Skocz do zawartości
BaKaJ-PL

Liga Eventowa

Rekomendowane odpowiedzi

to przeliczę tamte punkty jakoś na 3 wyścigi żeby nie karcić nikogo, a żeby było wszędzie po 3 wyścigi

@bagilks nie mogę ci uznać 2 ostatnich wyścigów bo większą część przesiedziałeś w boksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 3x20 min jest jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jaskiniowiec

Z racji tego, że nie powiedziałem, że absolutnie nie możesz zmienić auta, nie mogę cię więc ukarać.

Ale następnym razem będzie kategoryczny zakaz zmieniania samochodu w trakcie eventu!

Doszedłem do wniosku, że punktów nie będę przeliczał, a każdy następny event będzie miał 3 wyścigi.

eventw.jpg

Dopóki pozostałe, jeżdżące z nami osoby nie wpiszą się na listę, nie będę brał ich pod uwagę w punktacji.<

(Ja osobiście nie pozwoliłbym im w ogóle startować rolleyes.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Klasycznych Muscle Carów

Punkty Osiągów: 550PO

Opony: SM

Rok Produkcji: 1979 lub starszy

Kraj Produkcji: Stany Zjednoczone

Tory:

Indy Road Course - 11 okrążeń

Laguna Seca - 12 okrążeń

Daytona Road Course - 10 okrążeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio jak jeździliśmy był mój kumpel jako obserwator (mini_fm08, z amerykańskiego konta), nie wiem czy go rozłaczyło czy ktoś go kopnął ;) Ale pytanie jest takie, czy mielibyście coś przeciwko żeby jeździł z nami, ale nie był klasyfikowany? (nie klasyfikowany, ponieważ ma male dziecko i nie bedzie miał czasu uczestniczyć w wielu wyścigach), jest bardzo ogarnięty, i nie będzie wprowadzał zamieszania na torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tak długo, ale musiałem sprawę przemyśleć.

Z jednej strony jazda jest dużo ciekawsza, gdy jedzie się w 12 osób zamiast 6, ale jest wtedy większe ryzyko kolizji itp., poza tym osoba nieklasyfikowana jest pewnego rodzaju utrudniaczem (może blokować niektórych) podczas wyścigu, co przełoży się na ich końcowy rezultat.

Mój werdykt jest taki: Każda osoba, która będzie się chciała z nami ścigać, ale nie ma możliwości być na każdym evencie od teraz może uczestniczyć w lidze, lecz nie zostanie ona sklasyfikowana (albo i będzie ;) )

Każdy chętny bez względu na wszystko musi się wpisać na listę chętnych (żebyśmy wiedzieli czy nie jest bezkarnym przypadkowym kierowcą) i dopóki będzie jeździł w porządku będzie miał możliwość startów.

Jednakże nie będzie on traktowany na równi z innymi kierowcami (klasyfikowanymi).

Nie będziemy na niego czekać przed wyścigiem itp.

Więc jeżeli ktoś ma ochotę się z nami ścigać, ale nie będzie miał możliwości startować regularnie, to od teraz ma taką możliwość,

Należy pamiętać jednak o tym, że poważniejsza rozwałka na torze będzie się równała bezpowrotnym wydaleniem z ligi.

Tyle. Poinformujcie swoich znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNY KOMUNIKAT

Ostatnio mam lekkie problemy osobiste i nie mogę grać z wami. Nie wiem ile potrwa uporanie się ze wszystkim. Może tydzień? Dwa? Może miesiąc? A może nawet rok, dlatego przekazuję naczelne dowództwo Aragornikowi. Możesz zrobić z tą ligą co ci się podoba. Jeżeli nie masz na to czasu to znajdź zastępstwo, lub ją rozwiąż.

To narka, do następnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy wymagania znamy tory pojechać coś można. Ale trzeba by było zastanowić się czy są chętni w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem chętny na jeżdzenie... Niestety zajmować się tym nie bardzo mam czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co z dzisiaj? Myślę, że oprócz mnie może by dał radę jechać jeszcze mój kumpel, zapytam go jak będziemy wracać z pracy. O 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja w obliczu tego że liga sie rozsypuje, nie widzę przeciwskazań, a wręcz byłbym za tym żeby ją utrzymać przy życiu, bo fajnie się jeździ w sprawdzonym gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadaj śmialo, samochody only Street&Road , żadnych RC ani RM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę się nie wyrobić do 20 confused.gif to na mnie nie czekajcie. Może na ostatni wyścig zdąże.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał. Wogóle byłbym za tym żeby utrzymać ligę przy życiu, ale tu to powinien się Aragornik wypowiedzieć :) bo dostał ją w spadku. Ja na jeżdzenie jestem bardzo chętny, i gdyby nie brak czasu to pewnie bym się mógł zaangażować w sprawy organizacyjne. Dodatkowo mam prośbę, żeby nie kickować mini_fm08, bo już o nim wcześniej pisałem, i to dobry kumpel jest, i ogarnięty gracz. Mylące jest jego amerykańskie konto;)

Może z takimi graczami "z doskoku" to zrobić tak, ze dopisać ich do listy i punktować, a jak nie będą w jakimś evencie (zresztą można by to rozszerzyć na wszystkich uczestników), to po prostu dostają 0 pkt.

Co do ostatniego eventu, to mnie jechało się tragicznie, wybór Stingraya był złym wyborem, w moim odczuciu... Dodatkowo w pierwszym wyścigu ktoś mnie ładnie wypchnął poza tor, co zakończyło moje marzenia o dobrej pozycji ;) (w drugim lub trzecim, sam walnąłem sivego, za co przepraszam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zobaczę jaka jest rozpiska i spróbuje coś wymyślić :). Jak ktoś może to poprosiłbym o wklejenie wyników to zbuduje jakąś tabelkę na podstawie tego co bakaj zrobił. Ale to dziś po pracy.

Już nie będę go kickował. Po prostu nie wiedziałem, że to ktoś znajomy

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×