Skocz do zawartości
BaKaJ-PL

Lexus Is F '07 Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz grać tylko na ps3 w gt5 to nie warto wkładać tyle kasy w bądź co bądź zabawki.

ale GT5 to nie gra w która gra się 2 tygodnie i odkłada na półkę ;)

ja gram od daty premiery, i wyścigi sieciowe strasznie mi się podobają

póki co nie mam kasy na g27, ale kolega ową ma, i jest kozacka - dlatego się na nią napaliłem

jak nie grałem w GT5 to na kompie ciorałem w LFSa i trochę w taka internetówkę, zapomniałem nazwy ale całkiem fajna gra była, z dość wysokim realizmem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram czasami w lfs i dfgt wystarczy w zupełności. Podstawowa różnica to sprzęgło i skrzynia biegów. Jeśli i tak będziesz używać łopatek i nie przeszkadza ci hałas FF to można polecić DFGT. FF w g27 troche szybciej odbija ale w wyścigach nie jest to tak ważne, bardziej przydaje się to w drifcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 1k zł to dla Ciebie nie jest jakiś duży wydatek to nie wiem nad czym się zastanawiasz. A jeżeli musisz na to zbierać to szkoda zachodu, bądź co bądź to tylko zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętaj, że nie będzie ci łatwo od razu.

ja próbowałem 2 razy po 2h u wujka i dalej cieniaszę :P

pewnie dlatego, że autem nie jeżdżę.

Problem sprawia mi to, że trzeba tyle machać kółkiem :)

ogłoszenie parafialne:

Wyścig będzie kontynuowany od 10 okrążenia.

Mistrz pokoju ustawi 19 okrążeń. Po starcie ustawiamy się w takiej kolejności jak skończyliśmy, tj.:

medmaxx

bakaj

bagilks

smaczne jablko

jaskiniowiec

aragornik

Robimy limit jazdy na 2-gim biegu, żeby nie było niepotrzebnych kraks i po przejechaniu mety wyścig zaczyna się od nowa.

Pytanie kiedy?

Zajmie nam to jakieś 25 minut (wyścig). Nie będzie kwalifikacji. Nie tylko ty med ucierpisz, bo ja też miałem pewną przewagę :P

ogłoszenie parafialne no. 2

Mam młodsze rodzeństwo i niestety czas antenowy mam obecnie do 20.00 (w tygodniu), więc proponuję przesunąć starty na 19.30.

Jeżeli komuś to nie będzie pasowało to odejdę z ligi.

Jeżeli akceptujecie powyższe warunki to robimy restart jutro o 19.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej byłbym skłonny zakończyć wyścig na obecnym etapie niż restartować cały.

Poproszę kogoś żeby robił za safety car przez 1 okrążenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to lotto;P bo jakos sie z tym lexusem nie moge pogodzić także i tak znam swoją lokatę hehe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf?

ciekawe kiedy?

nie wiem tylko dlaczego startowałem z 5 pozycji a na kwalifikacjach pokazywało, że mam 1-wszy czas.

Ty 2 razy orałeś pobocze, a ja tylko raz :)

Spadam do szkoływink.gif

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może od następnego wyścigu będziemy startować w kolejności takiej jak w generalce?

I nadal nalegam na pełny dystans wyścigu.

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy?

bardziej mi chodziło o meda, bo miał pewną przewagę nad resztą, a po restartowaniu całego wyścigu mógłby go ktoś punkąć na starcie.

Załatwcie to z nim. Jeżeli się zgodzi to zrobimy restart całości.

Co do kwalifikacji to można by zrobić odwróconą kolejność na starcie, ale za dużo z tym jest roboty (okrążenie formujące itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko , dla mnie to w sumie obojetne.

Bakaj może zrób nowy nabór, bo 6 zawodników na torze to trochę mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy to czołówka odjedzie reszcie jeszcze szybciej.

Tak to przynajmniej będą się musieli trochę pomęczyć z wyprzedzeniem reszty.

Poza tym to ci z czołówki wykręcają na tyle dobre czasy w kwalifikacjach (które pełnią też funkcję treningu), że i tak startują z pierwszych miejsc.

Nawet jeśli nie będzie kwalifikacji to część osób będzie chciała dołączyć do pokoju wcześniej i trochę poćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01092011265.jpg

Pierwsza sprawa:

Smaczne_jablko - miałeś DC, wg. regulaminu żeby otrzymać jakiekolwiek punkty trzeba ukończyć minimum 75% wyścigu (ragulamin jest u mnie na kompie i nikt go jeszcze nie widział :P ) czyli byłoby to 20,25 okrążenia. Twój DC zdażył się na ostatnim zakręcie (u mnie) na 18 okrążeniu. Licząc, że miałeś minutę przewagi (międzyczas z medmaxxem 1.0x) byłbyś na 19 okrążeniu i ukończyłeś je max. w 75% tak więc nie powinieneś się łapać do klasyfikacji, jednakże użnałem, że byłoby to wielce niesprawiedliwe, dlatego postanawiem przyznać ci 2pkt (tak jakbyś zajął 7-me miejsce)

Przewinienia:

1. Wjechałem jarowi w tyłek na spince, za co przepraszam. Jestem gotowy przyjąć karę za ciężkie przewinienie (jeszcze nie wiem ile to będzie +30s?), w wyniku czego poszkodowany stracił 2 lokaty

2. Smaczne_jablko - niebezpieczny powrót na tor

na pierwszym okrążeniu zjechałeś na pobocze w wyniku czego wpadłeś w poślizg. Próbowałeś od razu wrócić na trasę i prawie staranowałeś meda, a ja ledwo cię wyminąłem. Przewinienie nie miało większych konsekwencji dla innych kierowców, dlatego uznaje je za lekkie, dodatkowo w wyniku zaistniałej sytuacji i tego, że jeździsz raczej bezkontaktowo poprzestaję na upomnieniu słownym

Więcej protestów i inne takie proszę podsyłać na forum. Postaram się je szybko rozpatrzyć.

... a teraz podliczę punkty :)

lexusa.jpg

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to sprawdzić?

mam nadzieję, że nie trzeba sprawdzać powtórek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×