Skocz do zawartości
Bas

Ustawki On-Line: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post przeczytalem a "inva" nie dostalem. To na czym polegaja Twoje ustawki?

Zapkę wysyłasz Prymkowi. Nawet jak odpowie to nie znaczy, że otrzymasz inv na mecz. 24 starych wyjadaczy o tej porze bez problemu idzie znaleźć. Jesteście dosyć młodymi użytkownikami na tym forum, pograjcie z nami a z czasem na pewno ktoś wam wyśle zaproszenie na mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,takie buty.

Dlatego taki termin został ustalony, żeby jak najwięcej znajomych było dostępnych :) Te osoby, które rozpoczynają mecz o 20 znają się praktycznie od początku bc2 :) dlatego ciężko jest się załapać na starcie :) Trochę cierpliwości. Poczytaj tematy związane z bc2, wyślij zaproszenia dla osób, które się udzielają i graj z nimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Nie zawsze jest 24 graczy. Po dwóch godzinach składy są marne i dobiera się więc warto poczekać  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę wszystkim obecnym, dzisiaj było kameralnie :) Niestety prześladuje nas ten zasrany Heavy Metal, który przy mniejszej ilości graczy niż 24 jest prawie bezsensowny.

Apel do ludzi: nie wychodźcie po pierwszej rundzie, bo ona jest zawsze na próbę i dopasowanie składów. Czasami jedna drużyna dostaje wciry, ale tak jest tylko przez pierwszą rundę. Doszedłem do drugiego teamu po 1. rozgrywce a tam wywiało ze 3 osoby :| Jeśli kogoś wywala to proszę pisać, na pewno inv pójdzie.

Pomimo tego, że się obawiałem jak to będzie, bonus wypadł chyba fajnie, całkiem ciekawie było :D Za tydzień brak ustawki, co by wzmocnić apetyt na następną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok stada wookich skaczących na B był bezcenny.:teehee: Dzięki wszystkim za grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę było ciekawie szczególnie na Arice,dobrze że zostałem do końca bo gdyby nie.to nigdy bym nie dowiedział się skąd pochodzi hs Dizzy'ego biggrin.gif(na szczęście Prymek posiada te tajne iinformację) thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre. Szczegolnie za arice, kiedy to przez poltorej mapy gadalem do wylaczonego hs'a :biggrin: Szkoda, ze co troche jakis granat lecial mi na glowe, ale bylo fajnie. Pozniej z coffee i bzykiem urzadzilismy sobie skakanie na minach :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas dzięki za zapro(brat grał z kumplami w pes'a) dla tego nie odpisałem, niestety panowie i panie ale nie dałem rady dziś się pojawić, musiałem narzeczonej zaglądnąć do auta bo nie chciało palić po tych ulewach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Bas

Dziękuję za zaproszenie na wczorajszy mecz rolleyes.gif

Obowiązki jednak nie pozwoliły mi stawić się na polu bitwyconfused.gif

Pozdrowienia dla wszystkichsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuje za zapro trochę grałem ale potem niestety musiałem wyłączyć miałem problem z tv. A chciałbym jeszcze się zapytać czy jak mam podłączonego hsa to powinien słyszeć graczy mówiących przez słuchawke czy w televizorze teraz słysze w tv a nie wiem jak z tym jest bo za bardzo tym sie nie intere. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze uda mi sie zagrac na nastepnym spotkaniu.

Juz troche potrenowalem w bfa dzis pare razy bylem na podium i szczycie i na 2 mapkach odwalalem robote za innych (kill, sprint do mcoma i pilnowanie go). Bo to co ludzie graja to sie w pale nie miesci, strzelaja we wszystko, czolgami rozwalaja sciany ale do mcoma nikt nie biegnie.

Wczoraj PredatorsPL wyslal mi zapro i widzialem ze graly 2 osoby z klanu JSP. Niestety wtedy mi nie szlo bo mialem lagi i myslalem ze to wina hostujacego polaka, co sie okazalo ze brat sciagal pol dnia torrenta .. ale i tak z lagami bylem na 5-7 miejscu :)

No i jutro lub w piatek przychodzi moje 32" wiec wtedy powinno isc 100x lepiej.

Pozdro i mam nadzieje ze dostane od kogos zapro na Ustawkei dacie mi szanse zagrac z wami.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz troche potrenowalem w bfa dzis pare razy bylem na podium i szczycie i na 2 mapkach odwalalem robote za innych (kill, sprint do mcoma i pilnowanie go). Bo to co ludzie graja to sie w pale nie miesci, strzelaja we wszystko, czolgami rozwalaja sciany ale do mcoma nikt nie biegnie.

czasami ludzie czekają jak liczba ticketów znacznie spadnie: 10-20 aby wtedy podkładać m-comy.

Ja już raz dostałem zjebke, że za wcześnie podkładam m-coma i nie daję ludziom spokojnie pograć.

@BAS. możesz mnie wpisać na listę chętnych/rezerwowych.

Edytowane przez AskONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BAS. możesz mnie wpisać na listę chętnych/rezerwowych.

Wyslij Inva do prykma lub basa z dopiskiem, ze jestes z forum i bedziesz na dluuuugiej liscie chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę z zasłużone urlopu to też tak uczynie :)

Kacper dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslalem zapke do basa - brak odpowiedzi / dodania do znajomych

Do prymka wyslalem - to samo 0 odpowiedzi i oczekuje na akceptacje .. Edit (fak, zap poszedl nie do tego prymka co trzeba ^^)

Jest ktos z forum kto czesto gra w w ustawkach by bas, i bedzie mogl mi wyslac inva jak beda sloty lub ludzie zaczna wychodzic, zeby podtrzymac gre ?

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmuszę do BF-a, zobaczę co z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmuszę do BF-a, zobaczę co z tego będzie :)

Jak włączam Sonkę i widzę że grasz w fifę to mnie zastanawia czy też tak wymiatasz jak w BF-ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam Sonkę i widzę że grasz w fifę to mnie zastanawia czy też tak wymiatasz jak w BF-ie :D

Wątpię, ale gram na manualach i tym się będę usprawiedliwiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Organizuję ustawkę do wbicia trofeów : Demolition Man i Et tu, brute?. Wstępny termin piątek 11. maja o godzinie 20.

Lista osób chętnych:

  • Josephineola
  • Lars06
  • Amigo
  • Tricker20PL
  • Bronx99uk
  • TheBlackSev
  • PolishHunterTeam
  • Jawory
  • Tomo(?)
  • DJYano

Wysyłajcie mi zaproszenia do znajomych na psn z dopiskiem BF 2

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×