Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrutacja ZAKOŃCZONA. Choćby przez to, iż nie czytasz komunikatów i tak bym Cię nie przyjął. :)

A, to przepraszam nie doczytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji pojawienia się patcha oraz możliwości wynajmowania serwerów, chciałbym dziś z Wami to przetestować. Zamierzam wziąć opcję minimum i sprawdzić jak to lata. Ilu byłoby chętnych na to, aby stawić się dziś na tę próbę w Battlefieldzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie mozna jak ja gram non stop na wynajetych serwerach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak bym juz kupowal to przeciez z UK konta ;) to nawet bym tego nie uswiadczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drugie konto, ale czy to będzie wtedy działać pod to europejskie?

Musiałbym tam coś pokombinować z Battlelogiem, więc odpada u mnie to. :happy:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trzeba założyć 2 konto, wpłacić kasę na PSS i wynająć serwer. Online pass do Bfa działa na dowolnym koncie na naszej konsoli, więc nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucyfeer, Tomalo007, Fojart_PL, Sabotarzysta, Seba_ziel_PL, Bonelesermine, xFarax, djzib0, cepeen, Bali_PL - te osoby są na celowniku, czy ktoś z Was ma coś przeciwko któreś z kandydatur? Miał okazję zagrać niejednokrotnie w ostatnim czasie, pójść do lasu trzymając się za ręce, na lody, uprawiać sex, czy coś w stylu? Jeśli tak, niech opowie o tym do 1 kwietnia, lub zamilknie na wieki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamilknę,już więcej nie usłyszysz mego głosu :crazy:

Co do tematu--"kilim ich" :hunter:

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucyfeer, Tomalo007, Fojart_PL, Sabotarzysta, Seba_ziel_PL, Bonelesermine, xFarax, djzib0, cepeen, Bali_PL - te osoby są na celowniku, czy ktoś z Was ma coś przeciwko któreś z kandydatur? Miał okazję zagrać niejednokrotnie w ostatnim czasie, pójść do lasu trzymając się za ręce, na lody, uprawiać sex, czy coś w stylu? Jeśli tak, niech opowie o tym do 1 kwietnia, lub zamilknie na wieki! :biggrin:

:D to straszne co insynuujesz :) z tym trzymaniem się za ręce itp, ja jestem poważnym żonatym facetem :P, ale jesli potrzebujecie miejsce w plutonie, to mozesz mnie wykreslic, bo moje godizny grania są dość nieregularne i raczej ciężko będzie mi się zgrać z wami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CePeeNem grałem i gadałem tuż przed moją pauzą więc się raczej chłopak nie kwalifikuje do odstrzału.Z pozostałymi raczej nie miałem przyjemności grać.

Ps.Panowie po tym patchu naprawdę jest taka chujnia z grą jak tu ludzie piszą?Czy to tylko kwestia przyzwyczajenia? Mam zamiar coś zagrać w tym tygodniu i nie chciałbym się na start ostro wkurwiać.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka chujnia? nie czytaj opinii sfrustrowanych ludzi ;) Dla mnie jest wszystko OK ;) F2000 i M4A1 nadal kosza rowno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: to straszne co insynuujesz :) z tym trzymaniem się za ręce itp, ja jestem poważnym żonatym facetem :P, ale jesli potrzebujecie miejsce w plutonie, to mozesz mnie wykreslic, bo moje godizny grania są dość nieregularne i raczej ciężko będzie mi się zgrać z wami.

No właśnie, gdzieś tam się kiedyś przewinąłeś, ale generalnie mało Cię kojarzę. Jakieś dwa tygodnie temu grałeś z nami, ale bez headseta. A post, który napisałeś raczej nie daję wyjścia z sytuacji. Rozumiejąc Twoją sytuację, jednocześnie muszę dążyć do ograniczenia liczby osób, a że teraz jest mi coraz ciężej, bo zostały już osoby, które kojarzę nie jest specjalnie wytłumaczeniem. To jest własnie jedna z wad prowadzenia plutonu. :dntknw:

Jaka chujnia? nie czytaj opinii sfrustrowanych ludzi ;) Dla mnie jest wszystko OK ;) F2000 i M4A1 nadal kosza rowno :P

Ciebie podobno przekupiło DICE, dali Ci na nowy lakier do GT5 w zamian za ich markę na bocznej stronie Twojego Ferrari F430, więc nie jesteś obiektywny. :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka chujnia? nie czytaj opinii sfrustrowanych ludzi ;) Dla mnie jest wszystko OK ;) F2000 i M4A1 nadal kosza rowno :P

No i gitara :thumbsup: .Jestem przygotowany na naukę strzelania od nowa odkąd przeczytałem listę poprawek w patchu.

Również jestem za tym aby statystów oraz niemych wypierdol%ć z Plutonu ale uwaga na tych co mają L4 na granie (np.ja hehe).Już nie wytrzymuje ciśnienia na powrót do BF3 także spotkam się z Wami w tym tygodniu a za tydzień wracam do standardowego grania.Patch już ściągnięty jeszcze tylko BtK zasysam jeszcze raz i jestem ready.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś usprawiedliwiał swoją nieobecność, to zawsze był chroniony. Także spokojnie. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam pobierać dodatek i tego patcha, ale puki co nie mam siły na granie... zresztą kto robił na godzine 24 wie jak wygląda dzień po pracy.... spanie spanie i spanie. W następnym tygodniu będę widoczny wieczorami bo zapisali mnie na rano. W weekend pewnie będę chciał sobie odbić stracone dwa tygodnie więc raczej też nie będę widoczny... wole się wytłumaczyć niż wbić 1 kwietnia na battleloga i ujrzeć napis 'szatan91 został wyrzucony z plutonu' :biggrin: pozdro i zaniedługo się usłyszmy bo już się stęskniłem za możliwością pogrania z wami :biggrin: :) a jak to mówią w robocie

Nie ważne zdrowie nie wazne zycie najwazniejsze WYDOBYCIE!!!!!
Edytowane przez Shatan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że odszedł z Waszego plutonu jeden członek. W związku z tym zgłaszam swoją kandydaturę. PSNid: EagleCode1, HS: jest , gram praktycznie codziennie,wiek:26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam pobierać dodatek i tego patcha, ale puki co nie mam siły na granie... zresztą kto robił na godzine 24 wie jak wygląda dzień po pracy.... spanie spanie i spanie. W następnym tygodniu będę widoczny wieczorami bo zapisali mnie na rano. W weekend pewnie będę chciał sobie odbić stracone dwa tygodnie więc raczej też nie będę widoczny... wole się wytłumaczyć niż wbić 1 kwietnia na battleloga i ujrzeć napis 'szatan91 został wyrzucony z plutonu' :biggrin: pozdro i zaniedługo się usłyszmy bo już się stęskniłem za możliwością pogrania z wami :biggrin: :) a jak to mówią w robocie

Jak to słusznie zauważył Jagoda ..."żeby w życiu do czegoś dojść trzeba zapierdalać".. http://www.youtube.com/watch?v=dXYBxXogmA4

Jak się spotkamy niedługo liczę na tony śmiechu jak zwykle.

Ps.Już wiem skąd Twój nick Shatan.Lubisz siedzieć pod ziemią :biggrin:

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że odszedł z Waszego plutonu jeden członek. W związku z tym zgłaszam swoją kandydaturę. PSNid: EagleCode1, HS: jest , gram praktycznie codziennie,wiek:26

Dostałem aprobatę Twojej osoby od Ronghara. Zostaniesz przyjęty 1 kwietnia, to nie żart. :biggrin:

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shatan wspolczuje, znam bol pracy na nocki... do tego jeszcze ta kopalnia ;< przegiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no miałem na mysli, że jak potrzebujecie miejsce w plutonie to spoko, zglaszam sie na ochotnika do wykreslenia :) Gram raczej z doskoku, wiec po prostu jak zobacze kogos to sie dolacze i bedzie git. Co do HS to pewnie mialem rozladowany, bo pamietam, wlasnie ze byl Artur, Jagoda i chyba ty Imperatore, ale headset niestety nie chcial sie dac namowic na dzialanie bez baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×