Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o Tranqulizer Gun'a? To jest najlepsza broń w całej grze... Grałem tylko z nią.

Jedynie na bossach używałem ostrej.

Chyba, że chodzi Ci o te małe, elektryczne?

Tym dziadostwem nie grałem, także nie wiem. Tranqulizer jest idealny na każdą okazję.

Akurat jest dokładnie odwrotnie - jeśli już mówić że jakaś broń jest najmocniejsza w grze to zdecydowanie jest nią właśnie to dziadostwo. Śmieszna sprawa że poradnik smaruje ktoś kto nie raczył nawet przetestować wszystkich dostępnych broni.

Śmierć zamiast uśpienia zdarza się tylko przy usypianiu/paraliżowaniu siedzącego przeciwnika - można albo poczekać aż taki delikwent wstanie i w tedy zrobić z nim porządek, albo zasejwować i sprawdzić stan pacjenta po akcji i jeśli mamy trupa zamiast śpiocha to reload.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa że poradnik smaruje ktoś kto nie raczył nawet przetestować wszystkich dostępnych broni.

Zapraszam do napisania lepszego :) Nie? To siedzimy cicho i durne komentarze zostawiamy dla siebie...

Skąd Ty wiesz co ja przetestowałem, a co nie przed pisaniem poradnika...

A smarować to możesz kromkę chleba smalcem :D

Napisałem, że nim nie grałem. Jeśli mam już być mega dokładny to pograłem nim jedną misję i zupełnie mi nie podszedł, więc tak jakbym nim nie grał w ogóle.

Jestem typem co lubi walkę na dystans, więc tak, dla mnie osobiście ten mały + Peps to było nieużyteczne dziadostwo.

A to, że dla innego są odpowiednie to tylko plus, że gra daje taką możliwość zabawy stylami gry.

Dlatego stwierdziłem, że się nie nadaje, skoro to samo mogę zrobić Tranqu, a amunicji nigdy mi nie brakowało, więc potrzeby do zmiany broni nie widziałem.

Broń palna? Mówiłem że na bossach jej używałem, to co tu więcej pisać? Wole styl na cichego i bez mordowania, to trudno żebym bronią palną wymachiwał...

Także jak przyleci mi ktoś i rzuca hasłem, że czegoś w tej grze nie przetestowałem, to mam ochotę wrzepić bana na tydzień ^^

Nie masz o mnie pojęcia, a tym bardziej jak grałem to zachowaj to dla siebie.

PS.

Z mojej strony jedyny wyjazd poza temat. Jak chcesz dalej prowadzić dyskusje to na PW, chociaż długo tam nie pogadamy, gwarantuje ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty wiesz co ja przetestowałem, a co nie przed pisaniem poradnika...

no ciekawe skąd... o, wiem - stąd:

Chodzi Ci o Tranqulizer Gun'a? To jest najlepsza broń w całej grze... Grałem tylko z nią.

Jedynie na bossach używałem ostrej.

Chyba, że chodzi Ci o te małe, elektryczne?

Tym dziadostwem nie grałem, także nie wiem. Tranqulizer jest idealny na każdą okazję.

Widzę że małe ekhem... skoczenie gula nastąpiło. Głęboki oddech i policz sobie do trzech.

A co do pisania poradnika, to cóż - niespecjalnie mam czas na coś gruntownego, natomiast moje mini porady do Deusa czy Batmana znajdziesz w odpowiednich tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę po raz pierwszy. Wpadły trofea Pacifist, Foxiest of the Hounds oraz Legend. Gra jest nieziemsko wciągająca i dopracowana. Bawiłem się przy niej lepiej niż przy Wieśku 2 i Skyrimie. Zostały 4 trofea do platynki :)

W ogóle grę rozpocząłem na średnim poziomie mieszając style rozgrywki, ale po dobrych kilku godzinach wywaliłem wszystkie save i zacząłem od nowa na najwyższym poziomie trudności bez zabijania i alarmów. Skradanie jest po prostu mistrzowskie - miejscami lepsze niż w MGS 4.

Deus Ex: Human Revolution ląduje w pierwszej trójce najlepszych moim zdaniem gier wraz z Half-Life 2 i Red Dead Redemption.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dzisiaj Deusa,obejrzałem wszystkie zakończenia jakie ma do zaoferowania gra i powiem jedno: Human Revolution to jedna z lepszych gier w historii branży

Miałem naprawdę duża rozmkinę po przjesciu Deusa nad przyszłością rodzaju ludzkiego,co z nim dalej będzię,co z tym światem będzię.

Polecam ten tytuł i teraz biję się w pierś że we wrześniu Deusa wymieniłem(jakoś mi nie podchodził,ale teraz dałem drugą szansę)

Teraz zakup dodatku i próba wbicia platyny :)

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zakup dodatku i próba wbicia platyny :)

Polecam - dodatek naprawdę wart swojej ceny, pozatym poprawili trochę grafikę i drobne błędy...

Szkoda, że nie zdecydowali się na więcej tego typu DLC'ków...

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się też tutaj pochwalę. Dzisiaj wpadły trofea za przejścia na natrudniejszym poziomie trudności i jednocześnie trofea: Pacyfizm i Ninja kontra system. Zostały jeszcze 3 poboczne trofea które ominąłem ale bez problemu będę mógł do nich wrócić czyli będzie moja trzecia platyna :) oczywiście nie byłoby tego gdyby nie poradnik i pomoc Patricko. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche zabugowany ten Deus, wczoraj wykupiłem augment na stożki widzenia i po paru minutach stożki nagle znikają a w menu stożki znowu są do wykupienia. Zrobiłem reload pare razy (save przed wykupieniem) i to samo za każdym razem aż w końcu zrobiło się tak, że mam stożki na radarze a w menu są niewykupione. Zdarzyło się też kilka razy tak, że jak przenosze ogłuszonego i go puszczam to nagle robi się dead :/ W tej grze więcej trzeba się wysilić żeby nikogo nie zabić niż przy wybijaniu wszystkich. Ale ogólnie gra jest

bardzo, bardzo, bardzo dobra.

Czy jest jakaś możliwość powrotu do FEMY? Nie wziąłem jednego e-booka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów to ja przy żadnym z 2ch przejść z żadnym się nie spotkałem, no ale może akurat miałem szczęście. Co do powrotów do terenów związanych z questami (fabryka Sarifa, placówk z podziemnym więzieniem itd.) to niestety nie ma możliwości powrotu do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości powrotu...

I ja również żadnych bugów nie doświadczyłem - miałem wersję na płycie, a teraz grałem w wersję kupioną na PSS i wszystko było ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w wersji z psn ta gra jest po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w wersji z psn ta gra jest po polsku ?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedowidzę czy na PSN jest ta gra za 29zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest za 29, za 39 jest bundle z dodatkami. Jest też bundle za 36 ale to jest wersja bez napisów PL. Taka gra za taką cenę to śmiech na sali, niektóre klasyki z psxa są droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu jest po polsku czy nie ? Bo jest info na psn ze są napisy PL, ale jakiś czas temu była informacja na ps3site że Deus ex z psn jest tylko po ang - Sony naprawiło to czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka i dodatek z PSS są z polskimi napisami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy żeby zrobić ten trofik by ludzi nie zabijać trzeba od samego prologu się pilnować z tym ?? czy dopiero od momentu jak dostaniemy w helikopterze tą broń usypiającą ??Czyli od momentu misji w fabryce ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jaśniej...

Bundle za 36zł jest ANG?

Bundle za 39zł jest PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w opisie jest napisane.

Wcześniej nie zaglądałem w opis, stąd moje pytanie. Dzięki za odpowiedź. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie

doszedłem do pierwszego bossa i wydaje mi się że mam za mało broni żeby wygrać to starcie.(gram na najtrudniejszym poziomie)

Posiadam pistolet maszynowy i prawie 40 naboi do niego plus jedną minę jeden granat EMP i jeden granat bodajże wstrząsowy plus oczywiście broń do usypiania.

Czy według Was tym zestawem dam radę go załatwić czy wczytywać wcześniejszego sejwa i jeszcze dozbierać jakąś spluwę z wystarczającą ilością naboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to przy pierwszym bossie masz porozrzucaną broń oraz różne miny/granaty po pomieszczeniu, więc nie powinenieś mieć problemu zwłaszcza że dosyć szybko pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×