Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pablos chyba jednak bug skoro na 2 lvlu wykupionym miałem max 85 a po wykupieniu 3 lvlu nadal mam max 85...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartus007 a w jakiej wadze? w heavy weight speed i foot work to max 85 :] chyba nie wyobrażasz sobie, żeby koleś ważący 145 kilo byl tak samo szybki i tak samo szybko poruszał sie po ringu jak ktos kto waży 60 kilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bug, w każdej wadze jest pewne ograniczenie, i na nie więc trafiłłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, grajac ostatnio z komp zauwazylem pewnego "buga", obilem mu nerki do krwi po czym obalilem go do parteru, jak wielkie bylo moje zdziwienie kiedy przez dobre 2 min w pelnym dosiadzie obijalem go po nerach, a reakcji zadnej O_o ani go nie zacmilo, ani sedzia nie zareagowal, tak jakby tych ciosow w ogole nie bylo. W 2 rundzie powtorzylem schemat w parterze ale tym razem zastosowalem kolana na zebra z pozycji boczne, tluklem kolejne 2 min bez przerwy prosto na cialo gdyz komp na tym poziemie trudnosci gardy nie uzywal i co? znowu nic. Zniesmaczony rozegralem tak 3 pojedynki z komp, wszystkie z podobnym skutkiem. Ostatecznie wlaczylem walke z samym soba aby miec 100% pewnosci i okazalo sie iz ciosy na korpus z pelnego dosiadu, pozycji bocznej oraz kolana na korpus z clinchu w stojce nie sa w stanie ani znokoutiwac ani zamroczyc rywala o przerwanej walce nie mowiac. Jak dla mnie jest to niedopuszczalne bo mozna kogos walic po nerach cala runde i nic. Owszem ciosy te sa w stanie kogos zamroczyc lub wygrac walke ale pod warunkiem iz uzywamy ich w stojce w postaci kopa czy mocnej piesci gdyz jak zauwazylem proste nie sa w stanie nikogo skrzywdzic. Wczesniej stycznosc mialem tylko z UFC z 2009 i tam kiedy ktos mial czerwone nery sedzia normalnie po dluzszym obijaniu w parterze przerywal walke lub kolesia po prostu zamraczalo tudziez sam sie poddawal, a tutaj takie ciosy mozna sobie w dupe wsadzic, jak dla mnie to gigantyczny blad gdyz z taka wiedza zmienia mi sie diametralnie styl walki bo wiem z enie musze przenosic gardy na korpus poniewaz takie ciosy nic nie wnosza i moge spokojnie chronic tylko glowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny problem. W trybie symulacji w stojce okopuje tlów przeciwnika przez 3 rundy i oprocz sianiaka nic mu sie nie dzieje(mowa u UFC) jednak kiedy odpale Pride to po 1 rundzie koles juz nie moze sie ruszac i pada na ziemie -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zgodzić, ale tylko co do ciosów pięściami jaki i łokciami w parterze na tułów. Nie da się nimi wygrać walki, choć powodują obrażenia.

Kopnięcia na korpus w stójce jaki i kolana na korpus w parterze są skuteczne i można nimi wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zgodzić, ale tylko co do ciosów pięściami jaki i łokciami w parterze na tułów. Nie da się nimi wygrać walki, choć powodują obrażenia.

Kopnięcia na korpus w stójce jaki i kolana na korpus w parterze są skuteczne i można nimi wygrać.

tak czkolwiek potrzeba na to 3 rund, okopywalem kogos przez 2 rundy non stop, az w koncu znokautopwalem go backfistem i w statystykach po walce uszkodzenie tulowia to bylo jedyne 70%. Troche nie oddawalo krwiaka na jego zebrach. Ogolnie Tryb symulacji pozostawia wiele do zyczenia, nie mowiac o tym iz w pride kazdy cios dziala znacznie lepiej jak chocby te na nery i to nawet z pozycji bocznej gdzie normanie mozna tak kogos poddac

i czy mozna zrobic "latajace kolano" na korpus z bocznej w UFC? bo w pride wystarczy przytrzymac L1 i do tego button a w ufc to sie nie sprawdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam 3 rund nie potrzeba, nawet na wyższych poziomach trudności.

Trzeba odpowiednio się ustawić 4-5 soczystych kolan na żebra i po walce.

Nie wiem czy może problem leży u ciebie w tym okopywaniu non stop,bo w trybie symulacji szybko spada energia i kolejne uderzenia nie mają mocy.

Ja na pałę nie walę, trzeba najpierw w parterze wyłączyć obronę przeciwnika, wymaga to trochę wprawy ale wtedy każde uderzenie jest skuteczne.

Np wyłączenie wszystkich rąk przeciwnika, 2-3 łokcie w pozycji bocznej i nie ma co zbierać.

MMA to nie mortal kombat tylko gra stratergiczno taktyczna. Trzeba mieć plan na zwyciestwo i umieć go zrealizować.

A ty grasz na uproszczonym parterze czy zaawansowanym?

Dzisiaj nawet długo testowałem to wszystko o czym pisałeś i prawie zawsze miałem uszkodzenia tułowia 100%, kolana w parterze i w klinczu ok , okopywania tułowia ok

tylko jak pisałem wcześniej nie da się skończyć przeciwnika ciosami na korpus w parterze.

Ja gram prawie wyłącznie tryb UFC, setki walk za sobą i nie mam jakiś większych zastrzeżeń oprócz tego że walki trwają za krótko. Miałem kilka decyzji na setki walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam 3 rund nie potrzeba, nawet na wyższych poziomach trudności.

Trzeba odpowiednio się ustawić 4-5 soczystych kolan na żebra i po walce.

Nie wiem czy może problem leży u ciebie w tym okopywaniu non stop,bo w trybie symulacji szybko spada energia i kolejne uderzenia nie mają mocy.

Ja na pałę nie walę, trzeba najpierw w parterze wyłączyć obronę przeciwnika, wymaga to trochę wprawy ale wtedy każde uderzenie jest skuteczne.

Np wyłączenie wszystkich rąk przeciwnika, 2-3 łokcie w pozycji bocznej i nie ma co zbierać.

MMA to nie mortal kombat tylko gra stratergiczno taktyczna. Trzeba mieć plan na zwyciestwo i umieć go zrealizować.

A ty grasz na uproszczonym parterze czy zaawansowanym?

Dzisiaj nawet długo testowałem to wszystko o czym pisałeś i prawie zawsze miałem uszkodzenia tułowia 100%, kolana w parterze i w klinczu ok , okopywania tułowia ok

tylko jak pisałem wcześniej nie da się skończyć przeciwnika ciosami na korpus w parterze.

Ja gram prawie wyłącznie tryb UFC, setki walk za sobą i nie mam jakiś większych zastrzeżeń oprócz tego że walki trwają za krótko. Miałem kilka decyzji na setki walk.

ale jak to robisz ze kolanami kogos dobijasz w pozycji bocznej? bo ja naciskam X jak glupi, laduje okolo 20 kolan i nic sie nie dzieje oprocz tego ze ma krwiaka...

gram na zaawansowanym i jak wspominalem w Pride takich problemow w ogole nie mam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnie w zależy od sytuacji. A ty grasz swoim stworzonym zawodnikiem w trybie kariery czy oryginalnym?

Wiele zależy od zawodnika np Oveereem to robi demolkę kolanami czy to w klinczu czy w parterze u innego kolana są bezużyteczne bo ma inne atuty.

A jak kończę? bardzo różnie wszystko zależy od ułożenia przeciwnika, odpowiedni kąt odpowiednie wyłączenie obrony przeciwnika

2 młotki czy łokcie dla odwrócenia uwagi ,trzeba mieć miejsce na zamach kolanem i jak soczyscie wchodzi to czuć i widać.

Czasem to kombinacja lewe, prawe czasem tylko jedno soczyście kilka razy ładuje.

Może ty masz jakiś problem z klawiszologią włącz sobie jeszcze raz tutorial w parterze dla pewności, bo u mnie na prawdę (prawie) wszytko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie korzystalem z tutka ;p ale chyba czas go faktycznie wlaczyc. dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie możemy się doczekać tego patcha. Niby jest gotowy i jak nie wiadomo o co chodzi ....

Certyfikacja łatki u Sony i M$ kosztuje po kilkadziesiąt tysięcy $ od platformy, więc w obecnej finansowej sytuacji THQ woli zaoszczędzić kosztem graczy.

Obym się mylił....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID Veezo_ zagram spary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID Veezo_ zagram spary

mog z Toba cheetnie zagrac, tylko nie wiem, kiedy bede na PSN:D.... grzybumonkey jakby co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzybu87

wyslalem zaproszenie

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po dluzszej przerwie odpalilem sobie UFC, i rozegralem dwie walki online. Nadal tragedia. grajac 2 t<godnie w street fightera, to czuje sie jak mucha w smole - pooo prooosstuuuuu wszyyyyystkoo jeeest taaaaaaak wooollnneeeee ze idzie sie wyjebac. Sama walka to prawie slideshow.

Koles w 30 sekundzie mnie obalil Cerone´em (ja gralem Maynardem) i wyplacil mi chyba moze z 8 strzalow i bylo po walce. Dodam, ze probowalem transition, ale bez efektu... Nie kumam tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tej gry, jednak w PS Store nie moge jej odnaleźć, mogłby mnie ktoś nakierować na jej demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kupuj i poczekaj na EA UFC, a demo w PS Store w wyszukiwarce w prawym górnym rogu wpisz po prostu ufc 3 i demo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki ;).

No właśnie wpisałem w wyszukiwarce ufc 3 i wyskoczyly mi same dodatki i karnety i gra bez dema..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tej gry, jednak w PS Store nie moge jej odnaleźć, mogłby mnie ktoś nakierować na jej demo?

A ja Ci polecam UFC 3. Gra naprawdę jest MEGA!!!! Jak lubisz takiego typu produkcje to porwie Cie na calego. Z drugiej strony nie ma co czekac na EA UFC bo moge spieprzyc sprawe jezeli gra bedzie podobna do EA MMA. THQ odwalilo kawak dobrej roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem do tej pory tylko w samochodówki i przede wszystkich pozycje sportowe typu FIFA i PES ;). Dzięki za opinie!

Mam nadzieje, ze to nie będize off-top - jesteś w stanie potwierdzić, ze w Store znajduje sie demo UFC 3, chetnie bym zobaczyl jak to wyglada przed ewentualny zakupem, wchodzac w wyszukiwarke i wpisujac ufc 3 mam tylko same dodatki, kartnety i pelna wersje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem do tej pory tylko w samochodówki i przede wszystkich pozycje sportowe typu FIFA i PES ;). Dzięki za opinie!

Mam nadzieje, ze to nie będize off-top - jesteś w stanie potwierdzić, ze w Store znajduje sie demo UFC 3, chetnie bym zobaczyl jak to wyglada przed ewentualny zakupem, wchodzac w wyszukiwarke i wpisujac ufc 3 mam tylko same dodatki, kartnety i pelna wersje..

kiedys byla na pewno, bo sam sciagalem ;), ale czy jeszcze jest to nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce pograc non-ranking - zglaszac sie na PSN:)

poziom - medium, full roster bez CAF, symulacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×