Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie trzymać poziom Source'a to myślę, że może z tego urosnąć konkretna gra.

Martwi mnie tylko, że jest zapowiadana na PSN, co może świadczyć o tym, że będzie to tylko popierdółka do natrzepania kasy.

Bo nie ukrywam, że w CS'a na PS3 bym z miłą chęcią pograł z konkretnymi ludźmi.

Spędziło się przy tym trochę czasu na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source ssie na PC ; P , Tylko stary dobry Cs 1.6! , Oj grało się grało, lata..; -)

A na Ps3, No nie powiem.. Chciałbym to zobaczyć. Z miłą chęcią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ta nowina wzbudziła we mnie więcej obaw niż uciechy.... bo jeśli coś lekko za przeproszeniem "zjeb*ą" to gracze PCtowi im tego nie darują i zlinczują twórców. No ale wizja CSa w bardzo dobrej grafie, z jakimiś dobrymi nowinkami... no i bez żadnych hackerów .... to było by coś ..... zwłaszcza jakby dali tę gierkę za 50 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy. Niedługo mają być pierwsze gameplaye, bodajże z jakiś targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosimy do działu PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak będzie wyglądał system kupowania - będę sobie musiał dokupić klawiaturke do pada?! :tongue:

"b82 b83 b83 b84 b43 .,.,.,.,.,.,.,.,.,." :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogliby zrobić coś w rodzaju listy bindów pod jednym przyciskiem.

Wciskamy ten przycisk i mamy bindy, np. na M4, Granaty, itd.

Nie musimy latać po listach i kupować ręcznie, tylko klik i mamy wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogliby zrobić coś w rodzaju listy bindów pod jednym przyciskiem.

Wciskamy ten przycisk i mamy bindy, np. na M4, Granaty, itd.

Nie musimy latać po listach i kupować ręcznie, tylko klik i mamy wsio.

Wszystko ładnie pięknie ale to już jak mamy dajmy na to 5000$

Lecz po pierwszej rundzie możemy mieć tylko 1000$ - za to kupimy tylko zestaw granatów :P nie mówiąc już o amunicji... Ciekaw jestem strasznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nie Twój problem, tylko twórców :D

W końcu gra tworzona jest przez samo Valve, to musi coś znaczyć :] Po prostu im zaufajmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale to już jak mamy dajmy na to 5000$

Lecz po pierwszej rundzie możemy mieć tylko 1000$ - za to kupimy tylko zestaw granatów :P nie mówiąc już o amunicji... Ciekaw jestem strasznie :)

No właśnie dlatego powiedziałem, że Lista Bindów. Masz mało kasy, to sobie zrobisz binda i na to. Masz full kasy to masz binda na pełny osprzęt, itd.

Na kompie się tak robiło to nie widzę problemu, żeby tu tak było.

Ale znając życie to dadzą nam jakiś kołowrotek na środku ekranu i zanim nakupimy co chcemy, to przyleci jakiś gość i powystrzela jak kaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji umieszczonej z jednym z portali wynika iż drużyny będą 5-osobowe a amunicja do zakupionych broni będzie darmowa. Jeżeli ta gra wyjdzie na konsole to gracze pc tacy jak ja nie darują tego valve, to samo tyczy się diablo 3 od blizza. Niestety ale wiele rzeczy nie da sie przeskoczyć robiąc grę na konsole(bez uproszczeń rozgrywki się nie obędzie). Uproszczenie niektórych tytułów spowoduje tylko utratę pozycji na rynku. Utrata pozycji i jakości odbija się bezpośrednio na ilości sprzedanych gier które zostaną wydane później, no chyba że rzeczywiście uda się zrobić grę idealną. Z doświadczenia jednak wiem że żaden port gry z konsoli na komputer czy z komputera na konsolę nie jest dobry ze względu na zbyt daleko idące upośledzenie produktu wynikające z uproszczenia rozgrywki.

Prawdopodobnie ta gra będzie niezauważalna na konsolach czy komputerze, gdyby wychodziła tylko na PC wzbudziła by na pewno spore zainteresowanie. Gram od czasu do czasu w CS jak mnie najdzie i muszę powiedzieć że gracze spodziewają się bardziej rozbudowanej gry opartej na tych samych zasadach (większa ilość ekwipunktu, broni itd) + jeszcze lepsze wsparcie dla modów no i oczywiście lepsza grafika. Fajnie było by zobaczyć też mapki z większą ilością graczy. Pytanie co czeka nas jeżeli gra wyjdzie na konsole ? uproszczony system kupowania, być może mniejsza ilość ekwipunku, mniejsza ilość graczy no i z modami może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie będzie tak jak teraz jest na PC, o tym można zapomnieć. O cross-gamingu również można zapomnieć, bo konsolowi gracze byliby non-stop jechani przez tych PC-owych.

Oby tylko tego za bardzo nie uprościli i oby ich za bardzo wyobraźnia nie poniosła przy dodawaniu nowych broni czy mapek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wizja CSa w bardzo dobrej grafie(...) to było by coś

Będzie na silniku Source, tak jak CS: Source, więc graficznie mocno różnić się raczej nie będzie.

W końcu gra tworzona jest przez samo Valve, to musi coś znaczyć :] Po prostu im zaufajmy :P

Gry nie robią ludzie z Valve, tylko zewnętrzne studio. Valve tylko nadzoruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na jakieś filmiki z rozgrywki na ps3.

Na pewno nie kupie tej gry w ciemno poczekam na jakieś wasze relacje z rozgrywki.

Na PC już bardzo rzadko gram w cs 1.6 na konsoli by to się zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na więcej info - sama informacja jest świetna.

Sam spędziłem łaadne lata z CS'em na PC więc chętnie bym zagrał.

Valve imo nigdy nie zrobiło czegoś słabego, także mocno wierze że projekt sie uda.

Gra wychodzi tylko na PSN - też troche mam tutaj obawy że będzie czymś ala Modern Combat ale z drugiej strony...

Teoretycznie Valve ma Steama i dużo wypuszcza gier cyfrowo także możliwe że najpierw pojawi się na PSN/XBL a potem dopiero w pudełku.

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na Gameplaye ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cross-gamingu również można zapomnieć, bo konsolowi gracze byliby non-stop jechani przez tych PC-owych.

Nie jeśli PS3 dostanie obsługę K/M. A właśnie się okazało że dostanie! :) (MOVE'a też). Będzie można jechać graczy PC :P Xboxa nie. Oni nie dostaną supportu K/M ;)

Najnowszy trailer a w nim potwierdzenie cross platformowego grania:

http://kotaku.com/58...s-debut-trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ten temat skacze z dzialu do dzialu :biggrin: Dobrze rozumiem,ze nie trzeba bedzie tych idiotycznych konwerterow za 400zl zeby podlaczyc myche i klawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobią tak jak w Unrealu, że podział na "padowców" i "klawiaturowców" będzie w grze widoczny.

Bo co to za frajda grać na padzie wśród graczy śmigających na myszce i klawie.

Swoją drogą to jeśli będzie cross-game, to chyba lepiej zakupić wersję na PC, ale to tylko takie moje przemyślenia, bo nie mam gdzie usadzić myszki i klawiatury grając na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ten temat skacze z dzialu do dzialu :biggrin: Dobrze rozumiem,ze nie trzeba bedzie tych idiotycznych konwerterow za 400zl zeby podlaczyc myche i klawe?

Dobrze rozumiesz. Pełne wsparcie jak w UT3.

Mam nadzieję, że zrobią tak jak w Unrealu, że podział na "padowców" i "klawiaturowców" będzie w grze widoczny.

Bo co to za frajda grać na padzie wśród graczy śmigających na myszce i klawie.

Swoją drogą to jeśli będzie cross-game, to chyba lepiej zakupić wersję na PC, ale to tylko takie moje przemyślenia, bo nie mam gdzie usadzić myszki i klawiatury grając na konsoli.

Mają być serwery dedykowane Valve'a, więc raczej na 100% będzie taki podział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje,ze jesli BF3 nie spelni oczekiwan to bede mial swietny zamiennik

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×