Skocz do zawartości
Emir

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

gram gram gram, jestem jak narazie gdzies w 4 misji wiec ciezko mi ocenic. ale jak narazie gra naprawde ciekawa, fajna fabula, smieszne teksty, ciekawa oprawa audio jak i video. i przedewszystkim swietne wstawki filmowe no i oczywiscie same combosy aczkolwiek osoba ktore nie mialy stycznosci z poprzednimi czesciami tej serii moze ona sprawiac pewne klopoty <jak mi>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie jedyny tytuł który mi sie naprawdę podoba na ps3, wszystko fajne - audio, video, fabuła tylko cienie w tej grze sa jakieś takie.... zrobione na odwal ??

bardzo dobra gra akcji można dobrze przy niej przynolajfować xD

ale tez nie dla każdego, kiedyś nie lubiłem gier typu dmc hack&slash, ale teraz to sie zmieniło uważam te gry za bardzo ciekawy rodzaj spędzania wolnego czasu przy konsoli )))

jak dla mnie to jest pozycja "must have" można ją wałkować wielokrotnie, a takim wałkowaniem charakteryzują się ciekawe grywalne gry, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

moje odczucia z gry są niesamowite. Gra jest wyśmienita, dynamiczna. Ciągle w nią gram i jak narazie nie mam zamiaru jej wymieniać. Ten tytuł jest jednym z 6 tytułów, na które czekam od momentu zakupienia PS3. Polecam ze względu na zabawe. Oczywiście są momenty powtarzania się ze wcześniejszymi częsciami ale to i tak mi nie przeszkadzało w ciągłym graniu. Umiejętności zdobywany po otrzymaniu odpowiedniej ilości "suolów" Aby owe zdobyć nie wystarczy w beznadziejny sposób przejść każdą misję ale trzeba wykazać się dynamiżmem, sprytem i szybkością w wykonywaniu każdego ciosu zastosowanego na rywalu aby zdobyć maxymalną ilość pkt i otrzymać wysoką rangę na koniec. Dwuch wspaniałych bohaterów. Poziom jest trochę niśki ale zapewne ze względu na początkujących warjatów. Polecam i zapewniam, że nie wywalićie kasy w błoto. POZDRAWIAM PS-owców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom jst niski? Moze na poczatku. Od "Dante must die" zaczyna sie zabawa i jst naprawde hardcorowo. A czekaja jeszcze 2 kolene poziomy trudnosci ktore bym okreslil jako "extremalny" i "nie do przejscia". Mam ambicje przejsc wszystkie ale chyba na ostatnim skapituluje tak jak w DMC3. Jesli komus uda sie ta sztuka to szczere gratulacje i respecta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyjde przed szereg i powiem że gra jest cienka . Jeżeli chodzi o gry typu hack and slash to wole HS i GOW które są o niebo lepsze. System kombosów jest taki sobie. Ogólnie nie podoba mi się taki schemat jak w DMC czyli przechodzisz z małych do małych plasz niby zaliczając misje. Fabuła jest nudna i zdecydowanie gierka jest na samym początku za prosta. Ale jedno trzeba przyznać że ma widowiskowe wstawki filmowe i hardcorowy klimat który może niektórym pasować (mi osobiście się nie podoba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak w Heaven or Hell można za styl oceny dostać?! Przecież nie będę tylko uników robił czy tauntów! Dante Royal Guardem i Tricksterem udało mi się do B nabić styl, ale Nero nie ma szans! Nawet comba zrobić nie można, bo giną przy jednym dotknięciu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dużo gadać. Gra jest świetna. Ma swój klimat, a jej niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie jest tak bardzo trudna jak np. ninja gaiden. Granie w Devil May Cry 4 sprawia wiele radości i szczerze polecam wszystkim tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm do tych co mówią, że gra nie jest trudna

Owszem jest.. polecam zrobić same S'ki w DMD oraz zabrać się za Hell or Hell tryb grając zwykłym Nero/Dante.. Zmienicie zdanie bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pyt :

1) do czego słuzy ten mały pasek pod paskiem zycia

2) pomimo ze zebrałam parę niebieskich orbow pasek zycia sie nie powieksza , czemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 jest to długość kiedy możesz być demonem

2 musisz mieć 4 fragmenty lub kupić cały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 jest to długość kiedy możesz być demonem

Nie ten niebieski , tylko ten malutki zielony pomiędzy nimi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze gra jest slaba. Nie ma tego klimatu co pierwsza czesc. Nie wciaga tez tak bardzo. Nawet trzecia czesc bardziej mi sie podobala. Panowie z capcomu niech sie chociaz na basen przejda zeby zobaczyc jak wyglada i jak zachowuje sie woda bo to chyba najgorzej wykonany element w grze. Dobrze ze jest jej na szczescie malo. Nie czepial bym sie takiego drobiazgu ale to wygalda tragicznie. Juz nawet na Ps2 robili lepsza. Grafika ogolnie przecietna. W niektorych planaszach ladna w innych juz nie. Pare archaicznych rozwiazan tez mogli wywalic np te glupie bariery na drzwiach ktore znkaja po pokonaniu wrogow.

I dlaczego do cholery za czerwone orby kupuje sie tylko itemy. Kupie sobie wszystkie upgrady hp i juz w sumie mi sie ne przydadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie srednio podoba nie wiem czemu ale jakos mi nie przypadla do gustu

dodam ze to pierwsza czesc w jaka gralem no kiedys w trojke 5 minut zagralem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od walki z Dane na poziomie "son of spardra" poziom yrudności jest juz chory , ciosy mieczem i strzały nic nie dają , dane przerywa każdy atak a ja jego nie moge, mozna tylko ciagle nawalac debil bringerem, to jest słabe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na grze sie zawiodlem. Feeling i mechanika gry w NG jest o niebo lepsza. Jak mozna porownywac jakies koslawe obroty w kilku kierunkach i to jeszcze trzymajac jeden czy dwa przyciski do ninji w ktorej unik robie zawsze do miejsca w ktorym chce byc za jednym ruchem galki. Bloki w devilu tez sa gorsze juz nie mowiac jak wiele wiecej kombinacji i comb mozna wykonac u konkurencji devila. Ogolnie wydaje mi sie ze to taki przyglupi lepiej wygladajacy brat ninji. Grajac w Devila przpomina mi sie GOW:Chain of olympus gdzie wystarczyl jeden cios z dobrym timingiem przy przejsc gre na hardzie(cos jak devil bringer w devilu) a na poziomie god(do odblokowania po przejsciu na hard) sytuacja jeszcze bardziej mnie od tego uzaleznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawórdź się dalej Ale widać, że miły pan happy_stolec albo grać nie umie, albo jedyny tryb jaki przeszedł to devil hunter xD System walki jest niesamowicie bujny, chyba, że ktoś robi w kółko jedną kombinację albo gra na automaticu. NG jest grą całkowicie innego rodzaju i te gry raczej powinno stawiać się na równi, a nie przeciwko sobie, bo w nich o zupełnie co innego chodzi.

PS. Zaliczyłem DH, SoS, Heaven or Hell i 5 misji w DMD, ale postanowiłem przejść Humana bo na początku go sobie odpuściłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawórdź się dalej Ale widać, że miły pan happy_stolec albo grać nie umie, albo jedyny tryb jaki przeszedł to devil hunter xD System walki jest niesamowicie bujny, chyba, że ktoś robi w kółko jedną kombinację albo gra na automaticu. NG jest grą całkowicie innego rodzaju i te gry raczej powinno stawiać się na równi, a nie przeciwko sobie, bo w nich o zupełnie co innego chodzi.

PS. Zaliczyłem DH, SoS, Heaven or Hell i 5 misji w DMD, ale postanowiłem przejść Humana bo na początku go sobie odpuściłem xD

Tutaj się z tobą nie zgodzę,Ninja Gaiden jest tak samo jak DMC slasherem tylko że produkt Tecmo jest z innej półki,tej wyższej.Zawiodłem się na czwórce,po fatalnej dwójce i średniej DMC3 miałem nadzieje że czwórka znowu wskoczy na właściwy tor znany z pierwszej części.Niestety nadzieja jest matką wiadomo czego.

A co do pana Happy-Stolca w zasadzie większość tego typu gier można przejść na jednym combo,ale jaka z tego frajda??? Bo o nią chodzi w grach prawda?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna ale nie czuje sie takiej potrzeby w trudnych sytuacjach kiedy ciosy sa bardziej zbalansowane(patrz.NG:S)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra bardzo podoba niewiele gier ma ten taki dewilmejkrajowy klimat xD teraz już tylko czekac na GOW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na razie tylko demo z PSS i powiem, ze nie bardzo mi sie podobało. Wiem , ze to tylko trial ale wszystko jest w tej grze jakieś takie statyczne.Nie podoba mi się przechodzenie między pomieszczeniami. Ot loading i jesteśmy w następnej lokacji.W demie mało (wogule) interaktywnych przedmiotów itp. Wlaenie potworów z zero interakcji z otoczeniem. Mam nadzieje, ze w wersji full jest inaczej. Z tego typu gier (dem) bardzo podoba mi się Ninja Gaiden sigma. Dożo bardziej dynamiczna i większy wybór, różnorodnośc broni, czarów, technik itp.Przynajmniej tak jest w przypadku dem obydwu gier.

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi DMC$ podoba sie znacznie bardziej od NGS , system walki jest prostszy i bardziej efektowny , nie trzeba zapamiętywać setek kombinacji, główna postać jest ciekawsza i to samo morzna powiedzieć o fabule, projekty poziomow mają znacznie lepszy i mroczniejszy klimat , a potwory to małe dzieła sztki, fabuła tak mnie zainteresowała ,ze nie mogłam oderwać sie od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam gdzie jest ta pomoc ktora jeden z uzytkownikow pisal? Odnosnie secret mission blue orb itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm wygooglaj sobie ta pomoc Ja zrobiłem cały nowy temat z moimi poradami itp.., ale nikt z adminów go nie przykleił i temat poszedł do archiwów.. Jak poszukasz to znajdziesz, a i tak większość rzeczy masz na gamefaqs.. Wczoraj właśnie skończyłem DMC4 na 100% w razie co mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuje pomocy Skonczylem 1 2 i 3 a wczoraj zabralem sie za 4. To pytanie bylo z czystej ciekawosci co sie z tym stalo bo to byl kawal dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×