Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhhh... te punkty to za stary temat BF'a ... No ale oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyma z tego co pamiętam został zminusowany na maxa za swoja opinie na temat BBC2 a nie trollowanie w graniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie możemy wybrac innego serwa? Coś islandzkiego... syberyjskiego.. ?? Kontynentami to jest podzielone?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie możemy wybrac innego serwa? Coś islandzkiego... syberyjskiego.. ?? Kontynentami to jest podzielone?

Tak jest podzielone kontynentami. Korzystałeś kiedyś z wyszukiwarki serwerów? Pytam z ciekawości bo zastanawia mnie jak Ty wchodzisz na serwery? Zawsze szybka gra?

Mi ogólnie temat z Australią pasuje, miałem jednak niewielkie lagi (25 Mbit). Inna kwestia to to jak sprawa będzie się mieć w święta.....wiele ludzi na całym świecie ma wtedy wolne co w pewien sposób przełoży się na ruch na serwerach.

Pozdro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwiłbym się o to. Tam jest obecnie lato, więc ludzie ten czas spędzają na powietrzu przeważnie. Poza tym pora dnia o której wspomniałem, też nie jest szczególnie zachęcająca. :)

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mam battlelog , nick Najcok69 :D

HS: jest

możecie zaprosić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm... i co ja mam z Tobą zrobić? :)

Deklarujesz się na funkcjonowanie w Plutonie, tak? Podajesz bardzo skąpe informacje, dlatego prosiłbym Cię o edytowanie tego posta. Dodaj nick z PSN oraz wiek. Dodatkowo musisz wysłać aplikację o dołączenie na Battlelog, a po przyjęciu dodać na Battlelog i PSN kilkunastu członków Plutonu. Bez tego praktycznie jest niemożliwe, abyś znalazł nas podczas wspólnych spotkań w grze, a brak aktywności = krótkie życie w Plutonie.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się zagrać w pełnym, polskim składzie. 12x12 w trybie Conquest. Ponownie weszliśmy na australijski serwer. Tym razem lagi oraz kłopoty z komunikacją, były zdecydowanie bardziej dokuczliwe. Jednak nie aż tak, aby nie dało się normalnie pograć. Najlepiej byłoby grać na europejskim, to oczywiste, ale w przeciągu całej gry sporo osób wchodziło/wychodziło i nie było większych kłopotów z dołączeniem. Na europejskim byłby z tym problem, więc ogólnie trzeba chyba uznać to spotkanie jako udane, gdyż przez te 3,4 godziny. Serwer był w 100% (lub blisko tego) polski. :thumbsup:

Dziękuję wszystkim obecnym.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator a myślałeś o Ameryce Południowej bo widziałem że lepsza jakość jest niż w Australii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperatore: skład obu drużyn robił wrażenie, przyznaję. Niestety lagi czyniły z tej gry swoistą ruletkę. Osobiście, nie czerpałem z tego zbytniej przyjemności, miałem cofki i ginąłem za winklem od strzałów znikąd :biggrin:

Chyba zostanę przy serwerach EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator a myślałeś o Ameryce Południowej bo widziałem że lepsza jakość jest niż w Australii

Mamy jeszcze Azję i Amerykę Południową, można popróbować. :) Ale w Azji to będzie mniejsza różnica czasowa między 5, a 7 godzin. W Ameryce Pd. jest jeszcze gorzej, tam gdy mamy wieczór, oni hulają w najlepsze (poranek, południe). Będzie problem (podobnie jak w Europie) z randomami. Tu w czasie tej australijskiej kilkugodzinnej gry sporo osób wyszło i nie było problemów, aby kolejni polscy gracze dołączali.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: kudzu1988

HS: jest

Nick z Battlelogu: kudzu1988

Wiek: 23 almost 24

Edytowane przez Kudzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick z PSN - franek12354

Wiek - 14 lat (na serio, ale chyba powodow do discriminacji nie ma?)

Nick z Battlelog'a - franek12354

Informację o posiadaniu bądź nie headseta - Nie posiadam headseta, jeszcze nie.

Wysłać aplikację o przyłącznie do Plutonu na Battlelog'u - Poszlo

Dodatkowe informacje (zawsze sie przyda). Dobry Wieczor nazywam sie.. Ehh do rzeczy.Pierwszy post na forum bo szukam kompanow. Lubie grac i gram szczegolnie w weekendy a roznych czasach, niestety nie w tygodniuale jezeli przyjdze do obowioskowych bitew to bede sie starac znalesc czas . Moj wiek nie jest wiekim problemem, coz gralem juz z osobami pelnoletnimy na grach PC poprzez TS3 awspolpraca i harmonia byla bardzo dobra. W BF3 zawsze pomoge gdzysz nie jestwem wybitnym graczem, ponato wcale dobrym( KD radio ponizej 1) ale nadaje sie do czarnej roboty jak .. atakowanie czolgu na pierwszej lini frontu,sabotasz poza liniami wroga, samobojstwo kazdego typu,wyskakiwanie i strzelanie gdzie popadnie oslaniajac moich i wiele innych jak picie herbaty z kumplami i tak dalej... Dlatego uwazam ze moge byc przydatny. Z braku polskiej klawiatury nie moge korzystac z ojczystych znakow ale zapewniem ze sie staram pisac dokladnie. Mam nadzeje ze bede mogl z wami zagrac i bedzecie wyrozumiali. Jezeli chcecie wiecej informacji w celach rekrutacijnych to smialo piscie. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pododawać nas do znajomych na PSN i Battlelog. Listę masz w 1. poście. Ja np. już nie mam miejsca, więc dodawaj pozostałych. :) Czytaj forum i Battlelog, a niebawem weźmiesz udział w jakieś wspólnej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo was jest to po raz, i dziekuje za mila odpowiedz bo spodzewalem sie odpowiedz typu " Nastepny dzieczak, nie ma miejsca dla ciebie itp." Bez urazy gdzysz takie fora dla graczy czesto maja takie skutki. A po drugie tak uczynie chodz dlugo to zejdze. Dziekuje za czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo was jest to po raz, i dziekuje za mila odpowiedz bo spodzewalem sie odpowiedz typu " Nastepny dzieczak, nie ma miejsca dla ciebie itp." Bez urazy gdzysz takie fora dla graczy czesto maja takie skutki. A po drugie tak uczynie chodz dlugo to zejdze. Dziekuje za czas

Mała prośba-staraj się używać słownika ortograficznego,trochę razi w oczy to co piszesz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że spóźniłem się z wpisaniem na listę na sparing, w przyszłości nie popełnię tego błędu :biggrin:

Cieszę się za to, że udało się to ogarnąć i faktycznie zagrać w ustalonych składach, bo szczerze mówiąc nie wierzyłem, że dacie radę wbić na jakieś serwery o ludzkim pingu bez randomów :tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba-staraj się używać słownika ortograficznego,trochę razi w oczy to co piszesz.

Chłopak napisał mi, że nie ma polskich znaków w klawiaturze, czyli raczej nie mieszka w Polsce. Pewnie jest inny, obcy język w którym porozumiewa się jeszcze lepiej, jakiś niemiecki, czy angielski, także bądźmy wyrozumiali. :D

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×