Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

KAMILL87 tez tego nie umiem , zadnego rzutu nie trafielem.

2 sprawa jak sie odbiera pilke o obronie przepstrykuje gracza i próbuje odebrac nie ma jakiegos automatycznego pressingu bo ciezko nadąrzyc, gdy oni podają. 2 sprawa odbieram pilke na X (strzal) to zawsze fauluje chyba nigdy czysto pilki nie odbieralem. Gram na rookie to chyba najtatwiejszy poziom i przegrywam 10pkt. Gra w obronie to u mnie nie istnieje.

POMOCY PLS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkę odbierasz pewnie naciskając kilka razy :x: , a to na tym nie polega. Przeważnie będziesz miał przewinienia. Proste odbiory to np. ustawienie się na obwodzie przy zawodnikach 2 lub 3 gdy zagrywa rozgrywający i wyczuć moment podania, aby go przechwycić. Inna opcja to cofnięcie się delikatnie od rozgrywającego, gdy drużyna chce przeprowadzić atak podkoszowym. Podanie idzie najczęściej góra więc delikatnie wycofać i przechwycić. W 2k12 gra w obronie jest bardzo szybka, na pewno szybsza jak 2k11 i ja też mam problemy. Trzeba szybko biegać i patrzeć co się dzieje ;). Rzut najlepiej potrenować w hali na treningu. Ja używam :square: - przytrzymuje i jeszcze raz wciskam gdy zawodnik "zawisa". W opcjach możesz włączyć shot quality i będziesz miał podpowiedź czy dobrze wykonujesz rzut. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Tuturiali jest dużo na YT więc możesz polukać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w obronie nie ma tak jak w fiife , ze automatycznie moj obronca sie przyklei do atakujacego? Wyglada na to , ze zmieniam zawodnika i kryje goscia, szybko trzeba klikac , ale w sumie zagralem dopiero 3 mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawa jak zrobic wsad spod kosza gdy sie nie jest rozpedzonym co dusicie kilka razy mi wyszlo po minieciu rywali. Jak jest kontra i nie ma rywali to jest proste.

Defensywa

Pressure Shooters – ustawia ciasną obronę dla dobrych strzelców z pół-dystansu i dystansu,

Lock Down Paint – podwaja zawodników w „pomalowanym”,

Focus on Stars – zawsze podwaja, broni ciasno i odcina od piłki gwiazdy w zespole przeciwnika,

Constant Pressure – podwaja rozgrywającego, wysokich w pomalowanym, ciasna obrona dla gwiazd,

Coach Default – resetuje obecną strategię.

Znalazlem cos takiego jak to sie stosuje w grze oswieci mnie ktos czy nikt nie umie grac i gracie tylko do przodu jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanie,bo ściągnąłem sobie z 2k share dużo legend z różnych lat i teraz chciałbym sobie ich jakoś porozdzielać do zrobionych prze ze mnie teamow np. 60 all stars 70 alslstarrs itd ,ale w jednym zespole moge dodać tylko 11 zawodnikow i pozniej pisze mi ze nie mam wiecej slotów na zawodników i nie moge sobie storzyć zespołu,wiecie jak mam to zrobić??? dziekli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wszystkich pytających jak zrobić x albo y.

Ludzie, skończcie najpierw obóz treningowy, potem pytajcie, tam wszystko macie pokazane jak robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: otóż ostatni raz w koszykówkę grałem na psx (nie pamiętam tytułu), teraz ściągnąłem demo nba 2k13 i gra mnie urzekła. Tylko sęk w tym że nie bardzo mi na rękę wydawać 2 stówki, dlatego pytanie: czy warto kupić wersję z zeszłego roku? Aktualność składów nie ma dla mnie żadnego znaczenia, chodzi tylko o grywalnosc off i online -są jakieś duże zmiany w nowej odsłonie? Czy nowa jest dużo lepsza czy 12 też daje radę?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: otóż ostatni raz w koszykówkę grałem na psx (nie pamiętam tytułu), teraz ściągnąłem demo nba 2k13 i gra mnie urzekła. Tylko sęk w tym że nie bardzo mi na rękę wydawać 2 stówki, dlatego pytanie: czy warto kupić wersję z zeszłego roku? Aktualność składów nie ma dla mnie żadnego znaczenia, chodzi tylko o grywalnosc off i online -są jakieś duże zmiany w nowej odsłonie? Czy nowa jest dużo lepsza czy 12 też daje radę?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Możesz brać śmiało 12,a aktualne składy możesz sobie ściągnąć od ludzi z 2k share :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wziąłem za 4 dyszki. Myślę że cena dobra i zabawy będzie mnóstwo;-) Ciekawe czy online będzie jeszcze długo żył.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączyłem grę i jestem tak marny że aż boli. Jest w grze jakiś tutorial czy coś?

Czy piłki można zabierać tylko na swojej połowie czy atakować już od początku? Czy gram jednym zawodnikiem czy wszystkimi? Jak zrobić wsad? Jak obejść przeciwnika mając piłkę? Pytania może żenujące Ale nauczę s się tego w tutorialu?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj trybu gry Training Camp, dzieki niemu nauczysz.sie podstaw.

To czy grasz jednym zawodnikiem czy druzyna zalezy od trybu.

Edytowane przez OMIsie11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening camp - nie wiem czy to dla małp czy dla kogoś kto grał w poprzednie części. Nie mogę w ogóle przejść pierwszego "sprawdzianu"...<br />Czy jak już jestem na tym sprawdzanie to mogę jakoś się cofnąć do trenowania i poćwiczyć te rzuty

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym topicu napisałem :pinch:

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no właśnie bo to nie działa w 12...

Masakra normalnie. Nie rozumiem jak kurwa może nie być opcji wyjścia... teraz chyba muszę skasować save i robić to scierwo od początku.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam proste pytanie jak w my player wyskilowac zawodnika na maxa bez monotonnej gry czy mozna kupic punkty tak jak w night fight champion ? czy jest jakis kod na to prosze o pomoc pilne bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiegos programu nie ma na ps3 zeby to zrobic

?

i czemu jak stworze zawodnika i dodam go do druzyny to nie ma go w skladzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie... przejrzałem cały wątek, ale albo jestem ślepy, albo akurat tej informacji nie ma... Czy w NBA 2k12 mogę przez tą funkcję NBA Today zaktualizować składy do takich jakie są obecnie, w obecnym sezonie? Czy te aktualizacje są ograniczone do sezonu na który jest gra (tak żeby wymusić zakup nowej części)? Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydawało, ale wolałem się upewnić. A nowa gra to nie tylko nowe składy, stąd moje pytanie ;) Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wyłączają miesiąc po premierze kolejnej części, więc już odcięli.

poważnie niemożna już ciorać po necie w 12??? :o

bo chciałem sobie sprawić właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×