Skocz do zawartości
Bas

Ustawki On-Line: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale musiałem opuścić te piękne gry ;/ Sąsiad z Indii przyszedł i mi ucho zawracał do tego doszła żona :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3h grania. Takiego grania jakiego mi brakowalo. Ostra, wyrownana sieczka. Udalo mi sie zabijac najwiekszych koksow forum wiec jestem zadowolony :biggrin: chociaz wyniki srednie. Dzieki panowie za swietna zabawe :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za grę i stawienie się! Grało się ekstra, przez większość czasu wyrównane teamy i niezła zabawa! :) Pech chciał, żę dzisiaj ewidentnie nie trafiłem z formą i szło kiepskawo, ale zwalę to na kark 8-godzinnego pisania pracy ^^

Niestety nie obyło się bez incydentów i tak jak obiecywałem, jednorazowy wybryk to wypad na następny raz. I tak:

KALVIN27-PL: ban całkowity - cały czas uganiał się za dogtagami, kompletnie nic nie wnosząc do gry, dodatkowo po wysłaniu mu ostrzeżenia wiadomość do mnie o treści cyt. "spierdalaj huju"

bubu82pl: ban następne spotkanie - niechętnie, ale muszę być konsekwentny, brak stosowania się do zasady niegrania Reconem (nie jestem pewien czy USASa też tam nie było) - podejrzewam, że wynikło bardziej z niedoinformowania niż złych chęci, więc tylko ban na jedno spotkanie. Mam nadzieję, że nie będziesz mi miał tego za złe, ale muszę być fair wobec wszystkich :(

Adrian69PL: ban na 2 następne spotkania - uganianie się za dogtagami, co spowodowało odwet i "polowania" drużyny przeciwnej

Pikagda: ban na następne spotkanie - patrz wyżej

Ktokolwiek zaprosi podczas następnego spotkania te osoby, niestety też zostanie poczęstowany banem. Powyższa lista do następnego razu może się jeszcze powiększyć jak wyjaśnię kilka spraw.

Wiem, że dla niektórych może sięt o wydawać nie fair, ale wszystko było jasno określone, wiadomo było, że na początku będą kwasy, ale może dzięki takiej surowości więcej takich sytuacji nie będzie :)

JAKOKOLWIEK niesprawiedliwości i zażalenia PROSZĘ PISAĆ NA PW!, nie zaśmiecajmy tematu!

Dziękuję serdecznie prawdziwym wojakom!!! Grało się ekstra, następny raz coś urozmaicimy! :)

@Skiba - masz 4 lvl, nie kojarzy Cię żadna osoba z którą gadałem i dostałem 1726172 FR i wiadomości, także mogłem to przegapić. Pisałem jednak, że będę zapraszał najpierw "pewniaki".

Krótkie sprawozdanie:

Na początek jak na złość Heavy Metal. Pierwsza runda praktycznie nieważna, bo lobby pomieszało składy i przez większą część rozgrywki dobieraliśmy ekipy. Runda druga to już porządna naparzanka z obu stron, wybuchające helikoptery, latające lufy od czołgów no i epickei ataki i walka o B - Super!

Potem Laguna Alta - wszysyc powoli rozgrzewali paluchy, kilka niezwykle intensywnych walk o flagi, pojazdy wpadające na miny, ludzie wpadający na C4... Miodzio!

Następnie White Pass - obie rundy przy porządnych ekipach, walka non-stop o każdy centymetr mapy. Szybka i wartka akcja, nie było kiedy się nudzić, bardzo fajne mecze!

Oasis. Miazga. Festiwal C4 i śrutu w dupie i reszcie ciała. Respisz się, strzelasz, giniesz. I tak do skutku, od czasu do czasu panika wywołąna przez czołgi bądź też "dżihadowców" :)

I przyszedł czas na Arica Harbor - jatka jak się patrzy. Mechanicy, szturmowcy i medycy pomieszani w tonach ołowiu, dwupoziomowa walka o B jak z najlepszych filmów!

Na zakończenie Nelson Bay i niesamowita jatka przeplatana wojną pozycyjną przy stanie flag 2/2. Dużo zmian w posiadaniu punktów, flag, części ciała - zimowe piekiełko :)

Jeszcze raz dzięki wszystkim przybyłym za udział - mam nadzieję, że do zobaczenia na następnym spotkaniu!

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Że też nie mogłem być. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie najbardziej podobaly mi sie rundy na Lagunie i Oasis. WP nie umiem grac (chociaz lubie mapke). Oasis z shotgunami to bylo cos pieknego. Na arice w WP bylo kilku niesmiertelnych (najwieksze problemy mialem z ubiciem Denegeo chyba. Okropna ilosc olowiu potrafil przyjac), ale ogolnie super. Dostalem jedna kose w rewanzu od Christopha, uniknalem kosy Basa (nie ma zeskakiwania na glowe :tongue:) i chyba ze 2 wylapalem. Na koncu info od Kwasinalda, ze jest walka o pas i sie zmylem juz z Nelsona. Nie lubie tej mapy i ledwo trafialem w ludzi wiec to byla odpowiednia pora na ucieczke z pola bitwy. Czekam na kolejne odslony ustawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych ustawek organizowanych przez użytkownika tego forum (thx Bas) . Ciągle nie mogę zrozumieć osób, które chcą nam zepsuc grę wiedząc jakie są zasady. WTF?!

Jeżeli ktoś zaprasza nieznajomego wypadałoby przedstawić mu zasady gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow takiej ustawiki dawno nie było, zajebista walka na Arice  o B, rzeź  była podobna jak w CoD, wyrównane mecze, nic tylko znowu czekać na sobote :)

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za grę, było naprawdę super, jakieś dwie kosy odruchowo mi weszły w czasie tych 10 meczy, jeśli komus sprawiły przykrość to zgóry mówię sor :thumbsup: nie uganiałem się jednak za nikim bo to nie mój rewir, w przyszłą sobotę niestety mnie nie będzie ,:confused: ale za dwa wracam do walki, pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogłem sprzedać kilka ale zabijałem z G3 :thumbsup: nawet jak stałem 1 metr od przeciwnika :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że zagrałem tylko jedną rundę,ale żona chciała oglądać jakiś film romantyczny.confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony podziękowania dla organizatora :thumbsup: Nie wiem jak Wy ale ja mógł bym odpuścić już sobie granie na publiku :smile: Cieszę się , że cały czas panowała kulturalna atmosfera i co najlepsze wyrównana walka :ok: Pozdro dla ludzi z którymi grałem w squadzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to mozna ale nie uganianie sie zeby komus sprzedawac co chwilie , wiadomo jak biegniesz i widzisz ziomka plecami to kosa bo akurat taka mozliwosc byla ;p przynajmniej ja tak to rozumiem ;p

Kreciliscie moze gameplay ?fajnie ja by ktos nagrywal ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bas to kosy można sprzedawać czy nie ? bo mi się wbiło jedną może dwie

Można, byłoby bezsensownie w ogóle zakazać noży - zresztą z tego co pamiętam to coś takiego próbowano już zrobić na "Ustawkach" i nie wyszło, więc ja też nie będę próbował :)

Broń jak każda inna, chodzi o to, że niektórych denerwuje jak się biegnie za kimś 50m po to żeby zdobyć blaszkę - takim sytuacjom mówimy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Basa za organizację takiej ustawki, fajnie się biega po polu walki jak nie słychać tych wszędobylskich czujek :). No i przechodzenie na bieżąco zawodników z jednej drużyny do drugiej bardzo dobrze się sprawdza, dzięki temu nie było jednostronnych rund a o to przecież chodzi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wczorajszą gre bardzo fajnie się grało mimo drobnnych incydentów z nożami ,można by było trochę bardziej zbalansować teamy ,ale to może następnym razem jak Bas ogarnie jaki poziom każdy uczestnik sobą reprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna. Na początku w naszym składzie nie było zbyt wielkich emocji bo mapa olbrzymia a grających 8 na 8. Potem było już tylko lepiej :thumbsup:

Ja za dogtagami latałem - chciałem utrzeć noska adrianowi, który rozpoczął kolekcjonowanie blach jako pierwszy. Każdy z naszego składu dostał od niego po dwie, trzy kosy więc stwierdziłem, że trzeba mu coś udowodnić. Niestety przy polowaniu ucierpieli także inni gracze z drużyny przeciwnej (głównie chyba forel22), którzy grali asfaltami. Za to serdecznie przepraszam. Po reprymendzie organizatora na arice odpuściłem, chociaż on dalej próbował mnie oskalpować. No cóż, w kolejnych meczach na szczęście tego unikniemy :thumbsup:

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Bas mam pytanie o co chodziło z tym że ja wchodziłem ty z Prymkiem wychodziłeś ??? Bez słowa wyjaśnienia . Chcieliście pograć sami to napisz nie wchodź czy coś... Wczoraj czekając na zapro do meczy zobaczyłem że wywaliłeś mnie ze znajomych... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam obowiązku trzymać Cię w znajomych, a ludzie uczestniczący w grze nie też nie wyrażali się o Tobie przychylnie, więc wolałem nie ryzykować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam obowiązku trzymać Cię w znajomych, a ludzie uczestniczący w grze nie też nie wyrażali się o Tobie przychylnie, więc wolałem nie ryzykować :)

No nic opinie to opinie.... Mam nadzieję że następnym razem dasz mi się wykazać nie bazując na opiniach :smile:

Bo wyrażać możę się o mnie każdy a nie każdy może mnie lubić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holek co Ty za głupoty piszesz że wbiłem każdemu od Was po dwie, trzy kosy ??? Przez cały wieczór wbiłem około pięciu z czego dwie przy uav, a resztę gdzieś w biegu. Na Arice już nie grałem więc nie pisz takich kłamstw że biegałem za Tobą.

Edytowane przez Adrian69PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu sie zaczyna wojna o kosy? Jak juz macie cos do przedyskutowania to robcie na privie. Nie wiem jak inni, ale ja mam serdecznie dosc tych bezsensownych sporow z nozem w roli glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bubu82pl: ban następne spotkanie - niechętnie, ale muszę być konsekwentny, brak stosowania się do zasady niegrania Reconem (nie jestem pewien czy USASa też tam nie było) - podejrzewam, że wynikło bardziej z niedoinformowania niż złych chęci, więc tylko ban na jedno spotkanie. Mam nadzieję, że nie będziesz mi miał tego za złe, ale muszę być fair wobec wszystkich :(

Spoko luz :D Dura lex, sed lex. Po prostu zostałem zaproszony do meczu, ale nikt nie protestował jak odpaliłem snajpera no i nie podejrzewałem, że są jakieś zasady ustawek ( w końcu to nie turniej tylko gra just for kicks) :D Jak tylko dostałem wiadomość od osoby, która zarobiła strzała z USASa (tak tak był USAS :D ), to zmieniłem klasę, a chłopaki z drużyny przywołali mnie do porządku :D

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holek co Ty za głupoty piszesz że wbiłem każdemu od Was po dwie, trzy kosy ??? Przez cały wieczór wbiłem około pięciu z czego dwie przy uav, a resztę gdzieś w biegu. Na Arice już nie grałem więc nie pisz takich kłamstw że biegałem za Tobą.

Przestań bajki opowiadać. Sam kilka od Ciebie oberwałem. Jak byłem chwilę z Hołkiem w drużynie co chwila słyszałem, że za nim biegasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze za tydzien zagram z wami, wysle zapy do paru osob i mam nadzieje ze zaprosza do gry. Bo chcialem pograc wczoraj i mnie bas nie zaprosil.

Apropo sygny, cos sie nie updateuje, teraz mam 9 lvl (shpan)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×