Skocz do zawartości
Bas

Ustawki On-Line: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, obecność nie jest obowiązkowa - robimy mecz z osobami, któe są dostępne, nie trzeba wcześniej dawać znać czy się będzie czy nie. Kto jest online o 20 w sobotę, ten dostaje zaproszenie, ot co! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie też jestem chętny jak znajdzie sie wolne miejsce to chętnie pomogę odstrzelić pare łebshotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wyslalem zapke. Pomysl jest swietny i mam nadzieje, ze realizacja bedzie tak samo dobra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł extra! Duży plus dla Ciebie Bas!

Bardzo chętnie wezmę udział w takim przedsięwzięciu (jak się uda dopchać :rolleyes: ).

Mnie również najlepiej pasują piątki, bo w soboty tego ...udzielam się zazwyczaj towarzysko. Ale normą jest ogół a nie margines, więc jak będzie w sobotę to też okazjonalnie będę chciał pograć.

Pozdrawiam :thumbsup:

Ps.

Szkoda że saigi nie będzie można. Ulubiona moja pukawka. Wiem, że trochę przegięta....ale ludziki tak fajnie z butów wyskakują :pardon:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest konkretny pomysł jak powrócić do grania w dobrym towarzystwie bez udziału osób trzecich :thumbsup:

Jak dla mnie dzień bez różnicy - byleby na forum było info kilka godzin wcześniej, że gramy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie od następnej soboty. O 20 wszystko się zaczyna co sobotę.

W tygodnu też chętnie bym sobie pograł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny. Jak będę online o tej porze to z checią dołącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Basem jak i jego wiernym towarzyszem Prymkiem zawsze i o każdej porze :D A dokładnie wczoraj mieliśmy podobny meczyk, po jednej i drugiej stronie w większości sami znajomi z forum.Zacięta walka i ile przyjemności niezależnie z wyniku.Jestem za!!!

Nie ukrywam że pomysł z rozegraniem meczyków z jednym rodzajem broni jest świetny...mam nadzieję że zagramy klasą recona na Heavy Metal hmmm może i na hardzie :D

Edytowane przez christophpoland1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny. Niestety brak hs, ale jakoś damy radę :) Niedawno wróciłem do gry, więc za dużo się po mnie nie spodziewajcie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest konkretny pomysł jak powrócić do grania w dobrym towarzystwie bez udziału osób trzecich :thumbsup:

Bas napisał, że może się zgłosić każdy, osoby "trzecie" też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. thumbsup.gif Tylko nie wiem czy będę miał jakieś szanse confused.gif (gram od niedawna) Ale spróbować zawsze można. tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bas napisał, że może się zgłosić każdy, osoby "trzecie" też.

Pod pojęciem osób trzecich miałem na myśli randomów, którzy często psują nam rozgrywkę na serwerze polaków :tongue:

A tutaj każdy kto będzie grał będzie rozgarnięty, jeżeli nie w pierwszym meczu, to w kolejnym (w którym nierozgarnięty już udziału nie weźmie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pojęciem osób trzecich miałem na myśli randomów, którzy często psują nam rozgrywkę na serwerze polaków :tongue:

A to w takim wypadku, tak. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko będę dostępna o 20 w soboty to piszę się na to w 100 procentach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eliminujesz klase Recon ze wzgledu na stroj Wookie? czy ze wzgledu na sniper rifles?

Bo chyba Wookie z NS2000 i czujkami ruchu to nic zlego?

Daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ze wzgledu na kulki. Czasem leci po kilka motion mines na jeden obiekt i jest jedna wielka pikawa na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliminuję klasę Recon przez kulki, tylko i wyłącznie - niestety podręczny wallhack to za dużo, żeby zezwolić na użycie tej klasy. W turnieju Tanka gramy bez Reconów i jest świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze się na to również :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie juz wyslane .niestety nie bedzie mnie przez 2tyg :pinch: a po powrocie pewnie :D sobote zawsze mam wolna :woot:

Pozdrowionka :* :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny. Niestety brak hs, ale jakoś damy radę :)

Bez hs'a to właściwie bez różnicy z kim grasz. Nie podpowiesz gdzie wróg, nie zaklniesz, nie pogadasz. To tak jakbyś był randomem. Dlatego wydaje mi się, że hs powinien być obowiązkowy.

Nie jest to jakiś absurdalny wydatek, a nadaje grze inny wymiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×