Skocz do zawartości
Emir

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Też nad tym ubolewam, bo się troszkę napracowałem eh :/ Nic co tu dużo mówić, mówi się trudno. Powodzenia w przechodzeniu czwóreczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu intra bylem taki podjarany jak nigdy dotad. Wiesz 1 2 i 3 slaba grafika i te sprawy , a ukonczylem je w cagu ostatnich 3 tygodni. Nagla przesiadka na czwarta czesc i mialem mokro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja też muszę się zabrać za poprzednie części i nadrobić zaległości bo mam wielkiego smaka DMC3 grałem na PC chwilkę.. czyli do misji z bossem stonogą ^^, ale konwersja na PC i to sterowanie, mnie dosyć szybko pozbawiło ochoty na granie za pomocą klawy i myszy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Tego typu gry znacznie lepiej się sprawują na padzie. A wracając do tego, co ktoś wcześniej napisał, że gra jest trudna: doszedłem do 16 levelu jak przecinak. A jestem niedzielnym graczem. Oczywiście jak ktoś chce przejść każdy poziom na "S class" no to inna bajka. Ale czy naprawdę o to tu chodzi? Dla mnie liczy się czysta przyjemność z grania, a nie śrubowanie rekordów. Pozdrawiam niedzielnych jak i starych wymiataczy DMC4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajne ale te cienie w lesie () sa tak denne no ze az sie nie chce na nie patrzec , teraz przechodze na dante must die i ciezko mi idzie ale przejde za kilka tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA "Dante must die" juz koncze, jstm na 19 misji. A jak daleko udalo wam sie dojsc w Bloody Palace?

Moj rekord to 29poziom, czasu mialem pod dostatkiem ale blitz ver2.0 tak mnie sponiewieral ze nie dalo rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skończyłem Bloody Palace Nero to łatwizna Aktualnie testuję swoje siły grając Dante :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem!

Ściągnąłem dzisiaj demo i szczerze mówiąc gra pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest diable grywalna, rozwalanie tych wszystkich maszkar za pomocą miecza, broni w połączeniu z kombosami jest wręcz rewelacyjne No i co ważne jest dość dynamiczna, a pomysł z teleportacją za pomocą tego miecza (R1 + kółko) był strzałem w dziesiątkę. Hm, ta gra chyba trafi na moją wish list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrażeniem!

Ściągnąłem dzisiaj demo i szczerze mówiąc gra pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest diable grywalna, rozwalanie tych wszystkich maszkar za pomocą miecza, broni w połączeniu z kombosami jest wręcz rewelacyjne No i co ważne jest dość dynamiczna, a pomysł z teleportacją za pomocą tego miecza (R1 + kółko) był strzałem w dziesiątkę. Hm, ta gra chyba trafi na moją wish list

Jakiego miecza? R1+O to jego długa ręka no chyba że ja o czymś nie wiem :x

Btw. na Hyper'że styrali tą grę że jest głupia i ogółem ZUO, mnie się demo podoba lubię czasem polać się z berialem ale full'a raczej nie kupię ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hyperze pracują sadomasohistyczne świnie, które kompletnie nie znają się na swoim zawodzie i na GameFactory dali Halo3 10/10... Amerykańskie pedałki Skończyłem ten kanał oglądać i wszystkie jego programy jak usłyszałem co powiedzieli o PS3 Styrali konsolę tak, że proszę siadać oczywiście przy tym, chwaląc każdy aspekt X360. Najbardziej rozbawiło mnie to jak powiedzieli, że "BD zaraz przestanie istnieć, bo wygryzie go HD-DVD" xD To już na TVN Turbo w programie "Gadżet" jak robili test konsol next-gen mieli bardzo obiektywny i profesjonalny reportaż i zakończyli go podsumowaniem "PS3 to konsola na długie lata, a Wii jest wspaniałe dla całej rodziny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Hyperze pracują sadomasohistyczne świnie, które kompletnie nie znają się na swoim zawodzie i na GameFactory dali Halo3 10/10... Amerykańskie pedałki Skończyłem ten kanał oglądać i wszystkie jego programy jak usłyszałem co powiedzieli o PS3 Styrali konsolę tak, że proszę siadać oczywiście przy tym, chwaląc każdy aspekt X360. Najbardziej rozbawiło mnie to jak powiedzieli, że "BD zaraz przestanie istnieć, bo wygryzie go HD-DVD" xD To już na TVN Turbo w programie "Gadżet" jak robili test konsol next-gen mieli bardzo obiektywny i profesjonalny reportaż i zakończyli go podsumowaniem "PS3 to konsola na długie lata, a Wii jest wspaniałe dla całej rodziny".

Trzeba dodać, że w Hyperze przy recenzjach jest bardzo dużo ironii i sarkazmu

Co do DMC. DMC 3 było nudne, Dante z kolejna chwilą coraz to bardziej mnie denerwował. Zuchwały kozak ;p W DMC 4 grałem niestety tylko w demo. Od razu poczułem, że gra jest świeża, wnosi jakiś powiew świeżości do gatunku. Na PS3 będzie tytułem Bardzo Dobrym, miano geniuszu zostanie (zostało ?) przypisane God of War!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC to gra bardzo dobra. I tylko "bardzo dobra" - nic ponad to ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie spłyneło troche kasy na wielkanoc i moge wreszcie nagrac sie w devilka ;d Brat dorwal sie pierwszy do konsoli , wybral poziom devil hunter i... Automatic Mam nadzieje , ze szybko przejdzie i bede mogl sie zabrac za wyzsze poziomy trudnosci bez automatica ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra super polecam! minus gry instalacja na dysk twardy ! DODATKOWE 20 MINUT CZEKANIA:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem grac w DMC4

Jakies 2 godzinki (moze wiecej), dwoch bossow (ten ognisty, co byl w demie i zaba) zaliczonych i... pytanie: czy mi sie wydaje, ze DMC zrobil sie prostszy niz chocby 1 i 3 (gram na Devil Hunter), czy osochozijakby, bo w przeciwienstwie do poprzednich czesci:

- nie zginalem jeszcze z reki zadnego leszcza

- nie bylo nawet takiego zagrozenia

- obydwoch bossow zalatwilem nie uzywajac nawet wspomagaczy leczacych

- cos za czesto mam "Atomic!" w trakcie bojek, a nie uwazam, ze jestem jakims wymiataczem

i teraz pytanie zasadnicze: czy bedzie trudniej? bo na razie idzie mi lepiej niz w Uncharted ;-) wydawalo mi sie, ze demko ma jakis zanizony poziom trudnosci, ale okazuje sie, ze na Devil Hunterze jest jeszcze prosciej... cos czuje, ze na jednym razie sie moja przygoda z DMC4 nie skonczy - kwestia tylko tego, czy mi sie nie znudzi wczesniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczniesz grac na Sons of Sparda poczujesz lekkie zmeczenie a przy DMD juz sie na pocisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra bardzo dobra. aczkolwiek zeby zobaczyc zakonczenie musisz ja przejsc no, 2 razy tyle ze no inna postacia chociaz takie urozmaicenie. ale no robi sie juz nudnawo jak 4x trzeba przechodzic tego samego bossa. ale ogolnie dotrwalem do konca i nie zaluje tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..mam pytanko..mozna tak jak w DMC3 biegac po scianach w DMC4? Bo jakos nie potrafie OVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biegac po scianach o ile pamietam nie. mozna podwojnie skoczyc na sciane. tzn skoczyc na nia, i odbic sie od niej jeszcze wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie bardzo podobala, w liscie gier do przejscia byla na ostatnim miejscu a okazala sie jedna z najlepszych...

ogolnie jak gralem nero to bylo super a jak zaczolem dante to zalowalem ze nie mozna calej gry nero przejsc, jednak po przejsciu stwierdzam ze cala gre powinni zrobic z dante w roli glownej bo o wiele lepiej sie nim gra (no i troche ciezej)...

Gierke kupilem 18 maja o 13 a przeszedlem tego samego dnia o 23 , z jednej strony dobrze bo nie bede siedzial i gral, ale z drugiej zle bo nie bede mial w co pograc, a nie nawidze przechodzic gier po dwa razy, zazwyczaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Human to żenada dla przedszkolaków, zresztą podobnie jak devil hunter, na son of sparda jest normalne, heaven or hell -> banał, dopiero DMD to wyzwanie, chociaż nie tak wielkie jak w DMC3.. jedyny trudny boss to druga walka z Sanctusem, Bloody palace też troszkę żenada, 101 banalnych rund, misje w grze są słabo ukryte łatwe do wykonania i po tyg grania można spokojnie zrobić 100% gry.. Hell or Hell wcale nie jest tak trudne jak się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec jak to jest z tymi dwoma postaciami i misjami? Slyszalem cos, ze jest 20 misji, ja dopiero robie 11 pierwsza postacia, a druga postac ma inne misje czy te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym sie dowiedziec jak to jest z tymi dwoma postaciami i misjami? Slyszalem cos, ze jest 20 misji, ja dopiero robie 11 pierwsza postacia, a druga postac ma inne misje czy te same?

Potem grasz Dante i cofasz sie przez te same misje, ale nie są do końca takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jakos jestem w 12 misji i Dante gram. Dlaczego tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz jakos jestem w 12 misji i Dante gram. Dlaczego tak?

Od 12 zaczynasz grać Dante, nie rozumiem twojego pytania, jak to dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×