Skocz do zawartości
Bas

Ustawki On-Line: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mnie zmyliło że kiedyś było w sobotę,dzięki za odp. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam kamratów :D Nie mogę przegapić ustawki na Vietnamie, więc dziś pod pretekstem korków zmusiłem żonkę do szybszego wyjazdu z Krosna do Gliwic.Jestem już w domciu...zapasy piwa zrobione, paliwo do miotacza w karnisterku....oj będzie palenie...hehe...do zobaczyska :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj planowo startujemy o 20. Mogę się spóźnić tak do 10-15 minut, więc jakby co to bez paniki. W ostateczności gdyby moja nieobecność się przedłużyła to Prymek założy lobby i rozpocznie mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry pani i panowie, ale od drugiej rundy na vatage point mialem teleporty jak w dragon ballu. Wszyscy znikali i pojawiali sie kilka metrow dalej. Dzieki za gre, szkoda, ze tak krotko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za grę!

Tak myślałem, że Vietnam może spowodować niższą frekwencję - max 9v9, a zazwyczaj 7v7. Pomimo tego bawiłem się bardzo dobrze i cieszę się, że obyło się bez większych incydentów (bodajże 2 kosy).

Szczególne podziękowania dla 10 osób, które zostały na koniec i wzięły udział w BBQ :D Było bardzo ciekawie, no i niezwykle śmiesznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też wielkie dzięki za gre ,początek jak zwykle z małymi problemami ,ale za to później miodzio ,finał z miotaczami całkiem spoko taki był skwar ,że większość sie w rzece kompała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kolejna ustawka już bez vietnamu? Niestety go nie mam, a chętnie bym zagrał ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kierownika działu ,gramy coś w ten weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas, mozesz mnie usunac z listy. Wyjezdzam i nie wiem kiedy wroce wiec niepredko ponownie uruchomie konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post zupdejtowany z info o dzisiejszym spotkaniu - ZAPRASZAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na dzisiejszą rozgrywkę, deszcz w Krakowie ostro pada a więc ciągle siedzę przed konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post zupdejtowany z info o dzisiejszym spotkaniu - ZAPRASZAM!

Zmień datę na 31.07whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień datę na 31.07whistling.gif

Dzięki za upomnienie, choroba mnie łapie i coś nie ogarniam - już zmienione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonus i same małpy ) wstyd się przyznać ,ale mało grałem snajperem jak to jest z tym 8x bo chyba jest do wyboru 4x i 12x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8x to standardowy celownik w snajpach a wybrac mozesz standardowo red dota i 4x + w przypadku snajperek 12x zoom

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonus i same małpy ) wstyd się przyznać ,ale mało grałem snajperem jak to jest z tym 8x bo chyba jest do wyboru 4x i 12x.

Jak już napisano wyżej, 8x to standardowy celownik. NIE UŻYWAMY x4, x12 czy też Red Dota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z wami zagram (jeśli wgl mogę) mam Vietnam i HS też oczywiście dzisiaj nie mogę,ale na następną ustawkę postaram się być jutro dodam cię do FR.

PLasgoogle.png

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu informuję, że Ci, którym nawet nie chce się dokładnie przeczytać pierwszego posta (odnośnie kontaktu), inva nie dostaną. Do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu informuję, że Ci, którym nawet nie chce się dokładnie przeczytać pierwszego posta (odnośnie kontaktu), inva nie dostaną. Do zobaczenia :)

Pierwszy post przeczytalem a "inva" nie dostalem. To na czym polegaja Twoje ustawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×