Skocz do zawartości
Bas

Ustawki On-Line: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

1) Jaki dzień tygodnia wg Was pasowałby najlepiej na coś takiego? (myślałem o niedzieli)

2) O której godzinie? (myślałem o 20)

Od razu Ci napiszę, że w niedziele na turnieju były największe absencje, przy propozycjach sobotnich były duże trudności.

Piątki wypadały najlepiej, ale po 21:00, Dużo ludzi pracuje do późna.

Takie miernoty jak nie przymierzając ja, też mogą wyrazić chęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł za który dostaniesz plusa thumbsup.gif

Co do terminów proponował bym sobota,godzina 21.00

rozumiem że 870 i spasa można używać? rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Ja nastawiłbym się na coś w rodzaju " co tydzień inny event ". Jednego tygodnia gramy tylko RPG jak mówiłeś, innego tylko bronią zapasową itd. Oczywiście "normalne" mecze byłyby odgrywane częściej, ale takie eventy jak wyżej wymienione, to bardzo fajna odskocznia od rzeczywistości.

+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu Ci napiszę, że w niedziele na turnieju były największe absencje, przy propozycjach sobotnich były duże trudności.

Piątki wypadały najlepiej, ale po 21:00, Dużo ludzi pracuje do późna.

Takie miernoty jak nie przymierzając ja, też mogą wyrazić chęć?

Każdy może brać udział! :) Z datami liczę zwłaszcza na Twój input, Tank, bo wiesz najlepiej jak jest z frekwencją w konkretnie dni.

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł za który dostaniesz plusa thumbsup.gif

Co do terminów proponował bym sobota,godzina 21.00

rozumiem że 870 i spasa można używać? rolleyes.gif

Oczywiście, z obiegu wypadają tylko SAIGA i USAS :)

@Kasper aka Deeny:

Pewnie, że tak, zróżnicowanie to podstawa - ostatnio na teg rodzaju spotkaniu organizowanym na EAUK bawiliśmy się smoke'ami i AT4 - było przednio! :) Większość oczywiście będą stanowić mecze standardowe, przeplatane różnymi perełkami :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Chetnie wezme udzial w takich meczykach i jestem za CQ. Tak z ciekawosci. Czemu M249 jest zabronione?

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Chetnie wezme udzial w takich meczykach i jestem za CQ. Tak z ciekawosci. Czemu M249 jest zabronione?

Bo jest obecnie jedyną bronią Medyka, która "wystaje z tłumu" i z doświadczenia wyniesionego z klanówek wiem, że "robi różnicę" :) Reszta broni z tej klasy jest super-zbalansowana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysl :thumbsup:

jednakze piatek albo sobota bylyby chyba lepsze, bynajmniej w moim wypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także z miłą checia zagram w takim gronie, pasują mi weekend'y po 20, może nie jeszcze w przyszłym tygodniu bo mam wyjazd na urlop, ale za dwa to jak najbardziej :thumbsup: zawsze sie od Was można czegoś nowego i efektywnego nauczyć:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Chetnie wezme udzial w takich meczykach i jestem za CQ. Tak z ciekawosci. Czemu M249 jest zabronione?

Ponieważ jest przesadzone, w dobrych rękach prawdziwa kosiarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że w turnieju jest około 40 rzetelnych osób, które bym raczej polecił. Myślę, że dwa równoległe spotkania 10 vs 10 można bez problemu zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za , ale teraz mam zajeb z pracą i domem . Jak wszystko ustatkuję to napewno się zapiszę ale z pewnością bas już zapełni f listę o ile już tego nie zrobiłeś :thumbsup:

A w jaki sposób chcesz z balansować squady ?

Jak wezmę udział to napewno na nowym koncie PBB_PL-KJN86 :thumbsup:

+ dla BAS-a :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O miejsce na FL proszę się nie martwić, jest zawsze ograniczona do absolutnego minimum i dla każdego się znajdzie miejsce! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O miejsce na FL proszę się nie martwić, jest zawsze ograniczona do absolutnego minimum i dla każdego się znajdzie miejsce! :)

Ok to dziś Ci podeślę inva :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od którego lvl-u można brać udział ?

Udział może brać KAŻDY (oprócz Michasia), wymagane jest tylko stosowanie się do zasad!

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała sugestia. Z tego co przegrałem na takich meczach widzę, że jednak powinna być hierarchia dowódca/reszta. I w związku z tym wydaje mi się, że docelowo możnaby spróbować pogrupować się w klany. Oczywiście z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo spoko pomysł, też na pewno pogram

co do terminów, to IMO najlepsze są piątki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za !, jak dla mnie pasuje piątek. pracuje do 16. Z sobotą i niedzielą jest różnie, często mnie nie ma w domu bo mam treningi lub turniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Ja z kolei jeszcze nigdy nie byłem na ustawce "forumowej" i bardzo chętnie bym zagrał.

BAS plus za pomysł. Później zaproszę Ciebie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie głupi pomysł. Można spróbować takich luźnych sparingów, bez spinania się. Z tego co pamiętam to już kiedyś organizowaliśmy takie ustawki. Po kilku takich grach skończyło się kłótnią. Następnie zostało wprowadzonych milion zasad i temat ustawek padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała sugestia. Z tego co przegrałem na takich meczach widzę, że jednak powinna być hierarchia dowódca/reszta. I w związku z tym wydaje mi się, że docelowo możnaby spróbować pogrupować się w klany. Oczywiście z czasem.

Pewnie, można tak zrobić, tylko najpierw musimy rozegrać kilka spotkań żeby wykruszyły się osoby, które raczej nie będą się nadawać do tego rodzaju spotkań. Dostawanie się do lobby będzie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" po moim zaproszeniu. Meczów równoległych wolałbym nie organizować, bo jednak chciałbym mieć grających ludzi pod kontrolą w przypadku ewentualnych sporów.

Ogólnie założenie jest takie, żeby odbyło się to w jak najmniej skomplikowany sposób, bez zbędnych zasad i kłótni. Wybija godzina X, zapraszam ludzi, zapełniamy lobby w miarę możliwości i gramy, ot co :) Z zagraniczniakami takie coś wychodzi, czas pokaże czy Polacy staną na wysokości zadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym pogral tylko czy bez hs da rade ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, chętnie zagram , tylko czy obecność na każdym spotkaniu będzie obowiązkowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×