Skocz do zawartości
Emir

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

na Hell or Hell też? pokaż screena :)

a tak przy okazji pewnie nikt nie wie jak zrobić żeby można było pograć na kompie w DMC4 za pomocą pada od PS3?

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie mam dmc wymienilem sie ;p ale serio przeszedlem ^^ a co do pada to gdzies na forum pisze jak ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szacun ;] ja wymiękam już na tym DMD na klawiaturze nie moge robić Nero swobodnie tył-przód atak (nie pamiętam nazwy) i exceedy też jakoś słabo wchodzą aczkolwiek nie wiem czy to wina klawiatury czy mojej niesynchronizacji w tym momencie ale zwalmy wine na klawe ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na klaiowe grasz to nie dziwie sie ze ci trudno na padzie to latwo idzie ale tez nie zawsze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Berial pokonany, ale ta gra nie jest wcale łatwiejsza od Ninja Gaiden jak większośc z was tak twierdzi. NG przeszedłem i mało jest takich bossów jak Berial a to dopiero początek... zapowiada się ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra tylko, wszystko pieknie ladnie. Ale jest mozliwosc zapisania gry podczas misji i jak poźniej zaladowac ten zapis zeby nie grac od poczatku misji. Gdy wyskakuje mi okno menu misji daje load i tak od poczetku musze dzialac. Może ktoś pomoc jezeli w ogole jest możliwosc odtworzenia zapisu podczas zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma, zapisuje jedynie zebrane orby i ewentualnie przedmioty a misje trzeba iść i tak od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem i jestem zadowolony^^ od samego poczatku gra wpadla mi do gustu a przede wszystkim sie nie nudzi.

Wie ktos moze czy jest jakis sposob na zdobycie trofea?? bo troche szkoda ze ich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeszedlem i jestem zadowolony^^ od samego poczatku gra wpadla mi do gustu a przede wszystkim sie nie nudzi.

Wie ktos moze czy jest jakis sposob na zdobycie trofea?? bo troche szkoda ze ich nie ma

Nie ma i nie będzie trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak wgrac Save na PS3? Bo chce zagrac na DMD - na pc przeszedlem juz kilka razy w tym i na LDK mode ale chce sobie teraz na PS3 zagrac na DMD tyle ze nie chce mi sie kazdego tybu po kolei przechodzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gram już Dante chyba 13 misja i jestem w misji gdzie trzeba w te fioletowe chmury wchodzic jestem przy takim pomniku co są 3 drogi najpierw trzeba isc prosto a pozniej już nie wiem ciagle mnie cofa wiecie jak to przejsc moze jakis opis jest dajcie linka albo dobrą radą się podzielcie bo gnilem w tym miejscu ze 40 min i sie wkurzam tylko.Dzięki

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gram już Dante chyba 13 misja i jestem w misji gdzie trzeba w te fioletowe chmury wchodzic jestem przy takim pomniku co są 3 drogi najpierw trzeba isc prosto a pozniej już nie wiem ciagle mnie cofa wiecie jak to przejsc moze jakis opis jest dajcie linka albo dobrą radą się podzielcie bo gnilem w tym miejscu ze 40 min i sie wkurzam tylko.Dzięki

gamefaqs.com is your friend. ewentualnie youtube.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj zacząłem swoją przygodę z Devil May Cry 4.

Mam pytanie odnośnie save.

Czy stan gry można zapisać dopiero po przejściu danej misji,czy także w jej trakcie ?

Przyznam,że zapisywałem stan gry w trakcie trwania misji,ale po wyłączeniu gry i ponownym wczytaniu,dana misja zaczyna się od początku,a nie od miejsca jej wcześniejszego zapisu.

Za radę z góry dzięki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj zacząłem swoją przygodę z Devil May Cry 4.

Mam pytanie odnośnie save.

Czy stan gry można zapisać dopiero po przejściu danej misji,czy także w jej trakcie ?

Przyznam,że zapisywałem stan gry w trakcie trwania misji,ale po wyłączeniu gry i ponownym wczytaniu,dana misja zaczyna się od początku,a nie od miejsca jej wcześniejszego zapisu.

Za radę z góry dzięki :smile:

Misje w trakcie trwania się nie zapisują, jak wyłączysz konsolę trzeba iśc misję od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra bajera Dante rządzi nero (czy neo) jednak mu nie dorównuje, tak jak napisałem gra super przeszedłem na x-sie teraz muszę kupić na ps3.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grałem skończyłem dobry tytuł stary ale dobry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:square: he he gram sobie drugi raz , szkoda że taka krótka !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec do czego sluzy wybor typu Automatic na poczatku gry? Jaka jest roznica przy On/Off?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec do czego sluzy wybor typu Automatic na poczatku gry? Jaka jest roznica przy On/Off?

Jak włączysz automatic to jak sama nazwa wskazuje komp automatycznie robi kombosy. Jak wyłączysz to wszystko robisz manualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×