Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Cos czuje,ze jesli BF3 nie spelni oczekiwan to bede mial swietny zamiennik

O tym samym pomyślałem oglądając trailery. Po 5 latach graniu w CS'a na PC i po dwóch latach detoxu, będę ogrywał grę na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo podejście jak kolega wyżej ;) Napewno nie okaże się to kichą, bo jednak na PC wychodzi równolegle. Boje się tylko, że 5vs5 może być niszczące dla tej gry ;) Pozatym nie wiem co z bindami bo w żadnym CS'ie "oficjalnie" się tego nie robiło, a na console w wersji konsolowej bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak Palpatine, odkad kupilem playstation skonczylem zarywac nocki w csa, z mila checia wroce i moze pogram ze starymi znajomymi jesli sie przerzuca na nowego csa, must have ! To jest jedna z niewielu gier w ktorej grafika sie nie liczy, tylko i wylacznie gameplay. Mozna ? mozna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. Must have jak BF3. Popykam z kumplami z PCtów, bo nie rozkminiają gry na padzie w fpsy :) Tylko ciekaw jestem czy ciężko będzie pocisnąć gości z PC na padzie. Jak będzie ciężko to dokupię klawę i mychę i można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z tą grą człowiek powrócił na forum :biggrin: Kluczowe kwestie związane z grą, ciekaw jestem na ilu fps gra będzie hulac - w wypadku Countera wypadałoby zachowac chociaż te 60 fps. W końcu jest ona pisana na silniku Sourca. Też mnie martwi ile zostanie w CS GO aspektów które sprowadziły serie cs do obiektu kultu :tongue: , a ile wedrze się arcade czy tych cholernych perków co ciągnął od człowieka bezmyślnie czas - nie mam nic przeciwko nim , jednak countera cenie sobie za prostote gry co przekłada się na świetny balans. Nowe bronie, molotov, decoy grenade? W grze ma byc Taser(Zeusx27), ponoc najdroższa bron która ma służyc do upokorzenia przeciwnika... Prócz tego zmiany w mapach tylko kosmetyczne, nieco ulepszone - choc podobnie powtarzano przy produkcji Sourca, a pozbycie się skrzyn z banana na d2 zdemolowało cały przesmyk :confused: Pięc map z celem podłożenia bomby oraz dwie z odbiciem zakładników. Swoją drogą Sony świetnie dogaduje się z Valve, jednak Live od Windowsa blokuje cross z xbox 360 :thumbsup:

Prócz tego mają wprowadzic dobrze sprawdzający się matchmaking - możliwe,że w końcu dostaniemy porządny kod do gry online

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i najważniejsze ... czy kupując gre na steam bedzie ona dostępna zarówno na PC jak i na PS3.... ;p żeby 2x nie płacić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pierwszy po tą grę w kolejce. Obecnie żadna strzelanka ps3 nie przypadła mi do gustu oprocz killzone3. Jeżeli CS zachowa ten sam model rozgrywki ( podloz i zniszcz) kupuje w ciemno. Problem tylko polega na tym, iz gracze klawiatura/myszka w csie na konsole mieliby zbyt duza przewage. Jak wiemy strzal w glowe i dead, a kazdy kto gral na pececie wie co mozna wydziwiac po paru latach treningu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o jakiś betach? A sam gra to must have o ile sam gameplay i feeling rozgrywki nie zostanie zbytnio zmieniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj trochę się zawiodłem, bo jednak CS:S nie podchodził do mnie wcale i nadal grywam w 1.6 :) Pamiętam te czasy kafejek, nocki itp to było to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę sie doczekac tej gry na PS3, jak to bedzie wygladało. Jak wiemy celowanie w CS jest mega trudniejsze niz w innych fpp. Ciekawe w takim razie jak pad bedzie sie spisywał :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu kilku filmików (właśnie rozpoczęły się zamknięte beta testy) naprawdę nabrałem ochoty na tą grę. Jeśli cena będzie przyzwoita to biorę w dniu premiery. Swego czasu spędziłem masę czasu grając w CS:Source a później w CS 1.6 i muszę przyznać, że chętnie wróciłbym do CS'a. Jedyne czego się obawiam to to, że gra może stracić swój klimat (w moim odczuciu CS:S już trochę go stracił). W ogóle jakby spojrzeć na te starsze FPSy nastawione na multi, to praktycznie w każdej grze liczył się tylko skill, a nie to jaki kto ma level, jakie bronie odblokował, czy jakies tam perki. Aż wstyd przyznać ale ostatnio nawet bardziej mi się spodobał BF1943 niż BF3 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera miała byc dzisiaj a teraz wyszlo ze dopiero w maju ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera miała byc dzisiaj a teraz wyszlo ze dopiero w maju ...

No to lipa...

Bardzo chętnie bym pograł w cs na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z E3 z komentarzem Faliszka:

No i najważniejsze: będą osobne rankingi i matchmaking dla każdego kontrolera. Powiedzmy że ktoś wymiata na K+M i jest wysoko w rankingu to nie wrzuci go do meczu nowicjuszy z padami czy PSmove.

Dalej, ten sam wymiatacz K+M może w każdej chwili spróbować gry padem czy PSmove i będzie to bez wpływu na jego wysoki ranging K+M.

Premiera: 21 sierpeń :banana:

Na gameplayu kolo używa PSmove i jak dla mnie zajebiście to wygląda.

BTW: Ten cienias Faliszek nawet nie wiedział że UT3 miał możliwość gry K+M na PS3. Myślał ze jego Counter będzie pierwszy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś info odnośnie trybu gry jak Tdm Dm? Widziałem je,ale tylko na Pc.NIe wiem czy to było oficjalne,czy ktoś zrobił moda..

Wiem,ze kanter to jest tryb z paka,ale jakoś na konsoli mi sie to nie widzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera coraz bliżej. Czekam z niecierpliwością, w cs 1.6 grałem ponad 6 lat więc sentyment do serii jest. Zastanawiam się tylko czy kupić na PC czy na PS3 obsługa move świetna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jak z portalem 2 że jak kupie na ps3 to dostanę na pc także czy nie? Bo się zastanawiam czy kupować jestem fanem CS i gram od dawna na PC w 1.6 i Source, ale zastanawiam się czy kupić na PC czy na PS3.

I gdzie mogę zamówić pre-order na PS3.

Edytowane przez TaurusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyjdzie na pss, wiec preorder nie wchodzi w gre. Cross play miedzy platformami pc i ps3 zostal odwolany.. wiec na 99.99% nie bedzie jak z portalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gra wyłącznie na PS STORE koszt między 50-60 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyjdzie na pss, wiec preorder nie wchodzi w gre. Cross play miedzy platformami pc i ps3 zostal odwolany.. wiec na 99.99% nie bedzie jak z portalem

czyli główny argument aby kupić cs na ps3 odpada,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie glownym argumentem jest to ze w 1.6 spedzilem lata grajac, wiec powrot csa i to na konsole to dla mnie absolutny must have :) tym bardziej ze na kompie juz nie gram wcale.. szkoda tylko starej rzeszy graczy ktorzy sie pewnie przerzuca:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście multi z pc'tem jak było w portalu? Przecież przeciętny ogarnięty gracz pctowy rozwalił by gracza grającego na padzie w kilka sekund.W dodatku jeszcze porównując to z tak popularną grą jaką jest Counter Strike,dobrze że tego nie zrobili bo to by była porażka.

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×