Skocz do zawartości
Emir

The Eye of Judgment

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz co masz na okładce. Ja mam BCES 00007 - to jest Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i wyszło szydło z wrorka. Po sprawdzeniu numeru na necie wyszło ze jest to wersja z usa... czyli teraz musze dorwac wersje Pal i wtedy sciagne dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak albo odwrotnie kupić dodatek w PSS USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye of Judgment Grand Prix Polygamia 2009/2010 cz.2

Zapraszam wszystkich do drugiej odsłony naszego turnieju z cyklu EoJ Grand Prix Polygamii. Ostatnim razem do rozgrywek przystąpiło 14 wojowników. Liczę cichutko, że tym razem liczba ta przekroczy 20. Część z Was zdobyła już punkty w GP, reszta zapewne zmontowała nowe, lepsze talie, a i inni gracze przystąpią również do gry i pierwszy raz zmierzą się w turnieju. Serdecznie wszystkich zapraszam do gry - turniej odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia od godziny 15:00 i tym razem potrwa 6 pełnych rund. Zapisy można składać do 18 kwietnia, do godziny 24:00.

Przybliżę ogólne zasady rywalizacji:

Grać będziemy tylko online. Każdy chętny, powinien posiadać konsolę PS3, grę Eye of Judgment, talię kart, sprawne połączenie internetowe, mail, gadu-gadu, oraz numer telefonu. Każdy uczestnik Grand Prix może wziąć udział w dowolnej ilości turniejów rozgrywanych od marca 2009, do marca 2010. W ilu turniejach zagra (wszystkich, kilku, jednym) zależy tylko od niego samego. Na koniec zawodów i tak będzie się liczyła ilość zgromadzonych w poszczególnych turniejach punktów. To ilość wszystkich punktów zdecyduje do kogo powędruje puchar.

Jeśli już jesteśmy przy nagrodach, to miło mi poinformować, że w każdym jednym turnieju do wygrania będzie gra na PS3 - tym razem jest to FarCry 2 - oraz boostery z różnych setów. Puchar z dedykacją otrzyma tylko zwycięzca całego cyklu.

Więcej szczegółów tutaj:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,6463..._2010_cz_2.html

A tutaj mozna się zapisać i podyskutować:

http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,1773.0.html

Kacper "Katanka" Potocki

post-11305-1239252619.jpg

Edytowane przez Katanka_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ludzie, zapisujcie się, przyda się trochę chętnych a nagrody atrakcyjne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie gdzie najlepiej kupować karty. Ile jest wszystkich kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna interesowal mnie EoJ, jednak jego cena oraz inne tytuly zawsze przesuwaly jego zakup. Teraz gdy inne gry mnie juz nie interesuja, a Tekken bedzie moze w grudniu zabieram sie za to. Mam jednak kilka pytan przed tym. Czy duzo ludzi gra online? Czy moze jest to tak jak w Motorstormie, pare osob na krzyz i wszyscy wyiatacze, a nowi nie maja szans sie wcisnac pomiedzy nich? I czy w Polsce poza Allegro mozna dorwac gdzies karty, czy jest to utrudnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem dzisiaj tą gre. Wyświetliło mi że muszę pobrać 2599 plików !!! :shok:

Wie ktoś ile to się będzie pobierać, bo boję cie że tydzień. A przerwać pobierania i wznowić chyba nie idzie.

EDIT:

Na łaczu 2 MB pobierałem 10 godzin, masakra!

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś na noc ustawiłem ps3 ściągać mi będzie około 6h. Masakra!

Raz przerwałem i muszę od początku grzać;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań na które potrzebuje pomocy.

1. mam już kamerkę (z Eye peta) Co dokładnie jeszcze potrzebuje do gry. Widziałem na allegro sama grę za niecałe 30zł

2. Ile i jakich kart będę potrzebował żeby grać we 2 osoby?

3. Czy gra ktoś w ogóle jeszcze w to online?

Pozdrawiam i z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań na które potrzebuje pomocy.

1. mam już kamerkę (z Eye peta) Co dokładnie jeszcze potrzebuje do gry. Widziałem na allegro sama grę za niecałe 30zł

2. Ile i jakich kart będę potrzebował żeby grać we 2 osoby?

3. Czy gra ktoś w ogóle jeszcze w to online?

Pozdrawiam i z góry dzięki

Witam.

ad1. Do gry potrzebna jest plansza z polami oraz stojak do kamerki.

ad2. Aby zagrać w dwie osoby potrzeba 60 kart, jeden deck dla 1 osoby zawiera 30 kart. Jakie to będą karty to zależy od Ciebie: common, uncommon, rare, ultrarare, phantom.

ad3. ja gram online, psnid beniuasia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna ta gra. Miałem wene przysiadłem na początku fajna muzyczka, spoiler fajny ale nawjązując do rozgrywki kart mi jakos nie lapie nie wiem czy zle klade. Brak tutorialu. Po 20 minutach dostalem szału od tej piosenki i wylączyłem.

Kosmos. Najlepiej jakiegoś kumpla miec co wie o co z tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna ta gra. Miałem wene przysiadłem na początku fajna muzyczka, spoiler fajny ale nawjązując do rozgrywki kart mi jakos nie lapie nie wiem czy zle klade. Brak tutorialu. Po 20 minutach dostalem szału od tej piosenki i wylączyłem.

Kosmos. Najlepiej jakiegoś kumpla miec co wie o co z tym chodzi.

Należy dokladnie czytać opis kart. W necie znajdziesz opisy kart, poradniki jak grać i jak stworzyć dobrego decka.

Jeżeli masz jakieś konkretne pytania pisz na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ad1. Do gry potrzebna jest plansza z polami oraz stojak do kamerki.

ad2. Aby zagrać w dwie osoby potrzeba 60 kart, jeden deck dla 1 osoby zawiera 30 kart. Jakie to będą karty to zależy od Ciebie: common, uncommon, rare, ultrarare, phantom.

ad3. ja gram online, psnid beniuasia.

Czyli raczej marne szanse na dostanie tych elementów nie kupując całego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej marne szanse na dostanie tych elementów nie kupując całego zestawu.

Nie koniecznie, widziałem już kilka aukcji gdzie sprzedawano dużo taniej zestawy bez kamerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem sobie gierkę na święta gdy ją włączam pokazuje mi ze mam wersje 1.0 to robie update który waży 2599.Gdy dochodzi do iluś tam procent pokazuje mi sie error.Miał już ktoś tak a jeżeli tak to co trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kupiłem sobie gierkę na święta gdy ją włączam pokazuje mi ze mam wersje 1.0 to robie update który waży 2599.Gdy dochodzi do iluś tam procent pokazuje mi sie error.Miał już ktoś tak a jeżeli tak to co trzeba zrobić?

Czy pokazuje Ci się nr błędu? Jeżeli tak to wpisz go w googlach i sprawdź przyczynę błędu, albo napisz tu ten numer.

Może też nie masz już miejsca na HDD?

Edytowane przez beniuasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiłem system, gra spoko w 2 osoby można pograć. Gra na pewno warta uwagi na dłuższą metę może być monotonna chyba, że zabierzemy się za grę online.

Szkoda, że animacje do walk są dość mało efektowne. Ale gra warta uwagi gdyż jest jedyna w swoim rodzaju. Polecam dobry powód by zakupić dla kamerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkminiłem system, gra spoko w 2 osoby można pograć. Gra na pewno warta uwagi na dłuższą metę może być monotonna chyba, że zabierzemy się za grę online.

Szkoda, że animacje do walk są dość mało efektowne. Ale gra warta uwagi gdyż jest jedyna w swoim rodzaju. Polecam dobry powód by zakupić dla kamerki.

Animacje po jakimś czasie i tak wyłączysz jak Cię gra wciągnie.

Tu jest mail do mnie beniuasia@op.pl, jak będziesz chciał to Ci podam stronkę polską, z której się dużo dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze update się ściągnęło był problem z dyskiem.Teraz już wszystko działa możesz podać stronkę pl o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielka prosbe podajcie mi sklepy gdzie moge kupic decki do tej gry tylko jakies moze europejskie bo na polskich nic nie moge dostac a jestem nowym posiadaczem tej super gry

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludzie a gra ktoś jeszcze w tą giere? Gra wypasiona serwery wyłączone ale może ma ktoś ją jeszcze w domu i napiera kartami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×