Skocz do zawartości
ps3seth

Nba 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam problemy techniczne z gra NBA 2k12. Dosyc dlugo trwa zawsze synchronizacja z NBA TODAY a potem okazuje sie ze mam stare rostery ktore nie chca sie aktualizowac nawet po pobraniu recznym rostery nie chca sie zmienic. Prosze o pomoc bo nie wiem co robic ? Mozna moze wyinstalowac jakos NBA z systemu a potem ponownie zainstalowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam problemy techniczne z gra NBA 2k12. Dosyc dlugo trwa zawsze synchronizacja z NBA TODAY a potem okazuje sie ze mam stare rostery ktore nie chca sie aktualizowac nawet po pobraniu recznym rostery nie chca sie zmienic. Prosze o pomoc bo nie wiem co robic ? Mozna moze wyinstalowac jakos NBA z systemu a potem ponownie zainstalowac ?

mozesz wyinstalowac lub seav'y usunac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zaprosić wszystkich do mojej ligi. Nazwa: Nba Jam, hasło: 232323. Zapraszam wszystkie miejsca wolne. Rownież mogę dołączyć do jakiejś ligi ,jeżeli Byki są wolni.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie duzo zmian na lepsze w porownaniu do 2k11? oplaca sie kupowac? i pytanie poza tematem, tez jak wchodzicie na strone nba to was przerzuca na jej niemiecka wersje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie duzo zmian na lepsze w porownaniu do 2k11? oplaca sie kupowac? i pytanie poza tematem, tez jak wchodzicie na strone nba to was przerzuca na jej niemiecka wersje?

Moim zdaniem jak ktoś lubi koszykówkę albo jest jej fanem to jest to absolutny must have.

Dodam tylko, że jutro rano do pracy, a dzisiaj szykują się kolejne starcia w trybie association i pewnie na jednym się nie skończy:)

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem fanem nba i w 2k11 gram do tej pory, ale akurat wpadly wczoraj dwie stowki z bukmachera to sie zastanawiam czy nie zmienic na 2k12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem fanem nba i w 2k11 gram do tej pory, ale akurat wpadly wczoraj dwie stowki z bukmachera to sie zastanawiam czy nie zmienic na 2k12

ja na twoim miejscu juuz bym sie nie zastanawial bo warto kupic 2k12!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem grę w piątek pograłem troche na singlu no i spoko wszystko ładnie zacząłem grać na multi i tu nawet nie dogrywam 1 kwarty bo wyskakuje że mnie rozłączyło chociaż z PSN mnie nie rozłącza w czym może być problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem...

Otóż dopiero raczkuje jeśli chodzi o znajomość PS3 gdyż dopiero niedawno go kupiłem, jako że jestem fanem NBA od razu nabyłem 2K12 i problem polega na tym, że nie wiem jak pobrać i później zainstalować te wszystkie patche z tymi zaktualizowanymi składami, POMOCY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko samo się ściąga jeśli masz podpiętą PS3 do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pobiera się samo niestety, ale ściągnąłem z 2K Share roster i jest sukces ! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie jakas latka odrazu sama pobrala. a jak pobrac rosters?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem NBA 2K12 "gram" sobie i kurde macie jakieś rady dla kompletnego laika? bo ost nba jaki grałęm to 98 i to na wylączonych zasadach :D i powiem tak mam problem odebrac piłke ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maciek1916

Features / 2K Share / Download

@Omek

Każdy ma problem, to koszykówka. ;-)

Podstawowa sprawa to na pewno cierpliwa, dobra gra w obronie (wymuszanie niewygodnych pozycji, presja na rzucającym, nie zostawianie otwartych pozycji, itd.) i walka na tablicy (ewentualnie jakieś bloki :triangle: ). Inna możliwość na której warto się skoncentrować to przechwyty. Przy dobrym wyczuciu jesteś w stanie te kilka posiadań "ukraść" przecinając line podania ( w odpowiednim momencie :square: ). Najłatwiej chyba podczas wznowienia gry przez przeciwnika, lub przecinając normalne podania, szczególnie te długie. Możesz próbować wymuszać charging foul (:cicle:), pod warunkiem, że wiesz na czym polega. ;D

Nie wiem czy jakkolwiek Ci pomogłem, ale walczyłem ;d Basket to dość złożona gra i nie sposób jej streścić w poście na forum. Możliwości odbioru jest kilka, ale żadna skuteczna w stu procentach. Jedno jest natomiast pewne nawet na abstrakcyjne 200%, nie nastawiaj się na to, że przy każdym posiadaniu piłki przez rywala pomachasz mu trochę łapkami przed oczami (:square: x 9999999), a on odda Ci piłkę. To się nie zdarzy - a przynajmniej nie tak często jakbyś sobie tego życzył, Ty skończysz mecz głęboką rezerwą, a przeciwnik połowę swoich punktów rzuci z osobistych. ;d

Dlatego raz jeszcze - cierpliwa gra w obronie, klucz. Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w my player ale sie wkurzam. gram w utah. nasz bilans 4-20 :biggrin: poprosilem z 10 meczy temu o transfer ale narazie nic sie nie dzieje :unsure: dlugi trzeba czekac az mnie gdzies wymienia?

druga sprawa. w co ladowac najlepiej punkty dla sg? oprocz rzutow bo mam juz zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na weekend trzeba kupic zapas piwa i trenowac odbiory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spelniono moja prosbe i i mnie wytransferowali. Chcialem do ktorejs ekpipy z trojki NYK / Miami / Boston. Trafilem do Miami i jestem mocno zawiedziony. Lebron i Wade graja praktycznie sami. Czasem dostane jakies podanie, ale na trudna pozycje i ciezko cos trafic.  Wiekszosc punktow zdobywam jak ich nie ma na parkiecie

ile trzeba miec pinktow umiejetnosci dunk zeby robic wsady?

Edytowane przez maciek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

knoxvillee9 mylisz sie nie ma w tej grze czegoś takiego jak cierpliwa obrona. Żeby dobrze grać w obronie musisz ustawić obrone pod przeciwnika. Po pierwsze jeśli bronisz uzywając L2 musisz sobie ustawić w ustawieniach by suwak był ustawiony do końca (wadą tej obrony są pump fake'i każdy lepszy dunker ci zniszczy). Po drugie jeśli przeciwnik ma piłke na lewym krzyżaku masz rózne rodzaje obrony warto je opanować to jest w sumie podstawa, prawy krzyżak to obrona w strefie tez sie mega przydaje np. na Miami. Po trzecie zawsze obrona manualna nigdy nie automatyczna. DOBRA OBRONA TO JEST NIEUSTANY PRESSING NA PIŁKĘ i PAMIETAJCIE OBRONA WYGRYWA MECZE !!!!!

Spelniono moja prosbe i i mnie wytransferowali. Chcialem do ktorejs ekpipy z trojki NYK / Miami / Boston. Trafilem do Miami i jestem mocno zawiedziony. Lebron i Wade graja praktycznie sami. Czasem dostane jakies podanie, ale na trudna pozycje i ciezko cos trafic. Wiekszosc punktow zdobywam jak ich nie ma na parkiecie

ile trzeba miec pinktow umiejetnosci dunk zeby robic wsady?

Załóż sobie buty LeBrona i bedziesz wsadzał ;]

Edytowane przez pejok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu kupiłem, trzeba było jakoś wykorzystać końcówkę ferii. W NBA 2k11 grałem bardzo dużo. na All-Star Simulation lekko wszystko wygrywałem. Instalacja 2k12 i zdziwienie. Przegrane mecze. Na razie na jakieś 14 wygrałem może 2, reszta czasu na My Player. Gram na razie na Pro Simulation, co raz lepiej. Skupiam się na obronie i powoli wychodzi. Jednak moją irytacje powodują 4 kwarty. Przez pierwsze 3 wygrywam lub trzymam się na remisie. Czwarta kwarta . Nagle wszyscy u mnie przestają trafiać 1/10. Przciwnicy wszystko, czy koleś ma 92 ov, czy 52 . Choćbym grał nawet MIA <--- vs Nets, czy na odwrót zawsze tak samo. No cóż trzeba być cierpliwym,a zacznie wychodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem. Gram sobie sezon i zawsze na poczatku meczu gra zaczyna klatkowac. W mp rowniez to zauwazylem. Inne tryby tego nie maja. Jaka moze byc tego przyczyna??

Mam tak tylko w nba 2k12

Dzieki z gory za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest beznadziejna. Tzn gra jest spoko, ale żeby twórcy nie mogli dobrze ustawić slidersów we własnej grze? Gracze w lepszych zespołach trafiają wszystko jak leci, mimo obrońców dookoła. Albo jaki boost dziś dostało Orlando w 4 kwarcie. Przez cały mecz nie mógł mnie zablokować ani Howard ani Davies, a w 4 kwarcie zablokował mnie Nelson (LOL), później Howard zrobił akcję w stylu Rose'a czyli wbił się pod kosz z linii za 3 i trafił. Przez trzy kwarty miałem jednego TO, a w 4 kwarcie zabrali mi piłkę z 6 razy(!). Ja nie zrobiłem wsadu sam na sam z koszem mimo iż przez 3 kwarty robiłem wsady w tłumie, przy Howardzie i Daviesie, nawet jeden Contact Dunk nad Daviesem. Ogólnie LoL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

u mnie rzucic cos w czwartej kwarcie z pod kosza graniczy z cudem. wszystko blokuja, nawet jak jestem duzo wyzszym graczem i mam sporo miejsca

jak tu do chuja ustawic swoje playbooki? biore swap panels i nic sie nie zmienia

Edytowane przez maciek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszam wszystkich na rozegraniu meczu NBA 2K12 pS3 w pełnym czasie czyli 48 minut

mój nick hoffmax88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×