Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

i to dla mnie jest totalna glupota !!! jak za sam kolor trzeba placic dodatkowe 30 zeta... nonsens... zeby jeszcze mozna bylo kupic za 179 bo nie maja na stanie tam gdzie patrzylem... zgroza poprostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to dla mnie jest totalna glupota !!! jak za sam kolor trzeba placic dodatkowe 30 zeta... nonsens... zeby jeszcze mozna bylo kupic za 179 bo nie maja na stanie tam gdzie patrzylem... zgroza poprostu...

Pewnie czarnych sprowadzono do nas więcej niz białych więc i cena białasa wyższa (szkoda źe cały nie jest biały tzn. także przyciski, analogi).

Cóż pozostaje złożyć zamówienie i czekać, takie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem mojego DS3. Pad cięższy, penie leży w ręku, wibracje idealnie wyważone (nie za mocne, nie za słabe). Ogólnie rzecz ujmując - jestem zadowolony Już nie będzie łza kręciła się w oku kiedy odpalę jakąś grę na ps2 i pad będzie "wariował"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem mojego DS3. Pad cięższy, penie leży w ręku, wibracje idealnie wyważone (nie za mocne, nie za słabe). Ogólnie rzecz ujmując - jestem zadowolony Już nie będzie łza kręciła się w oku kiedy odpalę jakąś grę na ps2 i pad będzie "wariował"

Proponuje przejsc MGS4 z DS3 - wibracje w tej grze sa genialne, nie ograniczaja sie do jakiegos tam bzykniecia kiedy postac obrywa lub strzela. Zreszta jak mozna zobaczyc w creditsach az 6 osob zajmowalo sie tylko i wylacnzie wibracjami. Do tego dochodza estereggi z nimi zwiazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polsce one juz sa co nie? Wie ktos ile wynosi cena czarnego dualshocka w MM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje przejsc MGS4 z DS3 - wibracje w tej grze sa genialne, nie ograniczaja sie do jakiegos tam bzykniecia kiedy postac obrywa lub strzela. Zreszta jak mozna zobaczyc w creditsach az 6 osob zajmowalo sie tylko i wylacnzie wibracjami. Do tego dochodza estereggi z nimi zwiazane

Między innymi kupiłem DS3 dla MGS4. Za każdym razem jak widziałem coś wielkiego to wyobrażałem sobie jak by ta scena wyglądała z DS3 w ręku. Od jutra tnę MGS na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam takie dziwne może pytanie, ale koszatniczka od mojej siostry pogryzła mi PAD i wygryzła 3/4 guzika START . Pytanie teraz gdzie można by było kupić taki guzik nie kupując całego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup najtańszy pad do PS2 lub PS3 na Allegro i przemontuj gumkę, nic innego mi nie wpada do głowy...

A co to ta "koszatniczka"?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup najtańszy pad do PS2 lub PS3 na Allegro i przemontuj gumkę, nic innego mi nie wpada do głowy...

A co to ta "koszatniczka"?...

koszatniczka to takie coś myszko chomik z genami psa

hmmm z tym padem dobry pomysł , a może ktoś z forumowiczów ma jakiś zwalony pad i odsprzedałby mi sam guzik po jakiejś atrakcyjnej cenie ?? Nie bardzo potrzebny mi dodatkowy pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszatniczka to takie coś myszko chomik z genami psa

hmmm z tym padem dobry pomysł , a może ktoś z forumowiczów ma jakiś zwalony pad i odsprzedałby mi sam guzik po jakiejś atrakcyjnej cenie ?? Nie bardzo potrzebny mi dodatkowy pad.

Koszatniczka taz lubi Playstation.

Wczoraj naprawilem pada, na ktorym postawilem juz krzyzyk. Czy wie ktos do czego dokladnie sluzy dziurka od spodu pada. Wciskajac (igla albo drucikiem) ten przycisk po rozkreceniu pad sie wylacza, ale moze ma inne specjalne przeznaczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze koszatniczki ogolnie sa "koneserami" padow, moje zjadly mi kabel z pada do ps2

a co do pada, to mimo wszystko polecam kupno nowego, masz okazje przesiasc sie na DS3

Fayabusa,

sluzy to do "restertu" pada, potem mozesz go bez problemu podlaczyc do innej PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze koszatniczki ogolnie sa "koneserami" padow, moje zjadly mi kabel z pada do ps2

a co do pada, to mimo wszystko polecam kupno nowego, masz okazje przesiasc sie na DS3

no w sumie pewnie jak nikt nie będzie hojny z guziczkiem to pewnie DS3 się pojawi w moim pokoju .

a te koszatniczki to mi już też pilota objadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge ci przesłac to czego ci brakuje lub masz zniszczone. Mi ostatnio spadł SIXAXIS na panele i pekla obudowa i zostawilem sobie wszystkie przyciski i baterie. Wiec jesli chcesz to pisz na gg 7162109.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszatniczka taz lubi Playstation.

Wczoraj naprawilem pada, na ktorym postawilem juz krzyzyk. Czy wie ktos do czego dokladnie sluzy dziurka od spodu pada. Wciskajac (igla albo drucikiem) ten przycisk po rozkreceniu pad sie wylacza, ale moze ma inne specjalne przeznaczenie...

Guzik do resetowania pada. Potem podobno można go sparować z inna konsolą czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas zastanawiam czy kupić czy nie?

Kupować na ebayu za 120zł czy w sklepie za 150zł?

i najgorsze biały czy czarny?

poradzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały czas byłem przekonany, że kupię sixa, ale jak już mówiłem. Czasami gram w gry na ps2 i jak poczuje drżenie pada, to łza kręci się w oku. Dlatego kupiłem DS3. Moim zdaniem to najlepszy wybór. Pad Jest cięższy przez to sprawia wrażenie solidniejszego (tak, wiem six był dobrze wykonany, ale wrażenie jest jakie jest). Grając w UT3 czy MGS4 jest całkiem inne wrażenie. Po prostu jak już będziesz miał DS3 to six będzie spełniał rolę pada dla kumpla co przychodzi pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepiej w sklepie czy na ebayu?

Czarny czy biały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w sklepie niedaleko mnie. Jeżeli też masz taką możliwość to radzę osobiście kupić. Zawsze masz towar dostępny od ręki

Biały czy czarny? Ja mam czarny. Tylko przez chwilę zastanawiałem się jaki wybrać, ale wziąłem ten kolor bo pasuje mi do konsoli. Co innego gdybym miał białe ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem DS3 bialego na ebay. pad z hong-kongu 33E przesylka byla za free urzywam go juz jakies 3 miesiace i jest wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj grałem sobie GTA IV i w pewnym momencie zauważyłem, że Niko zaczyna sam strzelać. Przyjżałem się bliżej przyciskowi R2 i okazało się, że nie stawia do pewnego momentu żadnego oporu, przez co naciska się go zupełnie nieświadomie. Rozkręciłem go więc i okazało się, że złamała się sprężynka (najprawdopodobniej od wyrobienia). I teraz ... co z tym fantem zrobić? Gdzie taką sprężynkę można dostać ? (Zaznaczam, że nie mam ochoty wydawać 150 zł za nowego duala, przez sprężynkę za 2 gr).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem białego DS'a i jest śliczny ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz go po prostu oddać na gwarancji zamiast sam sie z tym bawić. Zapewne od ręki dali by ci nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem z SIXAXIS-em. Identyczny. Tak samo sprężynka poszła. Mam DS3 więc spoko, jednak gdyby się dało SIXAXIS-a naprawić byłoby świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było na gwarancję oddać to by Ci nowego dali. Teraz pewnie za późno bo go rozkręciłeś. Jedyne co mi przychodzi do głowy to wymiana sprężynki - zdobytej z jakiegoś starego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×