Skocz do zawartości
Emir

The Eye of Judgment

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam kamerke i ogolnie to juz sie zastanawialem nad EoJ,ale wciaz nie wiem czy warto...co was w tej grze fascynuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może inaczej...FASCYNOWAŁO. Minusem gry jest praktycznie ciągła inwestycja w karty. Kasa leciała i leciała. Na 10-20 boosterkach się nie kończy.

Natomiast sama gra daje niesamowitą frajdę, trzeba myśleć jaką kartą się zagra. Godziny spędzone przy budowie talii są bezcenne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może inaczej...FASCYNOWAŁO. Minusem gry jest praktycznie ciągła inwestycja w karty. Kasa leciała i leciała. Na 10-20 boosterkach się nie kończy.

Natomiast sama gra daje niesamowitą frajdę, trzeba myśleć jaką kartą się zagra. Godziny spędzone przy budowie talii są bezcenne:)

No, ale przecież to normalna kolej rzeczy w karciankach. W jaką byś nie grał, w każdej pojawiają się nowe talie, karty, itd. itp. To jest właśnie świetne w karciankach kolekcjonerskich. Sam kiedyś miałem Magic the Gathering cały 9 deck, prawie wszystkie karty i wiem ile to kosztuje, natomiast daje niesamowity poziom frajdy i satysfakcji. Zagrac w pracy na przerwie z kolegą w jadalni...bezcenne.

Co do EoJ też miałem, też grałem, ale wciągnęło mnie tylko na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale przecież to normalna kolej rzeczy w karciankach. W jaką byś nie grał, w każdej pojawiają się nowe talie, karty, itd. itp. To jest właśnie świetne w karciankach kolekcjonerskich. Sam kiedyś miałem Magic the Gathering cały 9 deck, prawie wszystkie karty i wiem ile to kosztuje, natomiast daje niesamowity poziom frajdy i satysfakcji. Zagrac w pracy na przerwie z kolegą w jadalni...bezcenne.

Co do EoJ też miałem, też grałem, ale wciągnęło mnie tylko na miesiąc.

Tylko wiesz, nie wszyscy gracze konsoowi, którzy kupią EOJ są przygotowani na takie wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem zafascynowany tą grą, ale jak już wielu zauważyło wydatki są kosmiczne wręcz... była to moja pierwsza karcianka i grało się fajnie, ale jednak te klimaty nie dla mnie, dodatkowo nie zawsze kamerka pracowała idealnie, nie przy każdym oświetleniu dało się sensownie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam kilka ważnych pytań:

1.http://www.ps3fanboy.com/2008/09/26/trophies-the-eye-of-judgment/ - nie rozumiem ani jednego ze silver trophies :/

2. Czy trofea brązowe można robić on-line? Jeśli tak to czy mógłby mi się ktoś poddać ze złożonym Deckiem kupowanym odrazu? Ja mogę się poddać deckiem biolith scrouge

3. Ile waży combo set 2 + 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

1. proponuje zapoznac sie z szerszym opisem na ps3trophies.co.uk (chwilowo opis zniknal, ale jeszcze dzis rano z niego korzystalem) - generalnie silvery zdobywa sie tak samo (z ta roznica, ze wzrasta stopien trudnosci + dodatkowe utrudnienia, jak zakaz uzywania speli), najpierw jednak trzeba zdobyc wszystkie brazy (z danego setu)

2. NIE i NIE zeby wlasnie nie bylo takich sytuacji, wszystkie trofea zdobywa sie w singlu

3. glowy nie daje, bo nie bede inwestowal w zadne dodatkowe sety, ale odnosze wrazenie, ze jesli sciagnales juz updejta do 3.0 to z PS Store sciaga sie juz tylko 'klucz' aktywacyjny (tak jak w przypadku SuperStarDusta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste ze tak... bez dodatkow mozna zdobyc jedynie 14 trofeow... choc ten jeden zloty sposrod nich jest nie do konca pewny - nie wiadomo jak interpretowac 'niezliczone walki'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu przechodzę do pytania.Dwa dni temu kupiłem EoJ i gdy wsadziłem płytę do konsoli ta zapytała mnie czy chcę ściągnąc update.W sumie nie mialem wyboru bo bez tego gra nie chciała się włączyc.Update ściągał się od wczoraj od 18 do rana,w międzyczasie stracił się net i 50% poszło się...i zaczął od początku,myślałem że mnie szlag jasny trafi,ten update miał 2,5 giga.Na szczęscie za drugim razem sie udało więc włączam grę a ta pyta mnie czy chcę ściągnąc update 3.0,zimny pot mnie oblał ale dałem "no" i gra poszła.Kończąc ten przydługi post moje pytanie brzmi: co dają te updaty i czy muszę je ściągac żeby w pełni cieszyc się grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w swiecie updejtow EoJ kazdy DUZY updejt do tej pory wiazal sie z wprowadzeniem do gry kolejnego setu (modele, textury, animacje kolejnych stworkow i czarow). jakis tydzien temu wyszedl SET3, stad teraz updejt oznaczony cyferka 3! poprzedni update wnosil calkiem sporo zmian do rozgrywki zarowno offlilne jak i online, dlatego byl zapewne obowiazkowy. co do kart z setow 2 i 3, to jesli nie wykupi sie dodatkowo "licencji" z PSS na te sety, to karty beda calkowicie bezuzyteczne. nie wiem jak wyglada sprawa rozgrywki online. w sensie, czy ktos tylko z setem 1 moze grac z ludzmi z nowszymi dodatkami.. nie wiem, nie probowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, to muszę aktywować 3 update . moje pierwsze uruchomienie też trwało strasznie długo, drugi już był szybszy. na razie grałem tylko dwa razy. niestety brak czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź picld,swoją drogą to trochę niefortunne rozwiązanie ze strony twórców no ale co zrobic,życie chłoszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego nie fortunne. na pc masz też łatki. Uncharted: Drake`s Fortune też mi się zrobił update jak kupiłem konsolę i włożyłem ta grę pierwszy raz. ciesz się, że korzystasz ze wszystkich dobrodziejstw gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się trochę źle wyraziłem,nie chodziło mi o to że wydają łatki tylko o fakt że ściąganie tego updatu tak długo trwa,fajnie jakby można było to wgrac tak jak firmware-z pendriva,no ale z drugiej strony nie wychodzi to znowu tak często więc niech im będzie .A tak przy okazji mam jeszcze jedno pytanko,czy żeby zagrac we dwóch na jednej konsoli muszę dokupic drugiego decka?Domyślam się że tak ale wole się upewnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy powinien miec po 30 kart, nie koniecznie musisz kupowac dacka tematycznego.

Na upartego tez mozecie sie podzielic tymi kartami ktore macie i grac, ja tak zaczynalem z bratek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś na czym polega zdobycie złotego trophy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak to jest z Ilością ludzi do grania w necie i czy da sie grać w to na dwóch na jadnej konsoli? Przymierzam sie do tego tytułu ale ma on już parę ładnych miesięcy i nie wiem czy jest sens jak nie będę miał z kim grać.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie jeszcze gra sporo graczy, jeszcze prawdopodobnie przybędzie, bo premiera set3 była jakiś czas temu.

W menu jest tzw. "Battle Arena" po kliknięciu tam masz do wyboru:

-Player vs. COMP

-Player vs. Player

-COMP vs. COMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wie ktoś na czym polega zdobycie złotego trophy??

PRAWDOPODOBNIE wystarczy "tylko" 100 zwycieztw. czyli w sumie po zdobyciu wszystkich brazowych i srebrnych trophies, nalezaloby wygrac jeszcze 63 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PRAWDOPODOBNIE wystarczy "tylko" 100 zwycieztw. czyli w sumie po zdobyciu wszystkich brazowych i srebrnych trophies, nalezaloby wygrac jeszcze 63 razy

ach tak... drobnostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilką zakupiłem combo pack set2 i set3 z psstore. Miałem mozliwosc sciganiecia po tym zakupie osobno set2 i set3 ale kazdy z nich wazył coś po 119kbs? Ile razy czytałem zę po tym zakupie z 3gb bedzie sie sciagło na moja konsolke? Co zrobic? dlaczego tylko tak malo plików mi sie sciganelo? Próbowalem czy oko czyta karty z set3 i oczywscie ich nie widzi. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kupione te Sety do dobrej wersji ? Może grę masz USA ?

Pobierz update na początku kiedy uruchamiasz grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak daje zeby mi pobrało update ale wsykaukuje ze mam wersje 3.0 od jakiegoś czasu i niepotrzebny inny. Myslałem tez nad usunieciem tego ostniego update i pobrania wszystkiego od nowa. Co do wersji gry to sie obwaim ze może ona byc z usa... > jeżli bedzie z usa nici z update?

Tak na dole w lewym górnym rogu nie mam cyferki tylko literke a z tego co dobrze pamietam to jest to wersja ntsc? czyli zatem zeby pobrac dodatek potrzebuja gry z wersja Pal?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×