Skocz do zawartości
NFL

Counter-Strike: Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALIZACJA : GRA WAŻY 2,3 GB

Skąd wiesz? =o pc to około 4gb, troche dziwne :<

#Przemowawa

aaa, to wszystko jasne :D

Edytowane przez Guzux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem na US STORE:P tam już CS jest cena to 14 dolarów i waży 2,3 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze ze bedziemy mogli smialo pograc 5 na 5 nawet, jakies sklady i sieka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tj. w przeliczeniu 45 zł. Jak u nas walną za 54 zł to będą heca :)

Przelicza się 1 euro = 1$

1 euro = 3,6 zł

Nie bierze się kursów z NBP :)

a przy okazji cena 14,99 a nie 14.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiadomo. 20% mają w US, ale to nie musi koniecznie przełożyć się na EU. Jakby było u nas 54 - 20% = 43,20

Zastanawia mnie brak jakichkolwiek recenzji. Ciekawe ile jeszcze będzie trwało embargo.

Mocno ściskam kciuki za tą obniżkę bo mam 47,50 na koncie i nie uśmiecha mi się lecieć po kolejną zdrapkę za 100

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oglądałem gameplay z konsol i nigdzie nie widziałem większej ilości graczy niż 5 v 5.... miałem takiego pecha czy po prostu na konsolach jest tylko 5 v 5 ? o_0 co wydaje się głupotą bo przecież ta gra to nie jest jakiś kombajn graficzny.... (nawet BF3 ma więcej graczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5vs5 to max, przynajmniej na razie, może później to zmienią

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo zwykłe ffa bez teamu lepiej się gra z większą ilością randomów do bicia :D

ale nie zmienia to faktu że będę w to grał, a więc możecie mnie śmiało dodawać do psn dApo_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja dziś muszę jechać w delegację i wrócę dopiero jutro wieczorem, a już myslałem że dziś odświeżę sobie młode lata i stare czasy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe ile dzieci coda pojdzie z placzem bo nie beda sobie radzic ze skillowa gra (chyba jedyna na konsole obecnej generacji). Nie ma aim assista, mozna grac klawa i myszka, taktycznie 100 lat przed BF3. Esport wita nowego CS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to klanówki zawsze grało się 5vs5 :). wiadomo fajnie byłoby pograć 10vs10 ale myślę że to z czasem zwiększą. Ja już czekam na godzinie 17 ! Kto chce można mnie już dodawać na psn -> jodzio

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe ile dzieci coda pojdzie z placzem bo nie beda sobie radzic ze skillowa gra (chyba jedyna na konsole obecnej generacji). Nie ma aim assista, mozna grac klawa i myszka, taktycznie 100 lat przed BF3. Esport wita nowego CS'a

dokładnie to jest jedyny fps który wymaga skilla

z tego co pamiętam to klanówki zawsze grało się 5vs5 :). wiadomo fajnie byłoby pograć 10vs10 ale myślę że to z czasem zwiększą. Ja już czekam na godzinie 17 ! Kto chce można mnie już dodawać na psn -> jodzio

klanówki tak to wiem ale zwykły mecz publiczny powinien być z większą ilością osób

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esport wita nowego CS'a

Ale raczej nie na ps3 czy xboxie. CS GO podobno na chwile obecna nie ma prywatow wiec klanowek sie raczej nie pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach nie bedzie wsparcia dla esportu. Moze kiedys (za 2-3 generacje?) konsole doczekaja sie sceny takiej jak na PC chociaz watpie (aim assist w kazdej grze itp). Przynajmniej przy CS nikt nie bedzie sie rzucal,ze ten czy inny gra na klawie i myszsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach nie bedzie wsparcia dla esportu. Moze kiedys (za 2-3 generacje?) konsole doczekaja sie sceny takiej jak na PC chociaz watpie (aim assist w kazdej grze itp). Przynajmniej przy CS nikt nie bedzie sie rzucal,ze ten czy inny gra na klawie i myszsce.

Przy CS nie ma. ALE przy FIFIE własnie to tylko konsole mają wsparcie. Jeśli sa jakieś turnieje w warszawie czy FIWC zawsze rozgrywają na konsolach. Oczywiście PC ma ESL itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamebattles i fraggednation ma ps3... i esl ma swoją sekcje konsolową

Edytowane przez dApo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5vs5 to max, przynajmniej na razie, może później to zmienią

tak po ok. 20 sek wpadasz na przeciwnika to jak chcesz grac w większą ilość osób jak mapy są małe. Jakby było więc to by była rzeź a nie gra a nie o to w tym chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jest po 10 osob o ile dobrze widzialem (tryb casual).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jednak 10v10 na takim duscie czy nuke jest ok, a 5v5 psuje troche akcje.

A wiadomo czy konsola będzie ? bo jednak przydałoby się zmienić celownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na konsolę, skoro nawet modów nie dostaniemy na PS3 ani niestandardowych map. Nawet tryb Zombie który PCtowcy mają dostać razem z grą nie będzie w wersji na PS3..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcje celownika będa w menu przecież. Wiadomo że wersja na PS3 będzie standardowa, na PC ludzie robią mapki tryby na konsoli tego zabraknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dostać taki większy kawałek gry, bez robienia głupich modów przez ludzi. A dla mnie najważniejsze będzie to, że pogramy bez cheaterów!!!! Na PC już dzień po premierze będzie ich pełno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×