Skocz do zawartości
Emir

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieniam się z kumplem. On daje DMC4 z okładka po JAP , a ja daje GTA 4. Rzecz jasna kolega dopłaca mi trochę gotówki. Mam nadzieję, że obie strony będą zadowolone. A co do DMC4 - grałem w demo i zrobiło na mnie o wiele lepsze wrażenie niż DMC3 ;p Jestem dobrej myśli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 3 dni temu dostałem DMC4 wreszcie w swoje łapki. Gra jest świetna i nie zozumiem malkontentów. Przecież pewnych sprawdzonych patentów się nie zmienia, a grywalności nie zaniżyli. Narazie przechodzę dwa tryby trudności równocześnie i jest łatwo, ale wiem , że potem zacznie się hardcore. Minusem gry nazwał bym od biedy grafikę, która mogła by być jeszcze lepsza biorąc pod uwagę możliwości naszego chlebaczka. Fabuła to cudo, do mnie trafia. Klimat jest idealny i niepowtarzalny, jak to ktoś napisał wcześniej taki devilmajkrajowy xD Muza oczywiście niesamowita i gameplay taki jak się spodziewałem czyli cudowny :DDD Mam nadzieję, że grę ukończę do końca sesji:P <zostaje mi tydzień do egzaminu z informatyki więc będę mógł grać tylko po kilka godzin dziennie> a potem będę się bawił maksując co popadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja 3 dni temu dostałem DMC4 wreszcie w swoje łapki. Gra jest świetna i nie zozumiem malkontentów. Przecież pewnych sprawdzonych patentów się nie zmienia, a grywalności nie zaniżyli. Narazie przechodzę dwa tryby trudności równocześnie i jest łatwo, ale wiem , że potem zacznie się hardcore. Minusem gry nazwał bym od biedy grafikę, która mogła by być jeszcze lepsza biorąc pod uwagę możliwości naszego chlebaczka. Fabuła to cudo, do mnie trafia. Klimat jest idealny i niepowtarzalny, jak to ktoś napisał wcześniej taki devilmajkrajowy xD Muza oczywiście niesamowita i gameplay taki jak się spodziewałem czyli cudowny :DDD Mam nadzieję, że grę ukończę do końca sesji:P <zostaje mi tydzień do egzaminu z informatyki więc będę mógł grać tylko po kilka godzin dziennie> a potem będę się bawił maksując co popadnie

Ja bym fabuły nie nazwał niesamowią. Jest bardzo prosta, dlatego tak szybko trafia do grającego . Ale przyznam - klimacior jest świetny. Ale nie podoba mi się to, że cutscenki są lepsze niż gra. Nero i Dante takie tricki tam odwalają, że nie ogarniam tych akcji, a w grze już nie mogę takowych stworzyć . A w grafice najgorsze są bez porównania cienie. To jakaś kpina, takie kanciate i szybko zanikają :/. Czasem mam wrażenie, że lepiej twórcy by zrobili, jakby nie dawali cieni w ogóle. Właśnie mielę 18 misję z gigantycznym bossem (robi wrażenie ).

Ogółem gra bardzo fajna, jednak nie idealna, ale warto sobię zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,panowie czy graliscie w pierwsza czesc seri???Oczywiscie najlepsza,4 wraca do tamtych klimatow....a co do kombosow,cutscenka to cutscenka ale uwierzcie ze jak opanujecie Nero badz Dante do perfekcji to prawie jak na przerywnikach wyglada...a grafika,hmm port fortuna,slabo wyglada???jezeli tak myslicie to malo widzieliscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że DMC4 na 2 trybach ukończyłem. Wracając do fabuły, dodam tylko że zdania absolutnie nie zmieniam i mimo wszytko nie nazywałbym jej prostą . Znaczy się ogólnie można ją jakoś hmmm względnie szybko streścić, ale ma kilka fajnych zwrotów i smaczków. <W końcu to nie jrpg z fabuła zawiła niczym losy bohaterów z serialu "moda na sukces">. Dla porównania odpaliłem dzisiaj Heavenly Sword’a i co jak co, ale tam fabułę to można nazwać prostą, a postacie szablonowe <w DMC4 np. taki Credo się nam wyłamuje>. Oczywiście nie chciał bym tych gier porównywać, bo tak robić nie wolno. Należy obie wielbić i czekać na kolejne części *____*>.  

Rucus1910, grałem w DMC 1 i szczerze mówiąc bardzo mi się podobała. Dwójka jakoś tak tylko odrobinkę zaniżyła poziom serii , choć wielu by się z tym kłóciło pewnie...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy save z gry przejdą do trophies. Jak mamy konsolę podpiętą do neta to wyniki zapisują się na stronie dmc. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to ciekawi bo z DMC4 wycisnolem siodme poty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie właśnie DMC ma tą szansę żeby były osiągnięcia ze starego save dzięki rankingowi i tej stronie. Sam przeglądałem ostatnio to co ludzie z mojej listy zaliczyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z poziomem 13 w DMC4. Otóż nie mam zielonego pojęcia jak go ukończyć i gdzie mam iść... te chmurki które przenoszą cię w różne miejsca to bezsens roku. Pod koniec doszedłem do miejsca gdzie rozchodzą sie 3 drogi ... ide prosto i znów mam 3 drogi wyboru i tu jest zonk... bo gdzie nie pójdę to jest pułapka

Może ktoś dać małą wskazówkę jak ten poziom ukończyć ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie czy save z gry przejdą do trophies. Jak mamy konsolę podpiętą do neta to wyniki zapisują się na stronie dmc. Jak myślicie?

szczerze to tez jestem tego bardzo ciekaw a co do gry.. jest zamocna xD tylko szkoda ze na filmikach nie widac ran np. po przebiciu mieczem jak bylo na poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem na kompie na max ustawieniach wiec na konsoli nie musze, giera bardzo fajna ale i tak bez "czarnego" pada sie nie obeszlo :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa/maja byc trophies w DMC4?

Bo ja mam go z preowna od paru dni i zem zainstalowal, ale w zakladce trophies nie mam DMC na liscie (i na stronach z trofeami tez nie ma info o DMC4...).

To jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sa/maja byc trophies w DMC4?

Bo ja mam go z preowna od paru dni i zem zainstalowal, ale w zakladce trophies nie mam DMC na liscie (i na stronach z trofeami tez nie ma info o DMC4...).

To jak to jest?

Na pewno nie ma, na tę chwilę, trofeów w DMC4. Czy będą? Też wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie od DMC stanowczo powiedzieli Trophies "NIE!" i trzasnęli drzwiami. Tłumaczyli, że ich system rankingów online jest wystarczająco dobry i nie mają zamiaru bawić się w coś tak zbędnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja już za pare dni będe posiadał DMC. Nie miałem jej w planach jednak moja narzeyczona grajaąc w demko stwierdziła że gra jes super i dziś mi oświadczyła ze ją zakupiła. Z tego co tu widze nie będe żałował i spędzę z tą grą dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tam się wybiera poziom trudnosci? Bo coś za łatwo mi idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie tam się wybiera poziom trudnosci? Bo coś za łatwo mi idzie

Przy wyborze misji masz. Na Humanie i DH jest łatwo. Potem zaczynają się schody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wyborze misji masz. Na Humanie i DH jest łatwo. Potem zaczynają się schody.

OK dzięki za pomoc. Rozumie że im dalej tym trudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze gra jest dobra ale niestety cos z muzyka jest nie tak jestem po 3 misjach i non stop przy walkach leci ten sam utwor to chyba nie jest zbyt dobrze

A mam pytanko co do ukrytych misji czy one sa ukryte w kazdej misji glownej co wykonujemy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem (wersja PC, ale gralem na tv 32" + pad PS3, rezulatak taki sam jak granie na konsoli)

I musze powiedziec, ze ta czesc jest bardzo dobra i nie rozumiem ludzi, ktorzy narzekali na to, ze to stary DMC w HD... System sprawdzony, dobry w sam raz do masterowania tak bylo i jest na szczescie.

Grafika bardzo pozytywne wrazenia.

Story w porzadku, na poziomie trzeciej czesci i na rowni je stawiam.

Gameplay - jest w porzadku mozna zmieniac style podczas walki i bronie. Jedni mogli by powiedziec, ze za malo devil arms jest w tej czesci, ja natomiast nie nazekam zawsze sie ograniczalem do podstawowego miecza i pistolsow + zmiana na Ifrita, wiec mi to nie przeszkadza.

Nero - na poczatku bylem do niego sceptycznie nastawiony ale potem sie przekonalem, jego najwiekasza wada to latwosc w walce lapanie przeciwnikow z duzej odleglosci i przyciaganie ich do siebie znacznie upraszcza sprawe.

Bossowie - fajny design, malo wymagajacy na poziomie human (narazie na nim tylko gralem wiec nie mowie, ze to wada, gram w DMC nie od dzis wiec na wyzszym poziomie moze dopiero "cos sie zacznie dziac")

Fun? Duzo, jak sie lubi taki gatunek to daje duzo radochy, jedni masteruja jakis utwor w Guitar Hero inni "styluja" w walce w DMC.

8.5/9 /10 odemnie na chwile obecna, zobaczymy co wyzsze poziomy trudnosci przyniosa.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie devil hunter, piszecie że pierwsze poziomy są bardzo proste nie powiem trudno nie było ale boss Berial w 2 misji jest strasznie trudny powie mi ktoś jak go pokonac? i czemu czasem od tak dostaje pasek życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go pokonwac to ci nie powiem, musisz sie starac uzywac swojej kochanej demonicznej reki, a co do paska zycia, to kiedy berial domki wokol ciebie, wylatuja z niego zielone orby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bij go aż zgaśnie potem DevilArm (chyba tak to się nazywało ;P) podczas skoku i jak wbijesz go w glebe to DevilArm normalnie i tak w kółko. I jak wyżej napisał po rozwaleniu tych drewnianych domków zostają orby z życiem. Ja męczę się na poziomie Dante Must Die i musze przyznać że potrafi ostro wkurzyć (dlatego robie próby raz na miesiąc a może nawet dłużej xD) i niestety bez itemów już się nie obędzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×