Skocz do zawartości
Emir

The Eye of Judgment

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby rozruszać temat:

Który Hero jest najlepszy?

God?

Phantom?

Noble?

Uważam temat za otwarty

(dzięki za szybką reakcję Emir)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby rozruszać temat:

Który Hero jest najlepszy?

God?

Phantom?

Noble?

To wszytko zależy oczywiście od talii i tzwn. "mata game", ale gdybym maił wybierać to:

Hero: Edin - atak magiczny (zabija drzewo od kopa) + zdolność która wygrywa grę (jak tylko zdoła przeżyć)

God: Najbardziej grywalny to biolithowy Phaseus, ale i tak nikt nimi nie gra

Phantom: Siam - po prostu nie ma minusów: duża siła ataku i b. dobra zdolność (ktoś nie ma w deku Aluhja Priestess?), 4HP

Noble: Anfisa - magiczny atak i super zdolność, która odpowiednio wykorzystana nie daje szans przeciwnikowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę (a raczej będę miał) Goddess Tritona x2. Poszukuję kart "ultra rare" ziemi i biolith. Inne też wchodzą w grę.

Przepraszam za offtop ale przeszukałem dziesiątki stron i na każdym forum tematy o EoJ są na wykończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potzreboje informacji na temat Eye of Judgement - Biolith Rebellion Set 2! ktos wie co i jak?? potzreboje swiezych informacji z angielskim troszke lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potzreboje informacji na temat Eye of Judgement - Biolith Rebellion Set 2! ktos wie co i jak?? potzreboje swiezych informacji z angielskim troszke lipa

Najwięcej jest chyba tu http://polygamia.pl/tag/eoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest najlepszy Warlord? Bo mam ognia i ziemi i nie wiem na który się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko! wiadomo kiedy nowe karty pojawia sie uk??! chcialbym kupic seta 2 ale po co skoro nie ma jeszcze kart w sklepach w uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej ok.11 kwietnia, a Polsce już są. Ba udało mi się zdobyć mojego pierwszego phntoma w moich boosterkach set 2-wody . Szkoda, że mi eoj pęknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno wogole wizualnie set2 jest jakos zmieniony?? czy tylko dodana funkcja czytania nowych kart??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to wkrótce wam powiem.

Ale karty są wyrażnie nastawione na deaktywację dodge-a. chociaż pojawiło się dużo kart bez ataku, za to z długą listą umiejętności dodatkoych, Czyli duże wsparcie dla comb. Pojawiły się takrże znaczne pomocne czary na szachowanie np. Festival of x- summoning cost o 3 większy na każdym polu oprócz pól żywiołu x. Pojawiły się również nowe umiejętności które opisze po sprawdzeniu ich. Niestety widać także kilka kart których wygląd i możliwości przypominają te z seta1 np.biolith war chariot który jest biolith battle chariotem ze zmienionym atakiem z 3 na 2+2 jeśli summon cost >4. Ogólnie set ten ma za zadnie wyrównać grę niż ją zrewolujonizoać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie Theme Deck'a z Seta I. Nie mam zielonego pojęcia, którego wziąść więc pomóżcie. Moje 2 główne typy to Ziemi i Lasu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kupnie Theme Deck'a z Seta I. Nie mam zielonego pojęcia, którego wziąść więc pomóżcie. Moje 2 główne typy to Ziemi i Lasu.

Pozdrawiam

w leśnym deku masz czarodziejkę, która daje niewidzialność w określonej sytuacji (juz nie pamietam czy lesnym stworom czy stworom na lesnym polu) a w ziemnym decku ma arelaia ktory jest nasatwiony na protection... osobiscie to zadna z tych kart mnie nie rajcuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kupnie Theme Deck'a z Seta I. Nie mam zielonego pojęcia, którego wziąść więc pomóżcie. Moje 2 główne typy to Ziemi i Lasu.

Pozdrawiam

Wg mnie te deki mają dwóch najlepszych bohaterów w grze. Ostatnio gram zieloną bohaterką, ale Arai też jest dobry i ma dużo lepszą przeżywalność

Może jak upowszechnią się karty z Set 2 to zmieni się meta i nie trzeba będzie ładować tyle magicznych ataków przeciw Doge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Didi odpada, ponieważ chcę mieć coś co zamiesza na planszy ostro a nie tylko rozwali stwora przeciwnika. Latoo równierz, bo set 2 bedzie ograniczał bardzo przydatność dodga. Więc zostaje Head to Head.

Arelai The Protector vs Edin The Persecuted

Opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Didi odpada, ponieważ chcę mieć coś co zamiesza na planszy ostro a nie tylko rozwali stwora przeciwnika. Latoo równierz, bo set 2 bedzie ograniczał bardzo przydatność dodga. Więc zostaje Head to Head.

Arelai The Protector vs Edin The Persecuted

Opinie?

Bierz Edina, bo Tritonan Ice Guard z invisibility rules

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem theme decki to wyciskacze kasy. Zrobiłem w excelu tabelkę i jedyny rozsądny deck to Biolith Scourge. Zawiera niewiele kart, które pokrywają się ze starter deckiem. Jedynie Tritonian Iceguard występuje w liczbie sztuk dwóch. Mam już jedną z boostera dołączonego do gry co razem czyni 5 kart! Po cholerę mi pięć takich samych kart. Biolith jest najlepszy bo dostajemy masę nowych kart. Karta ultra rare Ouroboros Dragon też jest konkretna. Jedyne co może jeszcze uwierać to 2 dodatkowe karty Battle Chariot. Chociaż jest to dobra karta. Mnie aż tak to nie zaboli bo będę mógł zagrać z bratem ale jak ktoś gra tylko przez internet to niech lepiej sprawdzi skład wybranych decków. Najbardziej odradzam leśny deck. Karty kreatur niby w porządku ale karty czarów to istna kpina. Healing Shower i Beguiling Fog po dwie sztuki. Śmiechu warte. Przecież tyle jest w starter decku.

Do niewidzialności wystarczy Aegis Citadel.

http://eojinfo.com/decks.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem theme decki to wyciskacze kasy. Zrobiłem w excelu tabelkę i jedyny rozsądny deck to Biolith Scourge. Zawiera niewiele kart, które pokrywają się ze starter deckiem. Jedynie Tritonian Iceguard występuje w liczbie sztuk dwóch. Mam już jedną z boostera dołączonego do gry co razem czyni 5 kart! Po cholerę mi pięć takich samych kart. Biolith jest najlepszy bo dostajemy masę nowych kart. Karta ultra rare Ouroboros Dragon też jest konkretna. Jedyne co może jeszcze uwierać to 2 dodatkowe karty Battle Chariot. Chociaż jest to dobra karta. Mnie aż tak to nie zaboli bo będę mógł zagrać z bratem ale jak ktoś gra tylko przez internet to niech lepiej sprawdzi skład wybranych decków. Najbardziej odradzam leśny deck. Karty kreatur niby w porządku ale karty czarów to istna kpina. Healing Shower i Beguiling Fog po dwie sztuki. Śmiechu warte. Przecież tyle jest w starter decku.

Do niewidzialności wystarczy Aegis Citadel.

http://eojinfo.com/decks.php

Ja bym raczej nie patrzył na commony, gdyż można je nabyć naprawdę tanio; ja sprzedawałem na Allegro po 4,99zł za set , a może są teraz lepsze oferty.

Ouroboros Dragon nie jest zbyt grywalną kartą w przeciwieństwie do bohaterów.

Aegis Citadel jest dla mnie za droga: brak ataku i mało żywotna jak za 5 mana. Za taką cenę wolałbym Arc Satellite Cannon lub Dragoon Dragon Cavalry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może poczekać chwilkę na Theme Deck z seta 2?? Bo jak teraz Hero bede miał to z phantomami z 2 seta bedzie się gryzło a boosterów z 1 nie bede brał. Jak mi się trafi Phantom z 2 to w decku nie bede mógł mieć Edin, a ona bedzie jedynym UR z 1. Jednak planowałem żeby była podstawą mej taktyki... pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja swój egzemplarz właśnie sprzedałem... Lubię karcianki i gry bitewne (Warhammer Fantasy Battles), ale EOJ mnie zawiódł.. do tego kiepski online i płatny set2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, a tak na serio, to jest sens opierac cala taktyke na jednej karcie??? jaka jest szansa ze bedzieciemy mieli w reku herosa i wystarczajaca ilosc many zeby go uzyc??

chelcho, a jak z twoim ninjowym dekiem? jak czesto udaje ci sie polozyc karty w otpowiedniej kolejnosci, zeby wszystkie ninje mialy invisible?? przeciez to nie zalezy tylko od dobrej taktyki ale glownie od czystego przypadku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Fakt

A herosi z seta 2 maja SC aż 5 mana i do tego nie są rewelacyjni . I tak za późno już, bo właśnie kupiłem "Wood Swarm"

Wiem, że Theme decki to zdzieranie kasy, ale Leśny mi przypasował. I tak większość z tych kart bym musiał zdobywać po 2 razy więc kupiłem.

Parę modyfikacji (szczególnie czary) i bede miał w miarę ok deck jak narazie. W maju zacznę coś w set 2 inwestować, ponieważ gra jest MIÓÓÓÓÓddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej, a tak na serio, to jest sens opierac cala taktyke na jednej karcie??? jaka jest szansa ze bedzieciemy mieli w reku herosa i wystarczajaca ilosc many zeby go uzyc??

chelcho, a jak z twoim ninjowym dekiem? jak czesto udaje ci sie polozyc karty w otpowiedniej kolejnosci, zeby wszystkie ninje mialy invisible?? przeciez to nie zalezy tylko od dobrej taktyki ale glownie od czystego przypadku..

Taktyki nigdy nie należy uzależniać od jednej karty, ale raczej karty dopasowywać do zaplanowanej taktyki.

Mam w deku 7 ninja (ognia x1, a reszta po 2) i raczej czekam z ich wystawieniem aż nadarzy się dobry moment, wystawiając wcześniej stworki za 1 lub 2.

Ninja nie mają dużej siły ataku, ale za to niezłe zdolności, które odpowiednio wykorzystane dają duży bonus. Wg mnie najlepszy jest ninja ziemi, potem wody, lasu, a najgorszy ognia. Jeśli podejdą mi ninja dający sobie niewidzialność, to zawsze wystawiam tego, który ją otrzymuje, a potem tego który ją daje.

Aby doszedł mi odpowiedni ninja mam 3x Tritonian Ice Guard i coś jeszcze do dobierania kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×