Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie dołączę

PSN: dudek564

WIEK:21

BATTLELOG: yankeesntj

HS: TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- nick psn: semek84

- Wiek: 27

- Nick z Battlelog'a : Msemek84

- brak head seta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zgłosić swoją nieobecność od soboty 24.12 do niedzieli 25.12 z wiadomych wzgledów

ENG.jpg

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja co wyżej, rodzina się zjeżdza i nie wypada przy stole wygilijnym pykać w Battlefielda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chce się dorwać do konsoli w końcu, co usiądę chce zagrać to mnie trują dupsko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na to wygląda :)

Ok. dzięki. Pytam ponieważ wyświetlają mi się stare dane pomimo refresha. Domyślam się, że na wszystko trzeba czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z naszego plutonu nabił już trophy z misji co-op snajperami ? Żeby niepostrzeżenie wybić wszystkich przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. dzięki. Pytam ponieważ wyświetlają mi się stare dane pomimo refresha. Domyślam się, że na wszystko trzeba czasu :D

Dupcia-już od dłuższego czasu(kilku dni) sygnaturka ciągle z tymi samymi danymi :confused:

Głupogty napisałem-zaktualizowene są.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś z naszego plutonu nabił już trophy z misji co-op snajperami ? Żeby niepostrzeżenie wybić wszystkich przeciwników?

Nie, więc możemy to zrobić razem, bo lubisz snajpić także nie powinno być problemu. Dodatkowo nie mam jeszcze tylko trophy za 4. misję, także możesz mi pomóc. :) To co, dziś?

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, więc możemy to zrobić razem, bo lubisz snajpić także nie powinno być problemu. Dodatkowo nie mam jeszcze tylko trophy za 4. misję, także możesz mi pomóc. :) To co, dziś?

no nie mów ze zawsze glebiliście przy tej misji :D spoko na easy powoli nie będzie problemu. Ja ok 18.00 mogę już grać, standardowo do ok 1.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mów ze zawsze glebiliście przy tej misji :D spoko na easy powoli nie będzie problemu. Ja ok 18.00 mogę już grać, standardowo do ok 1.00.

Oprócz dwóch misji (tych pierwszych) grałem tylko na Hard i tylko z randomami. :D :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o dodanie do plutonu.

PSN ID ElminsterKiller

Battlelog Kamikadze20POL

Wiek 26

HS mam

Bym zapominał użyć nieśmiertelnika :)

Edytowane przez ElminsterKiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, więc możemy to zrobić razem, bo lubisz snajpić także nie powinno być problemu. Dodatkowo nie mam jeszcze tylko trophy za 4. misję, także możesz mi pomóc. :) To co, dziś?

Jesteś pewien, że nikt z Plutonu tego nie zrobił?tongue.gif

PS. ElminsterKiller, dodaj go sobie do pola sygnatury w ustawieniach profilu. Będzie się wtedy pojawiał automatycznie pod każdym Twoim postem biggrin.gif

Edytowane przez Fojart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności sprawdziłem i nie był to senbiggrin.gif Ale przyznam, że trochę czasu na to poświęciliśmythumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj udało się wbić z imperatorem moje ostatnie trofeum - bullseye. Fakt - prób było chyba z 20... Początek - do wejścia do mieszkania damy rade już z biegu, bez komunikacji zatrzymując się na pół sekundy na oddanie strzału :D Co do czwartej misji na trofeum - to też na to pewnie z godzinkę poświęcimy bo ty nie wiedzieć czemu strasznie te kule przyciągasz :D

A ja już mam plaaatyyyyneee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że nikt z Plutonu tego nie zrobił?tongue.gif

PS. ElminsterKiller, dodaj go sobie do pola sygnatury w ustawieniach profilu. Będzie się wtedy pojawiał automatycznie pod każdym Twoim postem biggrin.gif

Spoko, wtedy jeszcze nie byłem członkiem plutonu. Teraz oficjalnie będę z niego korzystał :)

Jesteś pewien, że nikt z Plutonu tego nie zrobił?tongue.gif

PS. ElminsterKiller, dodaj go sobie do pola sygnatury w ustawieniach profilu. Będzie się wtedy pojawiał automatycznie pod każdym Twoim postem biggrin.gif

Panowie, tu macie link do 5 misji z CO-OP. Wiem że wy już macie zaliczone trophy, ale przyda się innym.

Edytowane przez ElminsterKiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wtedy jeszcze nie byłem członkiem plutonu. Teraz oficjalnie będę z niego korzystał :)

Panowie, tu macie link do 5 misji z CO-OP. Wiem że wy już macie zaliczone trophy, ale przyda się innym.

ja tylko w imieniu swoim i imperatora dodam, ze na bazarku (tam gdzie są 3 grupy) warto przybić jeszcze jednym pociskiem każde "zwłoki" bo nam raz koleś wstał i zjebał misje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID : Najcok/ najcok

Wiek: 18lat

HS:Jest

Battlelog : juz mam battlelog nick: Najcok69

Edytowane przez Paksiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem w oczekujących, będe miał BF'a jakoś pod koniec grudnia/ początek stycznia. Możecie mnie dodac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×