Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siodema1 proszę nie wywalać, jeśli nie ma takiej konieczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siodema1 proszę nie wywalać, jeśli nie ma takiej konieczności.

No tak, tak przypomniałem sobie. To Twój ziom, wiesz co się z nim dzieje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak przypomniałem sobie. To Twój ziom, wiesz co się z nim dzieje?

szkoła, praca, obowiązki... ogólnie chyba większość plutonowiczów to dotknęło w ostatnim czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc opowiedziałeś się za nim. Do tego Miner napisał, że wraca. Pozostali na razie milczą i jak się to do poniedziałku nie zmieni, to będzie nas mniej o dziewięć osób.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, więc opowiedziałeś się za nim. Do tego Miner napisał, że wraca. Pozostali na razie milczą i jak się to do poniedziałku nie zmieni, to będzie nas mniej o dziewięć osób.

dzięki, mam nadzieje, że niedługo się u niego uspokoi i sam zajrzy na forum i na pole bitwy :) zwłaszcza, że voip działa wyśmienicie :)

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a to jest taki Twój znajomy prawdziwy, że tak powiem, czy tylko dobry wojak z wirtualnego świata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidywałem,że po jakimś czasie nastąppi w plutonie naturalna selekcja i to się teraz potwierdza :thumbsup:

Obstawiam,że za jakiś czas tych "prawdziwych" plutonowiczów pozostanie góra 30stu.To dopiero będzie elita :whistling: .

Potem to już tylko ludziki będą grubą kasę płacić za wstęp do plutonu :tongue: .

Jak narazie nie spotkałem sie z sytuacją by podczas luźnej gry spotkać ludzi z innych plutonów w tak liczebnym składzie jak ma to miejsce u nas,czasem uda się spotkać 3-4 z jednego plutonu,a u nas....hohoho.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówisz. Od poniedziałku będę musiał pożegnać kilka kolejnych osób, bo nie mam do tej pory żadnych informacji. Wiem jedynie o Minerze i Siódemie. Także prędzej, czy później będzie nas 50. A potem zobaczymy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czystki są potrzebne pod warunkiem że mnie nie wywalicie heh :P w piątek jak graliśmy troche małe zdziwko przywaliłem, grało nas z 10 sztuk a headset miały tylko 3 osoby :P  a i sorry chłopaki za wczoraj, zwracam sie do Fenixa, Fajsona i Śmiecha, obiecuje już że po imprezie nie bede odpalał pleja i wbijał nawalony  

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do roboty poszedłes? :D przynajmniej było śmiesznie aż dziewczynę obudzilem i dostałem zjeby :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a i sorry chłopaki za wczoraj, zwracam sie do Fenixa, Fajsona i Śmiecha, obiecuje już że po imprezie nie bede odpalał pleja i wbijał nawalony

:thumbsup: mi też się zdarza młucić na bombie (niektórzy powiedzą,że nawet często :pardon:) ale nie miałem z tego powodu jakiś zjebek od Kolegów czy coś,jest łach i kupę śmiechu.Oczywiście bastuje z graniem jak już mam etap "na jedno oko" bo wtedy gra to męczarnia.Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mówiłem że ide do roboty, bo szedłem dziś do szkoły :P W robocie wymagają żebym miał technika górnika i trzeba zapylać w weekendy. Ej Fenix powiedz mi czemu mam na telefonie takie zdjęcie (z tej pamiętnej gry) :

20120219013227.jpg

Niezłą miałem bombe skoro biegałem pod teksturami, pewnie pomyliłem jakieś drzwi hehe :rolleyes::rolleyes:

No wiesz Artur, z tobą jak grasz na bobce to jest wesoło, a ja na trzeźwo pieprze głupoty a co dopiero po pijaku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan spytaj Smiecha, on znalazl jakiegos buga na Metro, ze mozesz latac pod mapa i nad nia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szatan spytaj Smiecha, on znalazl jakiegos buga na Metro, ze mozesz latac pod mapa i nad nia :)

proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę :)

Dla mnie to czyste skurwielstwo wykorzystywać błędy w grze do takich akcji ale kretynów nie sieją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zablokować możliwość wskakiwania na MAV-y i problem zostałby rozwiązany, albo chociaż znacznie ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: mi też się zdarza młucić na bombie (niektórzy powiedzą,że nawet często :pardon:) ale nie miałem z tego powodu jakiś zjebek od Kolegów czy coś,jest łach i kupę śmiechu.Oczywiście bastuje z graniem jak już mam etap "na jedno oko" bo wtedy gra to męczarnia.Pozdrawiam.

Ja to miałem ubaw kiedyś jak bombowałeś z jakimś swoim kolesiem i teksty sypaliście takie,że nie mogłem ze śmiechu grać:rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja to miałem ubaw kiedyś jak bombowałeś z jakimś swoim kolesiem i teksty sypaliście takie,że nie mogłem ze śmiechu grać:rofl:

Bo dla mnie i dla Ciebie ( i pewnie dla większości) najważniejszy w tym całym naszym graniu jest FUN,FUN i jescze raz FUN.Pozdrawiam i dzięki za dzisiejsze meczyki.

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja to miałem ubaw kiedyś jak bombowałeś z jakimś swoim kolesiem i teksty sypaliście takie,że nie mogłem ze śmiechu grać:rofl:

No ja zawsze powtarzam jak gramy, że Arturek to agent jakich mało :P

Panowie kiedy robimy jakiś zlot hehe :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominaliśmy już o tym zanim do nas dołączyłeś. Jak dobrze pójdzie, to może w wakacje coś się uda zorganizować. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ciekawe by to było, tylko największym problemem w takich sytuacjach jest wypracowania kompromisu gdzie taki zlot by miał się odbyć... Ja bym chętnie przyjechał, pod warunkiem że odbyłby sie w weekend bo urlopu szkoda :)No i z Arturkiem byśmy popalili co nie co  :teehee: :teehee:

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe by to było, tylko największym problemem w takich sytuacjach jest wypracowania kompromisu gdzie taki zlot by miał się odbyć... Ja bym chętnie przyjechał, pod warunkiem że odbyłby sie w weekend bo urlopu szkoda :)No i z Arturkiem byśmy popalili co nie co :teehee: :teehee:

"...Mielno,Mielno Hej Koleżko Przyjedź w Ciemno Mielno.. " tak brzmią słowa piosenki w moich stronach :biggrin:.Ale w góry też bym się wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkamy się w Kejefsi w Warszawce,pojjemy kurczaków,potem popijemy łiski a potem polecimy na Krakowskie Przedmieście i skopiemy tyłki mocherkom :scare: :rofl: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×