Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

podłączyłem do kabla na dłuższą chwilę i działa DZIĘKI!

swoją drogą od czego zależy uruchamianie konsoli z pada?

czasem mi sie włącza a czasem nie....czy możliwe, że jest to spowodowane tym, że konsole wyłączam pstrykiem z tył na noc? i przez to gubi info o padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tym ze po powrocie od kumpla nie sparowales pada z konsola. Jezeli Pad jest sparowany z Twoja konsola, to uruchamianie padem powinno dzialac. Wylaczenie konsoli od tylu nie powinno miec zadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia w tym sensie, ze nie resetuje "pamieci" konsoli. Ale jak masz wylaczony pstryczek z tylu to chocbys caly dzien probowal to nie wlaczysz PS3 padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia w tym sensie, ze nie resetuje "pamieci" konsoli. Ale jak masz wylaczony pstryczek z tylu to chocbys caly dzien probowal to nie wlaczysz PS3 padem.

oczywiscie ze wlaczam...ale konczy sie to w ten sposob, ze po wcisnieciu PS button swieca tylko 4 diody na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak posluchac rad z wczesniejszych postow innych forumowiczow i:

-sparowac pada z konsola za pomoca kabla USB,

-zresetowac pada i przy wlaczonej konsoli nacisnac PS button.

Jak to nie podziala to ja nie mam pomyslow na chwile obecna. Nawet sam nie poprobuje, bo moje PS3 sie spier....z pierwszym listopada odmowila poslugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu padl BRlaser w moim ps340gb.W sklepie nie mieli 40gb wiec wymienili mi na 80gb z dualsh3 ,a wiec mam 2 pady duala3 i sixasis ktory pozostal od oddanej konsoli i tutaj pojawil sie problem poniewaz sixasis nie chce wspolpracowac z konsola bez kabla usb. Probowalem to juz przelaczac itp. ale nie daje rady. I tak dual3 dziala swietnie, a sixasis jest bezuzyteczny.Jesli mial ktos podobne problemy prosze o podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu padl BRlaser w moim ps340gb.W sklepie nie mieli 40gb wiec wymienili mi na 80gb z dualsh3 ,a wiec mam 2 pady duala3 i sixasis ktory pozostal od oddanej konsoli i tutaj pojawil sie problem poniewaz sixasis nie chce wspolpracowac z konsola bez kabla usb. Probowalem to juz przelaczac itp. ale nie daje rady. I tak dual3 dziala swietnie, a sixasis jest bezuzyteczny.Jesli mial ktos podobne problemy prosze o podpowiedz.

Powiem to ostatni raz, opcja szukaj. To juz chyba 6 temat zalozony z tym samym pytaniem...

Nowi...

Na dole pada masz taka dziurke... wsadz tam spinacz albo cos podobnego, to zrestartuje pada, potem podlacz go ponownie kablem i bedzie dzialal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uzywa sie takiej opcji na forum jak szukaj, a nie zaklada 235-ty temat tej samej tresci.

Po drugie nie dostales do PS3 instrukcji?

Po trzecie: zresetuj pada tym guziczkiem z tylu...potem pad powinien bez problemu polaczyc sie z PS3. Wiem, bo sam oddalem jedna PS3 do naprawy i mam teraz 80GB (ktore i tak nie omieszkalo sie popsuc ale to juz zupelnie inna sprawa ) i bez problemu uzywam SixAxis'a i DualShock'a na zmiane w zaleznosci od tego, ktory blizej lezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem pół roku temu DS i nim głównie gram, powiedzmy około 1h dziennie w weekendy trochę więcej.

Pękła guma nałożona/przyklejona do lewego drążka. Jak to się nazywa fachowo lub po angielsku ?

Da się to reklamować ? Gdzie kupię taki element ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokupiłem pół roku temu DS i nim głównie gram, powiedzmy około 1h dziennie w weekendy trochę więcej.

Pękła guma nałożona/przyklejona do lewego drążka. Jak to się nazywa fachowo lub po angielsku ?

Da się to reklamować ? Gdzie kupię taki element ?

Spróbuj reklamować. Może przyjmą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem sobie gazetke z Auchan. Oferta świąteczna - Pad ( nie podali, czy DS3, czy SIX..., ale miał logo SONY widoczny na zdjeciu i PSButton ) kosztuje ze 199zł, na 69 zł !!! Nie wiem, czy miało być 169 zł, bynajmniej jest 69zł. Nie wiem jak jest naprawde, nie sprawdzałem. Ale jeśli tak jest, to biore 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądałem sobie gazetke z Auchan. Oferta świąteczna - Pad ( nie podali, czy DS3, czy SIX..., ale miał logo SONY widoczny na zdjeciu i PSButton ) kosztuje ze 199zł, na 69 zł !!! Nie wiem, czy miało być 169 zł, bynajmniej jest 69zł. Nie wiem jak jest naprawde, nie sprawdzałem. Ale jeśli tak jest, to biore 3

Jeśli to nie błąd w druku, a pady faktycznie są oryginalne to nic tylko brać ile jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie błąd w druku, a pady faktycznie są oryginalne to nic tylko brać ile jest

A jeśli to błąd w druku to nie dostaniesz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gazetce na stronie auchan.pl nic takiego nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też sprawdzałem, jak ktoś to sprawdzi i okaże się prawdą ( w co wątpię ) to jade i kupuje bez namysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądałem sobie gazetke z Auchan. Oferta świąteczna - Pad ( nie podali, czy DS3, czy SIX..., ale miał logo SONY widoczny na zdjeciu i PSButton ) kosztuje ze 199zł, na 69 zł !!! Nie wiem, czy miało być 169 zł, bynajmniej jest 69zł. Nie wiem jak jest naprawde, nie sprawdzałem. Ale jeśli tak jest, to biore 3

ale gazetke w wersji papierowej? czy na stronie gdzies?

No właśnie ja też sprawdzałem, jak ktoś to sprawdzi i okaże się prawdą ( w co wątpię ) to jade i kupuje bez namysłu

tez bym kupil jednego mialbym wtedy 4 a najtansze jakie widzialem to na allegro za 82.50zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To prawda w gazetce na Białystok jest sixaxis za 70zł a za 170 :/ DS3 oczywiście od sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda w gazetce na Białystok jest sixaxis za 70zł a za 170 :/ DS3 oczywiście od sony.

to kup mi ze dwa a tak serious to tylko taka zakrojona akcja dla Białegostoku? fak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by za takie marne pieniądze sprzedawali to od razu bym dwa brał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz w gazetce z auchan Zory kolo Rybnika jest konsola 80 gb z dwoma grami(platyna) w cenie 1299zloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie auchan.pl jest stara gazetka. Ja mam od 25.11. Może dziś już wstawili, nie patrzyłem. Gazetke drukowaną sprawdzałem. A czy to DS3, czy Sixaxis to nie mam pojęcia. Jutro jade do Auchan troche pokupowac, to sprawdze jak jest i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest gazetka "Zabawki" i jest w niej sixaxis za 69 zeta. Idę kupić.

Poza tym fajne 'zabawki' sprzedają - fallout 3, killzone, wściekłe psy - po prostu... zabawki! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest gazetka "Zabawki" i jest w niej sixaxis za 69 zeta. Idę kupić.

Poza tym fajne 'zabawki' sprzedają - fallout 3, killzone, wściekłe psy - po prostu... zabawki! ;-)

potwierdzam, fajne zabawki, zastanawiam sie czy kupic sobie jeszcze jednego pada? no ipsp jest w dobrej cenie, chociaz ze 3 mieszki temu sprzedalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sixaxisa nie kupil, wolalbym dualschocka ale on powinien byc od poczatku a nie ze teraz mam wydawac na niego kase :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×