 rok więc co to ma wspólnego z dzisiejszym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówił ktoś PS4 w RTV Euro AGD i dostał informację o możliwości realizacji? (Tzn. czy dostanie na premierę?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówił ktoś PS4 w RTV Euro AGD i dostał informację o możliwości realizacji? (Tzn. czy dostanie na premierę?)

 

Ja zamówiłem. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia dostałem napisałem do nich czy konsolkę będę mógł odebrać w sklepie w dzień premiery no i czego nie dostałem danych do przelewu a oni odpisali tak :

 

 

Szanowny Kliencie,

"W przypadku Pana rezerwacji produkt zostanie wysłany do sklepu po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Numer konta do wpłaty prześlemy po otrzymaniu produktu od producenta. Nie możemy gwarantować, że produkt będzie gotowy do zakupu w sklepie stacjonarnym w dniu premiery.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt."

 

 

Trochę mnie to zaniepokoiło. Mimo to mam nadzieje, że jak takie sklepy jak RTV EURO AGD czy Media Markt dają możliwość zamówienia to same takie zamówienie na konsole złożyły u producenta przez co konsole zostaną dla tych właśnie sklepów odłożone oddzielnie.

 

:P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preordera złorzyłem w RTV Euro AGD. Informacja o realizacji zamówienia będzie dostępna na kilka dni przed premierą, będzie to jednocześnie potwierdzenie rezerwacji/preordera.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bój się ten tekst o tym, że nie mogą zagwarantować to tylko wentyl ewakuacyjny. Konsole odbierzesz w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bój się ten tekst o tym, że nie mogą zagwarantować to tylko wentyl ewakuacyjny. Konsole odbierzesz w dniu premiery

 

no tak właśnie po przeczytaniu tego i przemyśleniu zinterpretowałem to ...

Ale straszliwie jestem ciekaw co to jest ten prezent dla zamawiających przed premierą ( nie zdziwię się jak będzie jakiś shit )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×